۱۲۰نظر
 
جولان دوباره "بازیگران بدحجاب" در یک جشن سینمایی+تصاویر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۲۲
 
در شرایطی که بحث حجاب و عفاف و البته پوشش بانوان به دغدغه اصلی مردم و مسئولان کشور تبدیل شده است و مردم، مراجع و مسئولان خواستار رسیدگی به معضل بدحجابی در کشور هستند، همچنان شاهد بدحجابی بازیگران زن در جشن های سینمایی و تلویزیونی هستیم؛ که بدون هیچ قید و بند و البته "نظارتی" در این جشن ها حاضر می شوند و به قول معروف "از هفت دولت آزادند"

به گزارش جهان، عصر امروز نوشت: سه شنبه شب(۴ مرداد) مراسم دوازدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر با حضور بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران در سالن همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار شد که در آن بازیگران زن سینمای ایران بدحجابی را به اوج خود رساندند.

این بدحجابی ها آنقدر مرسوم شده که به نوعی به "عرف" سینمای ایران و مخصوصا جشن های مربوط به آن تبدیل گشته است و تمام مسئولان و در برخی موارد حتی رسانه ها هم به راحتی از کنار آنها می گذرند و شاید دیگر "نایی" برای نالیدن از این درد برایشان نمانده است و ما نیز در این گزارش مجبوریم در برخی پاراگراف ها از مطالب گزارش های پیشین و تکراری استفاده کنیم!

بر اساس این گزارش، سینمایی که قرار بود فرهنگ اسلامی-ایرانی را پس از انقلاب رواج دهد و صدای انقلاب را به گوش جهانیان برساند در کدام طبقه ساختمان وزارت ارشاد مدفون شده است؟ سینماگرانی که می بایست به ارزش های غنی ایرانی-اسلامی بپردازند کجای این سیستم معلول فرهنگی جای دارند؟

و البته بازیگرانی که با بودجه های فرهنگی این کشور مسلمان به نام و شهرتی دست یافته اند، تا چه اندازه در ترویج فرهنگ اسلامی با تکیه بر اصول ایرانی گام برداشته اند؟

امروز پس از گذشت ۳۲ سال از انقلاب مردم ایران به رهبری خمینی کبیر(ره)، سینمای ایران همچنان با مشکلات فرهنگی این حوزه دست و پنجه نرم می کند و هر روز با مشکلات جدید سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بعضا اقتصادی روبرو می شود؛ از تحرکات سیاسی و براندازانه برخی سینماگران گرفته تا حضور آنها در جشنواره های خارجی تا ...

حال سوال اینجاست که آیا پوشش بازیگران زن ایرانی در انظار عمومی، اسلامی است؟ و آیا طی سال های گذشته پس از انقلاب مسئولان و متولیان فرهنگی کشور توانسته اند با استراتژی های فرهنگی خود، بانوان سینمای ایران را از منجلاب فساد دوران طاغوت نجات بدهند تا بتوانند آنها را به عنوان یک نمونه و الگوی بانوی ایرانی مسلمان به مردم کشور و دنیا معرفی کنند؟

باید توجه داشت که اگر بازیگران و هنرمندان که الگوهای جوانان جامعه محسوب می شوند ارزش ها را زیر پا بگذارند و برای آن ها اهمیتی قائل نشوند، این ارزش ها برای جوانان هم کمرنگ می شود.

به نظر می رسد این گونه بد حجابی و بد پوششی ها که در تضاد با کرامت انسانی است از بین نمی رود، مگر به همت و اراده مسئولان؛ لذا مسئولان سینمایی می بایست اقدام در خوری در این زمینه کرده و فکری به حال این شوره زار کنند.

اما نکته جالب تر اینکه با مقایسه تصاویر برخورد گشت ارشاد نیروی انتظامی با مظاهر بدحجابی و بدپوششی در شهر با تصاویر این مراسم ها، که به عنوان نمونه تصاویر حضور بازیگران در آخرین جشن برگزار شده سینمایی را در ذیل مشاهده می کنید، در می یابید که علنا "هیچ" تفاوتی میان پوشش زنان مظاهر بدحجابی در شهر و این بازیگران نیست!

در اینکه نیروی انتظامی باید با مظاهر بدحجابی برخورد کند شکی نیست، اما سوال اینجاست که با بازیگران زن بدحجاب سینما چگونه باید برخورد کرد؟ آیا این زنان مظاهر بدحجابی از این بازیگران الگو نمی گیرند؟ آیا برخورد با زنان بازیگر بدحجاب هم وظیفه نیروی انتظامی است؟! امروز پس از گذشت ۳۲ سال از انقلاب اسلامی نباید به این موضوع بیاندیشیم که دیگر باید فکری برای "فرهنگ" این سینما و کشور کرد و دیگر از شعار و سمینار و همایش و ... چیزی در نمی آید؟

به نظر می رسد این رفتارهای ضد و نقیض در حوزه های مختلف و برخورد متفاوت مسئولان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با مقوله حجاب و بدحجابی باعث به وجود آمدن نوعی دو گانگی و ابهام در افکار عمومی جامعه می شود "که چرا با این بازیگران بدحجاب برخورد نمی شود؟"

آیا زنان بدحجابی که طی ماه های گذشته از آغاز "طرح امنیت اخلاقی" در کشور به حق، با تذکر و برخورد نیروی انتظامی مواجه شده اند با خود نمی گویند که فرق پوشش من با این بازیگران در چیست؟ و چرا با این بازیگران برخورد نمی شود؟

با توجه به حساس بود موضوع، علاوه بر این که باید اقدامات فرهنگی و زیربنایی مناسبی در این خصوص انجام شود باید مسئولان ذی ربط نیز به این بازیگران که هنجارها را زیر پا می گذارند تذکر دهند که با این نوع پوشش ها در انظار عمومی ظاهر نشوند.

در ادامه تصاویر مربوط به جشن سه شنبه شب دوازدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر و برخورد با مظاهر بدحجابی در کشور را مشاهده می کنید:
 
کد مطلب: 178166
Share/Save/Bookmark
 


 
 
حجتان مقبول حاجیه مهناز خانم افشار!
ببخشید نشد بیاییم برای ولیمه خورون. راستی کجا ولیمه دادید؟ خانه سینما یا ویلای ... جون اینا؟ (459858)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۸:۳۰:۲۸
 
110
جای خدا نشستی که قبولی یا عدم قبولی حج مردم رو مسخره می کنی؟؟!! یاد بگیریم هر چیزو سر جاش ببینیم و تحلیل کنیم. (1345281)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۱۱:۴۲:۰۹
 
شما دست ابلیس رو از پشت بستین
اگر اینها پوشش بد دارن شما چرا این همه عکس گرفتین و منتشر کردین (459866)
Malaysia
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۸:۴۳:۴۳
 
برای اینکه مردم باید بفهمند دور و بر شون چه خبره (1289322)
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۰۵:۵۹:۴۹
 
اکثر اینها نادان هایی هستند که البته به نادانی شان، نادان هستند. (459879)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۸:۵۸:۲۸
 
خدائيش من چطور به خواهر و زن و دخترم بگو حجاب داشته باشيد؟ (459890)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۹:۱۲:۰۵
 
به خدا خنده داره فکر کنیم مسئولان فرهنگی پیگیر وضعیت حجاب که هیچ؛ پیگیر وضعیت فرهنگی این کشورند (459899)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۹:۲۳:۰۲
 
علی مطهری این پیام خطاب به شماست! (1289324)
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۰۶:۰۰:۵۶
 
راستی اینایی که فرستادید حج
چی شدند؟؟؟
توبه کردند؟؟؟
حتما دلشون صافه وما خبر نداریم!!!!!! (459908)
Seychelles
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۹:۳۲:۰۹
 
110
چه ربطی داره؟؟!! (1345282)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۱۱:۴۲:۵۰
 
بنده خدا ها دارن تبیلیغات می کنند نمتونند که بیاند کنار خیابون تبلیغ کنند . (459923)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۹:۴۸:۰۷
 
من واقعا نیمی دونم این اداها که اینا در میارن معنیش چیه؟الان دیگه هر کی تو خیابون از این تیپای مالیخولیایی میزنه میگن هنرمنده.والا هنرمندای بزرگ همه با شخصیت لباس می پوشن تا اونجا که من دیدیم.واقعا چرا قشر مذهبی وارد این عرصه نمی شن؟شایدم وارد میشن و هم رنگ جماعت میشن!ا!!! (459937)
Canada
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۱۹:۵۹:۵۳
 
خوب وقتي ميبينن با اين وضع عمره بدون نوبت ميرن،حتما اين دفعه نيتشان حج تمتع است.
تا وقتي سينماي ما از اين بي حجابي ها كم نشه طرح عفاف و حجاب به هيچ جايي نميرسه.
واقعا شرمنده شهداييم. (459943)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۵:۳۳
 
بله! (459961)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۰:۳۴:۴۷
 
فضاحت دنیای بازیگرای زن رو برداشته آدم حالش به هم میخوره از اینا و اینهمه بی قید و بندی (459962)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۰:۳۷:۵۴
 
از این به بعد فقط از بازیگران مرد در فیلمها و سریال ها استفاده کنید. (459969)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۰:۴۳:۲۷
 
واییییییییییییییییییییییی.....
هر کس چنین صحنه هایی هایی رو تو مملکتی که پرچم دار مهدویت هست ببینه و دقمرگ بشه جای تعجب نیست.... (459985)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۱:۳۳:۵۳
 
محسن ع
پس دوست عزیز ما مزاحمت نمیشیم. شما به دق مرگیت ادامه بده (1581600)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۶ ۰۷:۵۵:۰۰
 
هر كس با ديدن اين تصاوير بسيار متآسف مي شود معلوم نيست چه دستي در كار است كه اينگونه شتابزده بسمت بي فرهنگي و بي غيرتي حركت مي كنند . آيا با اين افراد با تفكراتشان مي شود يك تذكر داد و مسئله حل شود يا مشكل جاي ديگر است ؟!! (460006)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۲:۳۶:۰۶
 
خیلی ادبیاتتون بد...جولان چیه؟


متاسفم (460019)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۳:۰۹:۳۸
 
می خواهید اشک و آه و ناله بچه مذهبی ها رو زیاد کنید.
در جلسات مذهبی لعنشون جائز شده.
سینما و تلوزیون منتظر قیام بسیجی ها باشن. (460035)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۳:۳۵:۳۴
 
110
البته منظور شما حتما قیام فرهنگی است دیگه ؟؟!! (1345289)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۱۱:۴۴:۳۵
 
خوب شما هم زیاد سخت نگیرید .این بنده خداها بوسیله همین ادا و اطوارها و بزک دوزک ها بوده که معروف شدن و به نظر خودشون به جایی رسیدن.انصاف داشته باشین آخه اگه با این شکل خودشون را نسازن دیگه حرفی برای گفتن و ابراز شخصیت ندارن که.ای بابا... (460041)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۳:۴۷:۰۴
 
حتما با خودشون میگن ما که سنمون از 40 سال رد شده حجاب واجب نیست !!!
سر خودشون کلاه میزارن !!!
انشاالله خدا از سر تقصیراتتون بگذره ... (460042)
۱۳۹۰-۰۵-۰۵ ۲۳:۴۹:۲۰
 
اگر در دولت خاتمی یا هاشمی بود پدر رئیس جمهور و دولتش رو جلو چشمش میاوردن حالا چی شده همه چیز رنگ مصلحت گرفته رنگ مکتب ایرانی گرفته کجاست رگ برجسته آقای احمدی نژاد توی مناظرات حالا باید به این سیاسیون که نون به نرخ روز می خورند چی بگیم (460047)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۰:۰۹:۲۰
 
مرگ بر این فرهنگ و هنر ...!!!!! (460049)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۰:۱۸:۰۲
 
چرا مهناز افشار تو 2تا عکس
شالش عوض شده (460063)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۰:۵۹:۴۰
 
بسم الله الرحمن الرحیم
آقا این حرفها را نزنید یکمرتبه قهر می کنند و می روند خارج از کشور و آن موقع ما بی هنرپیشه می مانیم اصلا ما ملت روی معدن هنرپیشه و خواننده و فوتبالیست نشسته ایم و قدراینها را نمی دانیم خارجی های قدر لینها را می دانند ببینید به خانم گلشیفته فراهانی چقدر جایزه اسکار دادند
تازه خارج از کشور وقتی روسری شان را بردارند و یا ار پوشش آسانتر باشند بیشتر تحویل می گیرند (460115)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۶:۵۴:۵۸
 
البته جشن سینمایی تلویزیونی (460125)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۷:۴۰:۱۴
 
علی
البته قبل از انقلاب به این تیپ آدما یه چیز دیگه میگفتن که اگه بگم میدونم منتشر نمیکنی، بعد انقلاب شدن هنرمند!!

تاحالا هیچ نظری از من منتشر نکردی جهان. دیگه خبرهاتو نمیخونما بهت بگم (1272217)
United States
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۰:۵۷:۰۲
 
خوب باید این گونه رفتار کنند ودر مراسمات اینگونه وبا این پوشش که خیلی هم براشون سخته ظاهر بشن چون حامی مثل دولت مکتبی واسلامی ما دارند وجالب با هزینه بیت المال به حج میرند و خانم افشار عرفانی صحبت میکنه ومیکه در حج احساس میکنی خدا تورو در آغوش خودش گرفته وداری با خدا حرف میزنی اینگونه ؟ با این وضع؟ باید از دولت پرسید که چرا بخاطر بحثهای سیاسی واز دست ندادن جایگاه خود در بین این قشر وبی بندبارها حاضر به اجرای طرح عفاف وحجاب که نیست مانع تراشی هم میکند انشاالله که آقای امام زمان(عج) خودش زودتر ظهور کنه وبساط این افراد رو برچینه وتکلیف دولت ما هم مشخص کنه (460127)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۷:۴۸:۱۲
 
هر چه پلیس زحمت میکشه اینا پنبه می کنن (460129)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۷:۵۲:۵۷
 
من كه مشكلي توي اين عكسا نمي بينم. شما احتمالا روح و چشمتون و همينطور مغزتون رو بايد اصلاح كنيد! به اميد اون روز (460135)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۰۰:۲۴
 
محمد رهنما
شما هم باید مشکل سنجتون را نسبت احکام دین اندکی حساس کنید احتمالا دچار زنگ زدگی و پوسیدگی شده مثل مغزتون. (1272248)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۲:۲۳
 
احتمالا" مشکل از نظر شما صرفا" عکسهای پورنوگرافیه (شاید اون هم از نظر ما مشکلی نداشته باشه) اما ما داریم با معیار "اسلامی" به قضیه نگاه میکنیم و بنا براین مشکل داره
بروز و تجلی جاذبه های مربوط به جنسیت افراد را چه میگویید ؟ غیر از این است که این حرکت جنسی است؟ (1272286)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۲۴:۴۴
 
خدایا
داد خون شهدا را از این از خدا بی خبرا بگیر


(460136)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۰۷:۰۴
 
محسن ع
چه کسی باید داد خون شهدا را از مال مردم خور ها و قدرت طلبان فاسد بگیره ؟ (1581607)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۶ ۰۸:۰۱:۰۶
 
اين يعني اوج كج فهمي بازیگران (460137)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۰۷:۰۷
 
حريم ها و حدود الهي
--------------------------
آيا رعايت نكردن مساله حجاب عواقبي مانند بد رفتاريهاي اجتماعي ندارد؟
فقط كافيست بفهميم و بدانيم كه با بد حجابي حدود و حريم هاي الهي رعايت نميشود.
در فضاي صلح و آرامش برخاسته از اراده جوانان غيور و ايثارگر مومن و خداجو در 8 سال دفاع مقدس و مرزداري شبانه روزي از سرزمين ايران اسلامي ؛ بازيگراني كه ميتوانند الگوي شايسته اي به عنوان زن مسلمان براي جوانان باشند چه آسان كنار مي ایند..با بد حجابي خود
-------------------
حرف حساب بد حجابان چيست؟ (460138)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۰۷:۰۸
 
حافظ عليه الرحمه اگه ميدونست كه بازيگرها عرصه هنر راخراب ميكنند هرگز اون بيت شعر معروف نمي سرود البته من شايد بتونم اصلاح كنم به اين صورت: گر در سرت هواي هوس است حافظا بايدكه خاك درگه اهل سينماشوي ! (460142)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۱۸:۳۰
 
گشت نیروی انتظامی کجاست؟ احتمالا تو خیابان ولی عصر (460145)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۲۷:۰۰
 
از كوزه برون همان تراود كه در اوست ؟مسئولين هم خودشون رو به خواب زدند (460158)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۸:۵۵:۴۷
 
