جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ - 24 May 2024
 
۰

در جشن روز مادر،‌ مادري را از نگراني رها كنيد

شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 222451
چند هفته‌اي بيشتر به وضع حمل زهرا خانم همسر آقا نعمت باقي نمانده اما با چشمان گريان نگران روزهاي آينده است؛ حتي نمي‌داند كجا فرزندش را به دنيا بياورد و چه لباسي به او بپوشاند...
به گزارش جهان ؛خیریه همت نوشت :بسم الله الرحمن الرحيم

حضرت فاطمه علیهاالسلام فرمود:

«حُبِّبَ اِلیَّ مِنْ دنیاکُمْ ثلاث، تِلاوَتُ کتاب اللّهِ، والنَّظَرُ فی وجه رسول اللّهِ وَالإِنفاقُ فی سبیل اللّه؛

سه چیز از دنیای شما را دوست دارم: تلاوت قرآن کریم، نگاه به چهره مقدّس پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم؛ انفاق در راه خدا.»
اخلاق حضرت فاطمه(س)، ص ۱۷.

آقانعمت حداقل ۱۰ سالي را كارگر ساده و خوشروي مسجدي در تهران بوده است ولي متاسفانه همين چند ماه قبل عذرش را مي خواهند و حتي حق و حقوق اتمام دوران كارش را هم به او نمي دهند.

حالا بدون هيچ پشتوانه‌اي بعد از سال‌ها بيكار مانده، در حالي كه همسر جوانش در انتظار به دنيا آمدن دومين فرزندشان است.

آقانعمت در اين چندماه سعي كرده حداقل براي گذران روزمره و خورد و خوراك خانواده‌اش با موتور قرضي كار كند اما درآمدش حتي كفاف اين را نداده كه همسرش تحت نظر پزشك زنان و زايمان باشد.

حالا هم ۱۰ روزي است كه تصادف كرده و با دست شكسته و تن كوفته در همان يك اتاقي افتاده كه خانه و كاشانه‌شان است.

چند هفته‌اي بيشتر به وضع حمل زهرا خانم همسر آقا نعمت باقي نمانده اما با چشمان گريان نگران روزهاي آينده است؛ حتي نمي‌داند كجا فرزندش را به دنيا بياورد و چه لباسي به او بپوشاند...

همت كنيد تا در روز ولادت بزرگ بانويي كه لباس شب عروسي اش را به مسكين هديه داد، گوشه اي از غصه هاي اين خانواده را كم كنيم.

براي كمك به اين خانواده بزرگوار و آبرومند مي توانيد كمكهاي خود را به شماره حساب:۰۰۸-۲۳۹۶۸۲۰-۰۱۰ يا شماره كارت: ۷۸۲۵-۴۴۷۱-۹۹۱۴- ۶۰۳۷ يا IR۹۴ ۰۱۷۰ ۰۰۰۰ ۰۰۱۰ ۲۳۹۶ ۸۲۰۰ ۰۸:شماره شبا نزد بانك ملي به نام مهدي قمصريان واريز كنيد.

يا علي
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *