شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - 8 Oct 2022
 
۰
۱

فراخوان جهیزیه برای عروس یتیم

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۱۹
کد مطلب: 267836
هزینه های سنگین درمان سرطان برای داماد و توان مالی ضعیف خانواده عروس در تهیه جهیزیه مانع ایجاد فصل مشترک برای این دو است.
به گزارش جهان، وبگاه خیریه همت نوشت:
۸سالگی سن کمی بود تا گرد یتیمی بر چهره اش بنشیند.

غم از دست دادن پدر با یک برادر بیمار و برادری که در نوجوانی تن به کارگری داده تا خرج خانواده را تامین کند و مادری که بار بزرگ کردن این سه کودک بر دوشش سنگینی میکند، داستان غمبار عروس این فراخوان است که سطر سطر زجرش را فقط خدا می داند و صبری که در این سالها داشته اند تا با آبرو ثانیه بگذرانند.

هرچند که فقر و نداری اجازه نداد تا بیشتر از اول راهنمایی درس بخواند و ناچار به انتظار رسیدن روزهای خوش زندگی نشست.

از آنجا که پدر مرحومش کارگر ساده ساختمانی بود زیر سایه برادر بزرگ شدند.

اهالی روستای … ورامین یاد ندارند این خانواده در این سالها دستشان جلوی دیگری دراز باشد و با سیلی صورت سرخ نگه داشته اند. فصل زندگیش به تشکیل زندگی مشترک رسیده که کارگر جوشکاری به خواستگاریش می آید.

پسر خوب و زحمت کشی است، او هم مادرش را در کودکی از دست داده و با پدرش که بازنشسته است و متاسفانه مبتلا به سرطان حنجره است در همان محل زندگی میکند.
یکسال است که این دو جوان در عقد هم هستند.

هزینه های سنگین درمان سرطان برای داماد و توان مالی ضعیف خانواده عروس در تهیه جهیزیه مانع ایجاد فصل مشترک برای این دو است.

همت کنیم تا فصل مشترک این دو هم وطن زیبا تر از قبل رقم بخورد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


فرش چهلستون اصفهان
باسلام جواب ندادید ؟