دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - 27 Jun 2022
 
۰
۵۶

الگوی انقلاب‌های منطقه جنبش سبز است!

فائزه هاشمی
شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۵۴
کد مطلب: 199503
فائزه هاشمی در حاشیه نشست تخصصی "خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" جنبش سبز الگوی انقلاب های منطقه و شمال آفریقا است و انقلابیون اسلام ترکیه را می خواهند که به حجاب و پوشش زنها کاری ندارد .
 فائزه هاشمی در حاشیه نشست تخصصی "خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" با بیان اینکه خیزش های مردمی در منطقه و شمال آفریقا، بیداری اسلامی نیست به خبرنگار جهان گفت: این خیزش ها و اعتراضات مردمی نه تنها الگو گرفته از انقلاب اسلامی نیست بلکه به نظرم الگوی این مردم جنبش سبز ایران است.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم کشورهای مصر و تونس و سایر کشور های مسلمان منطقه خواهان اسلام ترکیه ای هستند و اسلام ایرانی را قبول ندارند افزود: مگر جمهوری اسلامی ایران در طول این ۳۳ سال چه دستاوردی داشته که کشورهای دیگر بخواهند از ایران الگو برداری کنند. مردم این کشورها اسلام ترکیه را می خواهند که به حجاب و پوشش زنها کاری ندارد.

دختر آقای هاشمی رفسنجانی که قرار است همین روزها برای طرح ادعاهای ضدایرانی‌اش در دادگاه حاضر شود در حالی این سخنان را مطرح کرده است که خود انقلابیون مصر، تونس، یمن و بحرین خیزش خود را الهام گرفته از انقلاب اسلامی و استکبارستیزی ایران را الگوی خود عنوان کرده اند؛ همان ویژگی که نه تنها در جریان فتنه وجود نداشته که تقریبا همگان این جریان را عامل و تحت مدیریت غرب می دانند. حال روشن نیست که چرا فائزه هاشمی از این واقعیت نارحت و نگران شده است.

اما در حالی که مقامات غربی و رژیم صهیونیستی انقلاب های منطقه را کابوس خود توصیف کرده‌اند و اغلب شعارهای انقلابیون کشورهای مختلف علیه آمریکا، اسرائیل و دخالت‌های آنان است، فائزه هاشمی ادعا می کند که "در انقلاب های منطقه و شمال آفریقا شعار هایی که نشان از اسلام خواهی و استکبار ستیزی باشد ندیدم." او می گوید: اگر ما تحلیل درست و واقعی از این تحولات نداشته باشیم نمی توانیم درست تصمیم بگیریم، همانطور که در طول این چند سال تحلیل های اشتباه از وضعیت جهان باعث عدم پیشرفت ایران شده است.


هاشمی تحولات سوریه را از جنس اعتراضات در کشور های بحرین و یمن خواند و افزود: بنده تحلیل آقای روحانی قبول ندارم که گفتند: غربی ها مبارک و بن علی را چون دست نشانده آنها بودند درمقطعی حساس از معرکه خارج کردند و لی قذافی را که مخالف غربی ها بود به طرز بدی کشتند. بلکه مبارک و بن علی خودشان زرنگ بودند و وقتی اعتراضات مردمی را مشاهده کردند فرار کردند و لی قذافی حاضر به فرار نشد و مبارزه کرد.

فائزه هاشمی رفسنجانی روز سه شنبه ۲۲ آذر در نشستی تخصصی که به دعوت حسن روحانی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان " خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" برگزار شده بود، حضور پیدا کرده بود. 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست تخصصی "خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" با بیان اینکه خیزش های مردمی صورت گرفته شباهت زیادی با انقلاب اسلامی دارد افزود: انقلاب اسلامی ایران کاملا مردمی بود و تحولات منطقه نیز از سوی مردم شکل گرفته است. 

روحانی همچنین در ادامه افزود: انگیزه اصلی در انقلاب اسلامی ایران برپایی حکومت اسلامی و حاکمیت ملی و همچنین مبارزه با دیکتاتورها و استکبار بود که دقیقا همین نشانه ها را در انقلاب های منطقه شاهد هستیم. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه خواست مردم در این کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها رخ داده این است که حکومت آنها مخالف اسلام نباشد، گفت: این حداقل خواسته این مردم است که می خواهند قانونگذاری آنها مغایر با شریعت و اسلام نباشد و حکومت های آنها مستقل بوده و هیچ گونه وابستگی به غربی ها نداشته باشد. 

روحانی با بیان اینکه برخی می خواهند الگوی خیزش ها و انقلاب های مردمی را کشور ترکیه معرفی کنند، گفت: ترکیه کشوری است که ارتباط خوب و نزدیکی با اسرائیل دارد و برخی اقدامات حاکمان این کشور بر علیه اسرائیل بیشتر یک حرکت نمادین است و الگوی این مردم نه کشورهای غربی است و نه ترکیه بلکه آنها الگوی خاص خودشان که مبتنی بر اسلام است را دنبال می کنند.

به نظر می رسد مماشات دستگاه قضایی با رویکرد فائزه هاشمی رفسنجانی و اظهارات او علیه جمهوری اسلامی موجب جسورتر شدن او و ایجاد تصور مصونیت قضایی برای وی شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


خداوند از کسانی که این طور از خون شهدای ما به نفع خودشان بهره برداری می کنند نخواهد گذشت!!! شهدای ما برای اینکه حکومت اسلامی دست یه مشت آدم بی سواد بی دین و ایمان بیفتد به جبهه ها گسیل نشدند بلکه برای مقابله با کفر و الحاد رفتند!!؟ الان بعد از گذشت 30 سال از انقلاب هر جور که خودتون دوست دارید تعبیر و تفسیر نکنید !! که یه روز حجاب به مزاق شما خوش نمیاد نباشه و روز دیگر چیز دیگر. شما بهتره بروید همون کشورهای غربی زندگی کنید
Iran, Islamic Republic of
فائزه هاشمی چه حقی داره که گفته این انقلاب ها اسلامی نیست وقتی رهبر عزیزتر ازجانمان این انقلاب ها را الگو گرفته از انقلاب اسلامی ایران می دانند
Iran, Islamic Republic of
خوبه به این خانم فتنه گر، مرده ی سیاسی بگوئید تا فعال سیاسی اصلاح طلب!! مثل اینکه در جامعه ی ما کسی در حد یک فتنه گر رسوا اگر مشمول مرور زمان شود ، نه تنها جرمش فراموش بلکه به یک قهرمان و تحلیلگر با تجربه هم تبدیل می شود.!!!! پس چی شد این دادگاه فائزه خانم؟؟!!! بدبخت اونائی که با طناب پوسیده ی اینا اومدن توی چاه فتنه و شعار علیه نظام دادن. اونا چقدر بی چاره بودن واقعاً!!!
ایکاش پدر من هم مسئول جایکاه مهم نظام بود تا هروقت تحت تعقیب نظام قرار گرفتم بروم در آن جایگاه مقدس به چهره نظام و آرمانهای نظام پنجه بکشم . بی بصیرتی مسئول محترم مجمع تشخیص بدانجا ختم شده که آن جایگاه مهم تبدیل به تریبون اپوزوسیون شده است . از اینکه این خانم برای سخنرانی دعوت شده بود نه خریدن ساندویج و نه برای مصاحبه با بی بی سی . از دعوت کننده این زن کینه توز جنجالی پیداست که شبکه براندازی نظام بدجوری در این جایگاه مهم ودر سایه مسئول مردد آن مجمع لانه کرده اند .
Iran, Islamic Republic of
بعله اینه رأفت اسلامی که آدمهایی مثل ما که هیچ کس و جز خدا ندارد به کمترین مشکلی ماه ها و شاید سالها درگیر دادگاه و زندان و امثال اینها باشند و امثال این آقازاده ها حتی اگر به اسلام و مملکت اسلامی توهین کنند و آن را به خطر بیاندازند هیچ کس نتواند بگوید بالای چشمتان ابروست
فقط می توان گفت ای شهدا، ای حضرت امام (ره) شاهد باشید
خانم هاشمی خودش گفته های خودش را در اینجا نقض کرده است. وی از طرفی گفته خیزش های مردمی صورت گرفته شباهت زیادی با انقلاب اسلامی دارد افزود:انقلاب اسلامی ایران کاملا مردمی بود و تحولات منطقه نیز از سوی مردم شکل گرفته است. از طرفی هم گفته این خیزش ها و اعتراضات مردمی نه تنها الگو گرفته از انقلاب اسلامی نیست بلکه ...

اولا حرفهای خانم هاشمی نقیض است. دوم من تعجب می کنم از اینکه این همه موضوعات جورواجور برای بحث وجود دارد و ایشان همیشه گیر می دهد به حجاب. سوم آنکه بدان اگر حجاب نباشد نه تو و نه دیگر نزدیکانت سیاست مدار این مملکت نیستند. افرادی باید بیایند سر کار که چیزهای دیگرشان هم با بی حجابی شان جور باشد مثلا آواز و مشروب و فحشا و ...خوب تفکر کن ببین اگر بی حجابی باشد چه کسی میاد به سخنرانی تو گوش بدهد و ...؟!
الان فائزه هاشمی تحلیلگره , آقازادست , اغتشاشگره , ساندویچ خوره ؟ تکلیف مارو مشخص کنید .
Iran, Islamic Republic of
به جای اینکه بگوید که جمهوری اسلامی چه دستاوردی داشته بگوید پدرم و منتسبانش چه کار ویژه ای برای جمهوری اسلامی کردند و اخیرا چه جفاهایی که نکردند
خوب اینو همه میدونن که منظورشون از اسلام .اسلام ترکیه هستش.چندین بار رهبرانشون اینو به عینه گفتن که ما دنبال اسلام ترکیه ای هستیم نه چیزی شبیه انقلاب اسلامی.بیداری اسلامی است ولی نه از نوع انقلاب اسلامی ایران.
Iran, Islamic Republic of
به نظر من هم با حجاب اجباري آبروی ايران را مي بريم چون مي گويند بدترين نوع پو شش از ان ايراني است وقتي از ايران خارج مي شوند.چون اونهايي كه اعتقاد ندارند عقده اي بار مي ايند.
Iran, Islamic Republic of
نه فقط با حجاب که با سفارت انگلیس و با کازینوها و با فحشا و.....هم کاری نداشته باشند ! بعد هم سفارت امریکا رو در ایران باز کنند ! و...
Iran, Islamic Republic of
آخه خانم کارشناس!!! به فرقه لندن نشینا که انقلابی نمیگن!! بگو نوکران انگلیس و امریکا و نوکران یک در صد شیطان صفت میخواهند در راستای فرامین اربابشان عمل کنند !
Iran, Islamic Republic of
یکی از راههای سلطه انگلیس جانش و امریکا، فحشا و بی بند و باری است!!
پس چرا خود ايشان حجاب دارند . اگر اعتقاد به اسلام تركيه دارند. چشم باباش روشن .بسه ديگه يكي جلوي اين آقا زاده ها رو بگيره !
Iran, Islamic Republic of
خانم فائزه هاشمی نمیدانم شما بر چه اساسی به این نتیجه رسیده اید که جمهوری اسلامی 33سال هیچ دستاوردی برای مردم نداشته 33سالی که 27سالش در دست پدر شما می چرخید هیچ تصمیمی نبود که ایشان بگیرند و انجام نشود
گویند روزی مورچه ای را آب میبرد فریاد برآورد ای مردم دنیا را آب برد گفتند عزیزم دنیا سر جایش است وشمارا دارد آب می برد
سرکار خانم مشکل قیام های منطقه این چیزی نیست که شما فکر میکنید اتفاقا مشکل آنها چیزی است که شما هم به آن مبتلائید و آن نداشتن رهبری قوی وجامع شرایط در این جنبش هاست. امثال شماها بسیارند که خود ادعای رهبری دارند در صورتی که هرکدامشان وصل به جایی هستند وتا زمانی که مردم به آنها روی خوش نشان میدهند همراه مردمند وبا کوچکترین نه مردم همان مردمی که تا دیروز بافرهنگ وچه وچه بوده اند یکدفعه بد می شوند ودوباره انگلیس می شود خانه این سیاستمداران بی ریشه و در آخر خانم هاشمی میتوانند بگویند اسلامی که حجاب رعایت نشود دستورات اسلام در مورد دیه وقتل نفس اجرا نشود ولایت فقیه ورهبری در آن وجود نداشته باشد نماز وروزه جزو واجباتش نباشد میتواند نام آن را اسلام یدک بکشد؟!!!
حالا كه نظر اين خانم اينه چرا .... نميشه مثل مردم تركيه ، تا جوانان جنبش سبز حالي ببرند
United States
"به نظر من هم با حجاب اجباري آبروی ايران را مي بريم چون مي گويند بدترين نوع پو شش از ان ايراني است وقتي از ايران خارج مي شوند.چون اونهايي كه اعتقاد ندارند عقده اي بار مي ايند."


اولا آبرو رو تعریف کنید چون ما با حفظ حجاب و رعایت این واجب الهی (به استناد یازده آیه صریح از قرآن کریم) می خوایم پیش خدا آبرومند باشیم
ثانیا آبروی ما پیش کی خواهد رفت؟ پیش غرب وحشی که از هیچ جنایتی علیه بشریت دریغ نمی کنه تا سیستم شیطانی خودشو سرپا نگه داره و با فحشا و بی بند و باری به اسم آزادی سعی در اسارت بشر داره؟
ثالثا عقده برای اونایی پیش میاد که ماهیتی جز هوسبازی برای وجود خودشون قائل نیستن و به خودشون به عنوان یه ماشین جنسی نگاه می کنن و الا اگر کسی همه ارزششو در ظاهرش خلاصه ندونه با این چیزا عقده ای نمیشه. اونا چیزی جز ظاهرشون برای عرضه ندارنو وقتی می بینن همونم نمیتونن نشون بدن سرخوزده میشن بهتره جای تخریب حجاب برن خودشونو اصلاح کنن
Iran, Islamic Republic of
والا به نظر من ایشون فراموش کردن که حضرت ابوی محترمشون هم جزو این 33 سال هستن..آبجی جون حداقل 8 سال رو کم کن از این 33 سال..ثانیا اگر جمهوری اسلامی برای کسی دستاوردی نداشته! برای سرکار عِلیّه و حضرات اخوان و بقیه و بقیه که داشته..
Iran, Islamic Republic of
فائزه خانم خجالت بکش!!! در زندان بودن تعداد زیادی از جوانان و کسانی که به جهت تحریک و اغفال حرفهای جنابعالی در اغتشاشات سال 88 به خیابانها امدند کم نبود که الان دوباره با این اظهارات سطح پایین و سخیف داری برای جوانان و مردمی که اقازاده نیستند رجز خوانی میکنی و هزینه های سنگینی برایشان بوجود می اوری؟؟؟ تا با یارگیری مجدد و صحنه سازی توام با حرکات نمایشی و تاکتیکی یک عده دیگه رو روانه زندانها کنی؟؟ اگه راست میگی و به حرفهات اعتقاد داری خودت مستقل کار کن و دست از سر این مردم بردار . دیگه کسی گول حرفهای خاندان شما را نمی خوره.
Iran, Islamic Republic of
اینکه گفته می شود الگوی این خیزشها و انقلابهای عربی انقلاب اسلامی ایران است به این دلیل است که اگر مردم کشورهای اسلامی را آزاد بگذارند تا دست به انتخاب بزنند حتما نظام مبتنی بر تعالیم اسلامی را بر نظام دیکتاتور سکولار ترجیح می دهند اما اینکه لزوما از شیوه عمل و تصمیمات ما در اسلامی سازی نظام تبعیت بکنند اینکه اصلا امکان ندارد چرا که شرایط اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و البته پیشینه تاریخی و نوع مذهب از مهمترین عوامل تاثیر گذار هستند جامعه ایرانی با اکثریت شیعه ظلم ستیز دوستدار اصول اسلامی قطعا با سایر کشورهای اسلامی تفاوت های اساسی دارد همین تفاوتها باعث می شود که مردم آن کشورها شاید حجاب را برنتابند اما شیعه ای که 2 ماه محرم و صفر را با یادآوری اهانت به حریم پاک آل الله و برداشتن معجر از سر ناموس اهل بیت (ع) متوجه لزوم داشتن حجاب در بین خانمها می شود که نمی تواند با حجاب مشکل داشته باشد. خانم هاشمی هم باید بدانند که این جنبشی که در کشور مبداش که ایران است موفقیتی نداشته چطور برای سایرین می تواند الگو شده باشد؟ یک کم عالمانه تر و بدون سو گیری و تعصب صحبت کنند مگر ایشان دکترا ندارند یا چون مدرکشان انگلیسی است همراه با سوگیری و تعصب است.
Iran, Islamic Republic of
منم كم كم دارم به اين روش برخورد با اين خود شيفته ها ايمان ميارم...
باور كنيد اولش از ناراحتي اينكه امثال اين خانم به اعتبار (يا بي اعتباري) خانوادشون هر کاری ميخوان ميكنند، در حال انفجار بودم ولي الان ميبينم كه اينجوري خيلي بهتر تونستند آبروشونو ببرند.
همه مردم ايران ميدونند كه اين خانواده به اعتبار خون شهدا و اسلام عزيزمون، اسلام ناب محمدي(ص)، و نه اسلام آمريكايي معروف شدند. اما حالا اين دردانه ... هر آنچه که خواست غرب هست را بر زبان ميراند و همه مردم هم ناظرند.
Iran, Islamic Republic of
حجاب تنها سلاح و سمبل زن مسلمان در عصر جديد خواهد بود.
چرا فائزه خانم رو نمی گیرن ؟
Iran, Islamic Republic of
درودبراین بانوی شجاع وحق طلب باد .
سلام
شهروند ارومیه
همسایه کشور ترکیه
خانم در تهران نشسته خبر نداره ما همسایه کشور ترکیه چه خبر داریم فکر می کنم از موج های ماهواره ای که میاید تحلیل می کنند اما من بگم از اتباع ترکیه که به ارومیه می آیند و واقعیتها را می گند بگم
می دونید اتباع ترکیه چه می گند
می گویند زمان انقلاب حجاب ما داره فرامی رسه
ارودوغان با حربه حجاب سر مردم ترکیه کلاه گذاشت ومشکل حجاب را حل نکرد واحزاب با دانستن این موضوع می خواهند با شعار حفظ حجاب به صحنه بیایند
کاش اردوغان بیدار بشه و وضع حجاب را در کانالهای ماهواره ای ودانشگاه مدارس ادارجات حل کنه
چراکه انقلاب حجاب، خاورمیانه وترکیه را معلوم نیست به کجا ببره چرا که موضوع حجاب آتش زیر خاکستره


شهروند کنار دریاچه ارومیه همسایه کشور ترکیه
Iran, Islamic Republic of
دراسلام واقعی حجاب ودینداری هیچگاه اجباری نبوده است وفقط متحجران وتندروهای بی سوادمیخواهندبه اجبارمردم رادیندارکنند .
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای جوانان ساده لوحی که گول حرفهای امثال این زن را خوردند و حالا یا در زندان هستند و یا سابقه سیاسی پیدا کردند.
Iran, Islamic Republic of
اصلا اين خانم به ظاهر كارشناس رو كي دعوت كرده مگه كساني كه دعوت كننده اين خانم بودن از نظراتش مطلع نبودن مگر اينكه مي خواستن حرف خودشان را از زبان اين خانم بيان كنند -نمي دانم پدر ايشان جلوي بچه اش را نمي خواهد بگيرد يا حداقل صف خود را جدا كند چرا كه دارد به پاي ايشان نوشته مي شود-
كينه اين خانم از نظام اسلامی كينه شتري است-
از برادرت چه خبر؟دكتري تموم نشد!!!!
Iran, Islamic Republic of
تو صحبتهاش نگفته من و بابام الگوي ملتها و رهبران عربي هستيم براي انقلاب؟!!! اگه نگفته شكسته نفسي كرده ... بايد مي‌گفت
Iran, Islamic Republic of
اگر ایشان مجرم شناخته شود نظام توان! زندانی کردن ایشان را دارد.
Iran, Islamic Republic of
نشریه خاتون یک هزارم این حرفهارو زد ریختند و شکستند و آتش زدند و خبرگزاری رسمی دولت را بی اعتبار کردند . کاش جوانفکر هم یک آقازاده بود و قوه قضائیه مصونیت سیاسی برایش ایجاد میکرد
من اگه بودم صحبت های این آقا زاده رو هیچ جایی منتشر نمی کردم . مگه این کیه که داره از اسلام و نوعش صحبت می کنه.
چهره سیاسی و اسلامی است؟!
تحلیلگر مبانی اسلام است؟!
یا رنج کشیده اسلام؟!!!
United States
"دراسلام واقعی حجاب ودینداری هیچگاه اجباری نبوده است وفقط متحجران وتندروهای بی سوادمیخواهندبه اجبارمردم رادیندارکنند ."


خیلی ببخشید اسلام واقعی رو از کجا باید پیدا کرد؟! اگر منظورتون قرآن کریم هست که معجزه بزرگ پیامبر آخر الزمانه (ص) خوب داخلش 11 آیه صریحا حجاب رو اجباری کرده مثل نماز. اما اگر منظورتون از اسلام واقعی همون اسلامیه که سبزها بخاطرش ریختن تو خیابون و تکیه های امام حسین (ع) رو آتیش زدن محض اطلاعتون عرض می کنم که الان در غرب در حال اجرا شدنه بهتره تشریف ببرید مستفیض بشید تا تموم نشده چون غرب هم داره تسلیم اسلام قلابی !!! میشه
Iran, Islamic Republic of
لعنت خدا،لعنت خدا،لعنت خدا بر تمام کسا نیکه خون شهدا را پله ای کردند در جهت امیال شخصیشان.انشاء ا... تمام کسانیکه در صدد تضعیف نظام ولایی هستند با اربابشان شمر و ابوسفیان و معاویه محشور شوند. جهت نابودی هر چه زودتر تمام ایادی استکبار صلوات
United States
شک نکنید که این خانم سخنگوی کسانی است که رویشان نمیشود حرف دلشان را با صراحت در جامعه بیان کنند و از طریق این فرد عقایدشان را انتقال میدهند.
Iran, Islamic Republic of
خانم محترم دیگه گذشت زمانیکه به اسم حجاب به دنبال خودشیرینی برای بعضی جوونها باشید
البته که کسی برخورد با بدحجابها رو زمان پدر جنابعالی فراموش نکرده اونموقع از این حرفها میزدید؟

حالا باید دید دستگاه قضایی ما واقعا قدرتمند و مستقله
United States
در جامعه ای که بی شرمی، شجاعت و دزدی، زرنگی به حساب بیاد نباید از رویش امثال فائزه خانم و اقای خاوری تعجب کرد.
United States
از جهان بخاطر پرده برداری از شدت غرب زدگی و بی مبادلاتی این خانم در اظهار نظر و رو کردن دست ایشون بیش از پیش متشکرم. بدبخت اونایی که این خانم رهبرشون بود. صاف و بدون سوال جواب جهنمو برا خودشون خریدن
Iran, Islamic Republic of
چیزی که تو قضیه خانم هاشمی خیلی جالبه اینه که ایشون و خانوادشون به جای اینکه پاسخگوی رفتارها و اعمالشون در قبال مردم ایران باشن گویا چیزی هم طلبکارند

