پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 18 Jul 2024
 
۰
۲

به این خانواده پر درد کمک کنید

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب: 238333
مغازه های محل دیگر به این خانواده جنس نمی دهند و طلبشان را می خواهند، پول یارانه های خانواده هم صرف خرید قسمتی از داروهای پدر خانواده میشود و چیزی برای خرید اقلام زندگی باقی نمی ماند.
به گزارش جهان خیریه همت نوشت :

به منزلشان که رفتیم خانه ای بسیار کوچک و محقر حدود ۴۵متر شامل یک اتاق، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی دیدیم.

البته به این مکان که هر لحظه امکان فروریختن آن فراوان است کمتر می توان خانه گفت بلکه تنها محلی است برای زندگی خانواده ای ۵ نفر متشکل از پدری ۴۰ ساله که به خاطر انجام عمل قلب دیگر قادر به کار در ساختمان نیست، مادری که برای امرار معاش یک گونی دمپایی چینی جفت و جور می کند و روزی ۵ هزار  تومان میگیرد، دختری ۱۲ ساله، پسری ۱۰ ساله و دختری ۳ ساله.

مغازه های محل دیگر به این خانواده جنس نمی دهند و طلبشان را می خواهند، پول یارانه های خانواده هم صرف خرید قسمتی از داروهای پدر خانواده میشود و چیزی برای خرید اقلام زندگی باقی نمی ماند.

پول رهن خانه استیجاری هم ۳ میلیون قرض است که وام دهنده به دنبال پول خود حداقل هفته ای دو روز درب منزل است.

حسرت خوردن میوه و گوشت و…. برای کودکان این خانواده گاهی به ماههای طولانی می کشد، البته هستند خیرینی که هر از گاهی کمک های خیرخواهانه ای انجام می دهند.

نمی توان از اسباب زندگی این خانواده گت چون که چیزی به اسم اسباب و لوازم اولیه ندارند که بتوان نام برود از ابتدایی ترین وسایل آشپزخانه بگیر تا بقیه….

حالا به اوضاع اسف بار طلب دومیلیونی صاحب خانه برای افزایش رهن خانه رو هم اضافه کنید ببینید چه می شود …

چشم یاری این خانواده نیازمند در این ماه مبارک و در آستانه شب قدر به همت شما دوستان عزیز است.

آدرس:اسلامشهر- منطقه صالح آباد- مهستان …  بن بست اول پلاک … منزل خ.

تذکر مهم:
در صورت عبور کمکهای اهدایی از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.

برای دیدن این مطلب اینجا را کلیک کنید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


آقا شرمنده از حسن اخلاق مردم سوء استفاده نكنيد پس وظيفه مسئولين در اين باره چيست چرا همه جا بايد مردم كمك كنند آيا همين امر باعث نمي‌شود برخي از مسئولين در انجام وظايفشان كوتاهي كنند. مردم هميشه در همه موارد وظيفه‌شان را به خوبي انجام داده‌اند و انجام خواهند داد.
کسی از حسن اخلاق مردم سوءاستفاده نمی کنه بلکه هر کسی باید وظیفه خودشو انجام بده. اگر قرار بود فقط چشم مردم به دست حکومت باشه تا به نیازمندان کمک کنه خدا در قرآن کریم انقدر به مسلمین سفارش نمی کرد تا به نیازمندان کمک کنن. نمی خوای کمک کنی ایراد بنی اسراییلی نگیر.