دست وزير اصولگراي ارشاد اسلامي ما درد نكنه نميدونم بيشتر ازاين چي بنويسم (460162)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۰۰:۰۱
 
بی نام
چه کسی ایشان را اصولگرا معرفی کرده ؟
اصولگرائی به ابا و اجداد نیست به مشرب فکری و اعتقادی است . (1272290)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۲۶:۳۴
 
یه مشت از خدا بی خبر به اسم هنرمند دارن با عزت و اسلام خون شهدا بازی میکنن
خداوند ازتون نگذره (460166)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۰۱:۳۵
 
جل الخالق
ظاهرا فقط خاک میتواند این بد حجابها را جمع کند!!! (460170)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۱۶:۰۹
 
اینا اگه فرهنگ داشتن،حرمت قانون مملکت رو نگه میداشتن!! (460176)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۲۸:۰۵
 
چه زیباست به جای بندگی ،خدایی کردن و حج کسی را به جای خدا نپذیرفتن و کل زندگی و بندگی یک مسلمان را به خاطر بی حجابی مردود دانستن. تنها مسلمانان جهان ما هستیم و بس و هرکه ما تشخیص بدهیم. (460180)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۳۲:۲۱
 
ف
کسی که مسلمان است وخداراقبول دارد وهمه بلا استثناهمه خدارو دوست دارن وبهش اعتقاد قلبی دارن پس به این نتیجه می رسیم که هر که را دوست بداری باید خواسته هایش را عملی کنی؟ok? پس من وشما وهمه اون کسایی که خدارو دوسش داریم باید به دستوراتش عمل کنیم !خون کسی هم رنگی تر از دیگری نیست که خدابراش استثنا قائل بشه!!پس همون خدابه داشتن حجاب دستور اکید کردن!! (1272289)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۲۶:۲۰
 
اگر مسلمان الگو هزاران جوان مسلمان باشه چی؟ (1325066)
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۲۲:۳۶:۲۴
 
يه سوال داشتم مگر ما بازيگر با حجاب هم داريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (460182)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۳۷:۲۷
 
با سلام
سالهای طولانی است که هالیود با سرمایه گذاری هنگفت یهودیان و صهیونیست ها به جان فرهنگ و عفاف جوامع بشری افتاده اند و غالب آنها را استحاله نمودند... پس سرمایه گذاری در سینما برای آنها کاملاً مفید بوده لیکن ما در این کشور بعد از انقلاب به جای ایجاد یک سازمان سینمایی قوی اسلامی که با آموزش و جذب بازیگران متعهد به ارزشهای اسلامی و دلسوز نظام ، آمدیم در سینمایمان از همان الگوی مریض زمان طاغوت استفاده کردیم و تقریباً راه قبلی (فیلمهای بی محتوای عشقی، فارسی) را ادامه دادیم و خودمان را از این سلاح کاربردی در جهت نشان دادن زیبایی های اسلام محروم کردیم ... پس این صحنه ها در چنین سینمایی عجیب نیست و مطمئن باشید پشت پرده ها خبر های بدتری است ... پس بخوابیم ...آقا ما را بیدار نکنید که خوب خوابیدیم..... (460184)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۴۰:۴۹
 
مردود است دوست عزیز کل اعتقاد شعور فرهنگی وسیاسی یک بی حجاب زیر علامت بزرگ سوال است زیرا
1 حجاب ضروری دین وحکم خداست و انکار نظری و عملی حکم خدا جایز نیبست
2 بی حجابی به نفع ملک ومملکت هم نیست و با میهن دوستی هم منافات دارد زیرا خطرناک ترین دشمنان تاریخی این مرز و بوم بر این طبل میکوبند و از این عناصر پلید و عمله ظلم برای استکبار واستثمار مجدد استفاده میکنند و این آقایان و بانوان روشنفکر نما دانسته یا نادانسته آلت دست و پیاده نظام دشمنند (460191)
Russian Federation
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۰۹:۵۰:۴۹
 
دوستان عزیز بدون اطلاع از آیه های قرآن برای توجیه منکرات دیگران استفاده نکنید که این عقوبتش از بدحجابی هنرمندنماها بدتره
اون آیه لااکراه فی الدین طبق تفسیر علما برای قبل از اسلام آوردن و مسلمان شدنه یعنی زوری کسی رو مسلمون نمی کنیم اما وقتی مسلمان شد باید به تمام قوانین اسلام احترام گذاشته و بهشون عمل بکنه
لطفا تفسیر غلط راه نندازید و گزک باطل دست منکران ندید (460204)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۰۵:۲۶
 
جمع کنید بابا اگه خیلی با وجودید
برید سراغ دانه درشتهای دزد که پول یتیمها رو با یه لیوان اب روش می خورن وامهای کلون می گیرن بدون هیچ ضامنی پس هم نمیدن اون موقع فقط گیر دادین به حجاب ؟! (460211)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۰۸:۱۲
 
بی نام
هرچیزی سرجای خودش نمیشود به بهانه برخورد بایک منکری که واقعا" هم منکر بزرگ و مخربی است از سایر منکراتی که آثار بلند مدت و شاید به مراتب خطرناکتر دارند(مثل بی حجابی و در ادامه بی عفتی) چشم پوشید (1272292)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۲۹:۲۲
 
من یه سوال دارم:
میخوام بدونم تمام درد و مرضهای مملکت خوب شده فقط این حجاب مونده؟
خدا وکیلی یه جوابی بدین. (460228)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۲۵:۴۳
 
ف
عزیزهمه مرضا از همین بی حجابیه وقتی حجاب نباشه غیرت مرداهم میره ودرنتیجه بنیان خونواده سست میشه ودیگه خانواده ای نیست که جامعه ای باشه تا کسی بخواد مشکلاتشو حل کنه !!اگر هم مهم نبود هالیوود اینقد رو بی حجابی کار نمی کردند روزنان ایرانی تا بدحجابشون کنه! (1272301)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۳۷:۳۴
 
مسئله عفاف و حجاب از مسائلی است که موجب تطهیر جامعه می شود. حجاب یک امر فردی و شخصی نیست و حق الناس است. (1289331)
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۰۶:۱۷:۵۰
 
بی حجابی ریشه خیلی مشکلات درشت و بزرگ جامعه است. (1325067)
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۲۲:۳۷:۱۸
 
با سلام
یکی از آثار این بد حجابی ها میشه جریان اون جشن خانوادگی در باغ و تحریک عده ای جوان که اون بلا برسر زنان ودختران اومد حالا وقتی میگن بابا حجاب یعنی شیطان و شهوت و... دست به دست هم میدن و آثاری برجای میذاره که هم دنیا و هم آخرت خودشون و افرادی که ..... را از دست میدن انسان اشرف مخلوقات است ودارای ارزش و ..... چرا خودتونو بی ارزش میکنید (460232)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۲۸:۳۲
 
قربون برم خدا رو یه بوم و دو هوا رو (460237)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۳۰:۴۳
 
خدا يا بعضي از اين با پول بيت المال پيش شما نبودند اينها درست بشو نيستند خدايا اينها را به شما مي سپارمشون (460239)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۳۱:۰۶
 
من شنیده بودم نیروی انتظامی دستور داده فقط خانمهای پلیس باید به خانمها تذکر بدن یا به اصطلاح ارشادشووون کنن ولی در عکسهای منتشره شما زحمت این کار افتاده گردن آقایون پلیس.مثل اینکه این آقایون به این کار بیشتر از به داد مظلوم چاقو خورده پل مدیریت رسیدن علاقه دارن چون در دادگاه گفتن گشت پلیس از صحنه جنایت گریخته.خدا قوت. (460246)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۳۴:۳۴
 
ماشاالله روز به روز هم جوونتر وخوشگل تر میشن .بی زحمت ازشون بپرسین چیکار میکنن که اینقدر جوون میمیونن. (460250)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۴۰:۱۵
 
