چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ - 22 May 2024
 
۰

فراخوان جهت تهیه هزینه جراحی جوان۲۳ساله

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: 246655
وی چند ماهی است که یک کار فروشندگی پیدا کرده و با کار در مغازه لباس فروشی رزق و روزی خانواده را فراهم می کند، اما تاکنون نتوانسته هزینه جراحی اش را تامین کند.
به گزارش جهان وبگاه خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:
مطلع شدیم جوانی ۲۳ساله به نام آقای م. ع چند سالی است که یک تومور در گونه دارد و تاکنون برای مداوا نتوانسته هزینه جراحی را فراهم کند.

پدر ایشان بعد از چندسال بیماری پارسال به رحمت خدا رفت . او به همراه مادر و خواهرش در خانه ای کلنگی در منطقه مشیریه تهران زندگی می کند که البته خانه آنها هم که شرایط چندان مطلوبی هم ندارد، در طرح توسعه یکی از اتوبان های جنوبی تهران قرار گرفته است و امکان فروش این خانه ۵۰ متری برایشان وجود ندارد.

متاسفانه پدر ایشان بیمه نداشته و مادر از این بابت حقوقی دریافت نمی کند. م.ع چند ماهی است که یک کار فروشندگی پیدا کرده و با کار در مغازه لباس فروشی رزق و روزی خانواده را فراهم می کند، اما تاکنون نتوانسته هزینه جراحی اش را تامین کند.

رشد تومور احتمال آسیب به چشم او را بیشتر کرده است تا آنجا که رشد تومور اکنون باعث دوبینی  برای این جوان شده لذا باید هرچه سریعتر تحت عمل جراحی قرار گیرد.

هزینه این عمل و رادیوتراپی های بعد از عمل در یکی از بیمارستان های دولتی تهران بین یک و نیم  تا دو میلیون  برآورد شده است.

همت کنید
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *