يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - 7 Aug 2022
 
۰
۸

فوران خشم از سخنان سید حسن نصرالله درباره مکتب ایرانی

چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۳۳
کد مطلب: 143534
شبكه هاي فارسي زبان وابسته به رژيم صهيونيستي، آمريكا و انگليس در اقدامي هماهنگ مدعي شدند «سيدحسن نصرالله به تمدن ايراني حمله كرده» و نتيجه گرفتند حمايت جمهوري اسلامي از مقاومت حزب الله خيانت به ايران است!
به گزارش جهان به نقل از کیهان شبكه ها و سايت هاي بي بي سي انگليس، راديو فردا و صداي آمريكا، بالاترين، روزنت، گويانيوز در اين اقدام هماهنگ انواع فحاشي ها را نثار دبيركل حزب الله لبنان كرده اند، چرا كه او در پاسخ جريان 14 مارس كه حضور ايران در لبنان را به بهانه مرزبندي عرب و عجم تخطئه مي كند، گفته است تمدن ايران، تمدن اسلامي و دين حضرت محمد(ص) است نه تمدن پارسي. و رهبران جمهوري اسلامي- امام خميني و امام خامنه اي- از سلاله پيامبر اسلام(ص) هستند.
وي در اين نوار ويدئويي كه به زمان فتنه مربوط مي شود در قبال بزرگنمايي فتنه گران از سوي جريان هاي وابسته به آمريكا و رژيم صهيونيستي با شجاعت مي گويد: در هفته هاي اخير عده اي خيالي داشتند كه جمهوري اسلامي را سرنگون كنند اما اينها خيال باطلي بود. امروز من به شما اطمينان مي دهم اين ايران ـ كه امروز خيلي ها درباره حوادث اش صحبت مي كنند ـ و اين نظام و اين حكومت و مردم و نخبگانش، به بركت وجود رهبر فرزانه و شجاع و مدير و مدبر و مهربان، اين رهبر تاريخي حضرت آيت الله امام خامنه اي و به بركت حضور 30 ساله مردم در صحنه، قوي تر و سرسخت تر از هميشه از بحران عبور مي كند. اين ايران هميشه اين طور خواهد ماند.
آنچه در اين ميان قابل تاكيد است خشم و عصبانيت محافل ضدانقلاب و استكباري و صهيونيستي، از شجاعت و صراحت و بصيرت ستايش برانگيز سيدحسن نصرالله- حفظه الله تعالي- است كه مقهور جريان ايران هراسي و شيعه هراسي مستكبران در خاورميانه نشده و با افتخار مي گويد من عضو حزب ولايت فقيه و سرباز امام خامنه اي هستم و هيچ كشوري مانند ايران صادقانه و شجاعانه از مقاومت اسلامي حمايت نكرده است.
سيدحسن نصرالله همچنان كه در مقاومت پيروز 33 روزه خار چشم آمريكا و رژيم صهيونيستي شد در جريان سفر تاريخي و حماسي اخير رئيس جمهور اسلامي ايران به لبنان هم، با سخنراني مستدل و شجاعانه خود، سيلي ديگري بر گونه اسرائيل و آمريكا و رژيم هاي مرتجع منطقه نواخت كه ظاهرا صداي آن سيلي پس از يك ماه تازه درآمده است! و گرنه حلقوم هاي آمريكايي و انگليسي و اسرائيلي را چه به تمدن بزرگ و اسلامي ايران.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


ایشان از نظر سیاسی دارای دید روشن و عمیقی هستند و فقط از روی خیر خواهی حرف می زنن درست نیست که اینطور ملی گرایانه از بعد منفی با این موضوع برخورد بشه
اونایی که در بوق ایرانی بودن می دمند کم از عرب جاهلی ندارن که در بوق عربیتشون می دمند

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست

سخن شناس نئی جان من خطا اینجاست

یا به قول شعری دیگر

عیب تو آیینه چو بنمود راست

خود شکن، آیینه شکستن خطاست
Iran, Islamic Republic of
سید حسن با کسی تعارف ندارد که مثلا بگوید چون این حرف را یک ایرانی زده و ما با ایران برادریم پس موضع نگیرد.حواسمان باشد در دل دوستانمان دلخوری ایجاد نکنیم.
Iran, Islamic Republic of
خدا حفظش کند که فقط برای رضای خدا حرف می زند.
Iran, Islamic Republic of
ولایت مدار تر از این سید حسن نصرالله ندیدم.
Iran, Islamic Republic of
هر آنچه که در آن نام خدا باشد دشمنان را به خشم می آورد اما چه باید گفت به مسئولینی که سرسختانه پشت مکتب ایرانی ایستاده اند و دشمنان را شادمی کنند.
Iran, Islamic Republic of
سيد حسن نصرالله راجع به مكتب ايراني صحبت نكردند بلكه پيرامون تمدن و رهبري انقلابي ايران سخنراني فرموده اند...
Iran, Islamic Republic of
برای ایران متاسفم.برای خودم که این کار مشایی باعث سرافکندگیم شد.
Iran, Islamic Republic of
چقدر عالی می شد که همین مواضع را احمدی نژاد می گرفت که حرص دشمن را در بیاورد.