چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 18 May 2022
 
۰

داماد احمدی نژاد: تا آخرین قطره خونم جلوی جریان انحرافی می ایستم

پنجشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب: 165387

دبير شوراي مشاورين رييس جمهور اظهار داشت: به عنوان سرباز مقام معظم رهبري تا آ‌خرين قطره خونم در مقابل جريان انحرافي كه مد نظر ايشان است چه در داخل و بيرون خانواده خواهم ايستاد و افتخار مي‌كنم كه سرباز مقام معظم رهبري هستم.

به گزارش ايسنا، خورشيدي صبح امروز در اولين همايش شوراي مشاورين رييس جمهور در سال ۹۰ كه در ساختمان كوثر نهاد رياست جمهوري با حضور دكتر داوودي مشاور رييس جمهور و رييس مركز بررسي‌هاي استراتژيك رياست جمهوري برگزار شد، با اشاره به تهيه دستورالعمل و چارت تشكيلات شوراي مشاورين رييس جمهور به دستور رييس جمهور، گفت: دبيرخانه‌ي شوراي مشاورين رييس جمهور به منظور ارتباط و تعامل بيشتر بين شوراي مشاوران رييس جمهور و شخص رييس جمهور تشكيل شده است تا كارها بهتر پيش برود.

وي ادامه داد: ولي متاسفم براي كارشكني‌هاي زشتي كه در اين مدت در راستاي اينكه اين مجموعه شكل بگيرد، صورت گرفت. من گلايه‌هايي را كه مطرح مي‌كنم، خدمت رييس جمهور تاكنون مطرح نكرده‌ام. من دوست دارم كار كنم و اهل نق زدن نيستم و هيچ موقع اين گله‌ها را نيز در حضور آقاي داوودي مطرح نكرده‌ام. من گلايه‌ام از سرپرستي نهاد رياست جمهوري در تمام اين مدت است.

خورشيدي ادامه داد: آقاي رييس جمهور دستور داد كه ساختمان مشاوران از نوفل لوشاتو به ساختمان شماره ۵ منتقل شود و ما ۱۱۵، ۱۱۶ كارمندي را كه داشتيم به حدود ۴۰ نفر كاهش داديم، يعني هم دوركاري را انجام داديم و هم كاهش پرسنل. ولي چه پولي، چه تضميني، هيچي. با دست خالي. اما ما با تمام اين كمبودها و امكانات فعاليت خود را انجام داديم براي اينكه دستور رييس جمهور روي زمين نماند.

وي ادامه داد: رييس جمهور دستور تدوين چارت تشكيلاتي اين شورا را داد و اين چارت تهيه شد و سپس رييس جمهور به آقاي فروزنده دستور دادند مطالب مربوط به اين شورا را زود و خيلي فوري جمع و جور كند، ولي متاسفانه يك و نيم، دو ماه طول كشيد كه از دفتر ايشان بيرون بيايد. چه كسي در اين زمينه مقصر است؟ خيلي روشن است. با آن كه اين وقفه‌ها پيش آمد ما كار را روي زمين نگذاشتيم. از آذر ماه سال گذشته ۱۷ پست سازماني براي اين شورا تعريف شد و آقاي فروزنده ابلاغ كرد و به سرپرستي نهاد ارجاع شد تا كارهاي مربوطه انجام شود، ولي از ماه ۹ سال ۸۹ اين قضيه معطل ماند، و ما به آقاي بقايي كه سرپرستي جديد نهاد را بر عهده گرفت اين موضوع را گفتيم، وي نيز رفت تا ابلاغ كند.

وي با بيان اينكه اداره كردن اين مجموعه خرج مي‌خواهد، گفت: آقاي بقايي بحث ۵۰۰ هزار تومان را مطرح كرده است. اينكه خيلي زشت است؟ ما تا الان از جيب خرج كرده‌ايم.

وي ادامه داد: برخي از دوستاني كه در شورا حضور دارند و به عنوان مشاورين رييس جمهور فعاليت مي‌كردند، مي‌خواستند براي پيگيري كارهاي مربوطه به سفرهاي استاني بروند، از جمله آقاي اسحاق مدني مي‌خواست به عنوان مشاور رييس جمهور در جريان سفر استاني رييس جمهور به سيستان و بلوچستان حضور داشته باشد، اما همه را بردند جز آقاي اسحاق مدني و ما شرمنده ايشان شديم.

وي گفت: آقايان مشخص كنند كه اگر اختلاف ديدگاه با من دارند چرا لطمه به مجموعه مي‌زنند و بعد مي‌گويند اهل تعامل هستيم.

خورشيدي با اظهار تاسف از صحبت‌هايي كه در مورد رييس‌جمهور و عدم ولايت‌پذيري ايشان از سوي برخي از افراد مطرح مي‌شود، گفت: آدم متاثر مي‌شود از شنيدن چنين صحبت‌هايي، آقاي دكتر احمدي نژاد دست آقا را بوسيده است و ادبيات امام را زنده كرده است و ۹۰ سفر استاني رفته‌اند كه هيچ‌كس نرفته است. من به عنوان عضو خانواده ايشان مي‌گويم كه زندگي ايشان پاك و ولايي است. من در زندگي ايشان هستم و مي‌بينم ايشان همواره در خدمت آقا بوده است. چرا برخي افراد مدعي مي‌شوند و مي‌گويند ايشان ضد ولايت فقيه است، اين بي‌انصافي است، آخرتي وجود دارد، دنيا زودگذر است، آيا بايد تمام خدمات ايشان را ناديده گرفت، كدام رييس‌جمهور به ميزان ايشان اينقدر تابع ولايت بوده است. آدم وقتي اين حرفها را مي‌شنود متاثر مي‌شود.

وي در بخشي ديگر از صحبت‌هاي خود گفت: به صراحت مي‌گويم كه بنده مهدي خورشيدي سرباز ولايت و در ركاب آقا هستم و ايشان به عنوان مولا صحبتي را در مورد جريان انحرافي مطرح كردند كه بنده با عنوان سرباز ايشان تا آخرين قطره خونم در مقابل اين جريان انحرافي كه مدنظر ايشان است، و همه مي‌دانند چه در درون و چه در بيرون از خانواده خواهم ايستاد.

افتخار مي‌كنم كه سرباز ايشان هستم و تا آخرين قطره خون پاي دفاع از آرمانهايي كه ايشان مطرح كرده‌اند، مي‌ايستم.

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *