جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
 
۴
۸

عاقبت سگ‌ بازی در مکان عمومی

يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
چیزی که در شهرهای بزرگ مخصوصا تهران زیاد شده! پلیس نباید با این افراد که پارک ها را با باغ وحش اشتباه گرفته اند برخورد کند؟از همه مخاطبان به دلیل پخش این تصاویر عذرخواهی می‌کنیم.
عاقبت سگ‌ بازی در مکان عمومی
کد مطلب: 640887
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


علی
Iran, Islamic Republic of
تا دیر نشده باید جلوی ترویج این سگ بازی را در پارکها وآپارتمانها ومعابر وفضای سبزها گرفت
Canada
در کشورهای غربی به محض اینکه یک سگ خانگی به انسان حمله کرد (که بیشتر در مورد کودکان صادق است) او را معدوم می کنند. چون دیگه ترس او از انسان ریخته و احتمال تکرار حمله بسیار بالا میرود.
احمد
Iran, Islamic Republic of
نه خیر عزیزم اینجا اگر سگ کسی به من یا خانواده من حمله کنه خودش رو همان جا اعدام می کنم!!
مردم
Iran, Islamic Republic of
هفته گذشته چند نفر برای واکسن هاری به مرکز بهداشت مراجعه کردند به دلیل اینکه سگ هایی که همراهشان بوده آنان را گاز گرفته است.
به کجا می رویم .......
Iran, Islamic Republic of
پس شکر خدا خطر رفع شد
چند نفر واکسن زدن... اگه کسی رو گاز بگیرن خطر نداره
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
تنها راه نجات این کشور به سر کار امدن یک دیکتاتور قانون گراست که به هیچ تخلفی رحم نکنه ..با این شل بازی که پلیس رو بزنن هر ننه قمری بیاد حکومت رو مسخره کنه زیباکلام و تاج زاده بشن تئوریسین مملکت اسلامی! برید بابا شوخیتون گرفته
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
ملتی که درهنگام غذاخوردن درطبیعت به محض مشاهده یک سگ گرسنه بجای تیکه غذادادن باسنگ وچوب ذنبالش میکنن براستی چگونه درشهرها دم ازحیوان دوستی میزنن ؟؟قبول کنیم دررابطه باازارحیوانات خیلی جلوهستیم ولی درشهرها برعکس ؟؟والبته حاکمیت باید جلو این دلقک بازی روبگیره که خالی ازبرنامه نیست
Iran, Islamic Republic of
کند همجنس با همجنس پرواز