به قول معروف دست پیش گرفتن که پس نیفتن انگار

فرار به جلو که میگن همینه فکر میکنم نه؟
اين خاندان به قدري از خود بي خود شده اند و از واقعيات بدور هستند كه روز را سياه تصور مي كنند و چنين مي پندارند كه ديگران هم با آنان هم عقيده اند و از طرفي وقتي قوه قضائيه با تخلفات اين خانواده كاري نداشته باشد وضع از اين هم بدتر شده و اينها پر رو تر خواهند شد.
بنام خدا
اين اسلام است كه ما بايد مطيع اسلام باشيم و اگر اسلام را از مابگيرند ديگر تمام ارزشها را از دست داده ايم . نبايد برخي از طرفداران قدرت و ثروت از اسلام استفاده ابزاري بكنند . اين اسلام است كه به ما جهت حركت را نشان مي دهد نه اينكه خانم فائزه هاشمي براي اسلام تعيين تكليف بكند .
Latvia
خاستگاه اصلي جنبش سبز جعل و دروغ و تقلب است. جعل رداي سبز سادات با هدف استفاده ابزاري از مقدسات مردم عمدتا شيعه ايران، دروغ بزرگ برافراشتن علم اصلاحات بدست كساني كه خود سردمدار خيانت و جنايت در 33 سال اخير بويژه دهه60 بوده اند و تقلب ابداع سناريوي تقلب در انتخاباتي كه ابطال راي و اراده 25 ميليون ايراني فهيم را به جرم نه گفتن به آنها مورد هدف قرار داده بود.
بسمه تعالي
فائزه هاشمي خيال مي كند كه پيامبر شده است و از طرف خدا مبعوث است ! اولا تمام پيامبران ما مرد بودند و اظهار نظر فائزه هاشمي در مسئله اسلام خيانت به اسلام است زيرا ايشان مجتهد اسلام شناس نيست . ثانيا وحي تمام شده است و در آيه غدير خداوند، اسلام ناب محمدي (ص) را براي ملتها برگزید. ثالثا : امثال فائزه كه مي خواهند از اسلام ناب خارج شوند نبايد اسلام را تفسير به راي بكنند .
Iran, Islamic Republic of
نگران نباشيدايشان آنقدرسرگرم خريدساندويچ و فعاليتهاي تبليغاتي براي مهندس بوده كه متوجه نشده دراطرافش چه گذشته است وخصوصا"اينكه اخيرا"مدتي است درغياب برادرشان مسئوليت رتق وفتق دانشگاه آزادراهم عهده دارشده اند وكاملا"درگير مسئوليتهاي جديدهستندوحتي فرصت خريدساندويچ راهم ديگر پيدا نميكنندچه رسدبه اينكه بخواهند درمورد واقعيتهاي بيداري اسلامي تحقيق وبررسي كنند.لطفا"خيلي ايرادنگيريد.
Iran, Islamic Republic of
به خدا قسم كه اين دختر هاشمي در گمراهي و ضلالت آشكار به سر ميبرد . او به خاطر كينه از احمدي نژاد حاضر به هر كاري هست .هيچ كس به اندازه فرزندان هاشمي آبروي انقلاب را نبرده است اينها باعث سرد شدن و سلب اعتماد مردم به انقلاب مي شوند.هيچ كس مثل اينها دل رهبر عزيز رو خون نکرده
Iran, Islamic Republic of
قبول کنیم یکم راست گفته انقلاب قلابی سوریه که حتما الهام گرفته از جنبش سبز است
Iran, Islamic Republic of
از آقاي رفسنجاني بايد پرسيد از اينكه خودشان و وابستگانشان داراي مصونيت قضايي هستند چه احساسي دارند و اين مصونيت در كجاي اسلام براي كسي تعريف شده است ؟
Iran, Islamic Republic of
خانم هاشمي اگه فقط ذره اي تعقل ميكردند و چشمشونو باز ميكردند متوجه ميشدند كه اصلا مگه جنبششان موفق شده. كجاي دنيا شكست را الگويي براي پيروزي ميدانند. به نظرم هر چه بيشتر خانم هاشمي اظهارنظر كنند بيشتر در باتلاق توهمات باطل فرو ميروند
آقای هاشمی با داشتن این دختر خانوم و ان آقا پسر نیازی به دشمن چه در داخل و چه در خارج ندارد. نیم قرن زحمات پدر با همین کارها و حرفها زیر سوال می رود و متاسفانه دیگران متهم ردیف اول می شوند. خدا عاقبت به خیر کنه، هم ما را هم آنها را.
United States
بابا مگه حرف زدن آدم می خوره که ما اینقدر از حرف می ترسیم! چرا حاضر نیستیم به آزادای اندیشه و بیان احترام بگذاریم. هر کس می تونه نظر خودش رو داشته باشه و اون رو بیان کنه . هر وقت که به این مرحله از بلوغ فکری در کشورمون رسیدیم معلوم میشه که به یکی از دیگه از اهداف انقلاب نزدیک شدیم.
تو کی هستی که نظر بدی ؟ خودت رو آماده کن برای جواب دادن تو دادگاه
منظورت همان جنبش ِ به لجن کشیده ی سبز است، با آن سران ِ ابله و احمق!
Iran, Islamic Republic of
مسئولین قوه قضائیه باید توجه کنند که گستاخ شدن به دلیل برخورد نکردن با ایشون و برادر فراریشونه البته انتخابات مجلس هم که شرایط رو برای اون ها فراهم میکنه تا هر حرفی رو بزنند و این انقلاب رو زیر سوال ببرند؟ مسئولین قوه قضائیه باید در برابر خون شهیدان این انقلاب پاسخگو باشند.
اگراین خانم ادعامیکننداسلام ترکیه اسلام واقعی است ومردم ان اسلام رامی خواهندپس لطف کنندوبرونددرانجابااردوغان به ترویج اسلام امریکایی مشغول بشوندودست ازاین ایران اسلامی وبامردم ولایی بردارند.
Netherlands
از وقتي احمدي نژاد به لبنان سفر کرد واون استقبال بي نظير ازش به عمل اومد اين تحرکات تو کشور مصر شروع شد.مردمشون ميگن مگه ما چيمون از ايرانيها کمتره؟چرا ما الگو نباشيم.حتي اردوغان هم حسوديش شد و دست به کارهايي زد که بگه ما هم هستيم. افاضات فائزه هم باید ته ته صف حدس وگمانها باید باشه. خلاصه اين داستان حالا حالاها ادامه داره.
Iran, Islamic Republic of
فائزه هاشمی باید محاکمه شود