دوست عزیزی که میگی حالا مشکلات همه حل شده مونده همین بی حجابی، از منطق شما تعجب می کنم؟
یعنی شما معتقید ما باید جامعه رو کاریکاتوری اداره کنیم یعنی به یه قسمت انقدر رسیدگی بشه و به یه قسمت بسیار کم؟
سی و اندی از انقلاب گذشته و مسئولین به زعم خودشون همتشونو صرف امور اقتصادی مملکت کردند و غالب دولتهامون به قضیه فرهنگ بی اعتنا موندن تا اینکه وضع به اینجا رسیده که عده ای وقتی بحث حجاب پیش میاد به تذکر دهنده انگ تحجر و خشک مغزی می زنن و غافلن از حکم صریح خدا و تبعات مرموز و بی سر و صدای بی حجابی
خوبه آدم برای اداره کشور کل نگر باشه و در هر حوزه ای برای رفع مشکلات تلاش کنه
اگر بخوای منتظر ریشه کن کردن فقر و فساد باشی تا ظهور امام زمان (عج) باید صبر کنی و تا اون موقع خدا می دونه از فرهنگ چیزی نخواهد ماند اگر به روش شما بخوایم به قضیه نگاه کنیم (460253)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۴۱:۳۱
 
ببخشيدمگه بازي كردن زن تو فيلمها اشكال نداره كه شما از حجاب صحبت ميكنيد. اصل مطلب ايراد داره مگه ما تعارف داريم (460268)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۰:۵۹:۲۵
 
(ببخشيدمگه بازي كردن زن تو فيلمها اشكال نداره كه شما از حجاب صحبت ميكنيد. اصل مطلب ايراد داره مگه ما تعارف داريم ) ااااا چه جالب سخنگوی طالبان هم نظر داده...شما خوبین؟چه خبرا؟ (460295)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۱:۲۳:۲۰
 
فكر كنم آقاي امين تارخ در عكس خيلي ماخوذ به حيا شده چون خيلي سرش را پايين گرفته! (460312)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۱:۴۵:۴۴
 
ترویج بدحجابی میکنند...
فردا کسی ازاینا الگو بگیره پای اینا مینویسن..
200 سال دیگه چیزی جز صورتهای کرم خورده (به قول عطار)و یه فلش دیسک حاوی پروندشون براشون نمونده..
خوش باشید که فردا خوش نیستید (460327)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۲:۰۶:۰۹
 
البته این هنرمندان در حال بازی در تلویزیون یا سینما نیستند بلکه در یک جشن شرکت کرده اند.تعیین نوع پوشش هم با خودشان است.ااز قانون تخطی کرده اند مامورین قانون باید برخورد کنند.راستی از تورم و گرانی چه خبر؟ (460356)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۲:۳۷:۲۷
 
الگو هستند... پس خیلی هم اختیار خودشون رو ندارند. (1325068)
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۲۲:۳۸:۴۷
 
من می گم همه رو بگیرد اعدام کنید (460359)
United Kingdom
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۲:۴۰:۱۱
 
تقصیر خود آحادمردم هم هست کجا نهی از منکر کردیم که حالا هم انتظار حجاب100٪رو توقع داریم مقامعظم رهبری درمهرماه سال 71چه فرموده اند؟؟؟؟؟؟؟ تامل کنیم (460364)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۲:۴۵:۲۴
 
متاسفانه جشن هایی سینمایی در کشور ما متاثر از جشن های سینمایی در غرب است و به صورت ناخودآگاه از آن ها الگو برداری شده است.
ولی از طرفی به نظرم شهرداری محترم که مسئول برج میلاد است می توانست دغدغه بیشتری داشته باشد. (460367)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۲:۵۹:۰۴
 
حالا چرا شما دارید نمایشش می دید؟ (460388)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۳:۲۳:۲۶
 
همونطور که رئیس جمهور گفت بحث حجاب یه بحث فرهنگیه که باید با کار فرهنگی حلش کرد. البته باید از فرهنگیا این کار فرهنگی رو شروع کرد. (460471)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۶:۱۹:۳۸
 
یک نفر باید وزیر ارشاد رو ارشاد کنه (460475)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۶:۳۶:۲۷
 
عکس های بد حجاب تری هم توسط خبرگذاری های دیگر گذاشته شده
زور نیروی انتظامی هم فقط به مردم بی گناه میرسه (460476)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۶:۳۸:۲۸
 
اینها زنان بازیگر هستند یعنی پول می گیرند و بازی می کنند شما از کجا می دانید برای اینکه با این وضع ظاهر بشوند پول نگرفته اند. اینها توخالی تر از این هستند که..... (460478)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۶:۴۰:۴۹
 
ریشه خیلی از بد بختیها از بد حجابی و بی حجابیه (460494)
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۷:۱۴:۳۷
 
امر به معروف رو از همینا باید شروع کرد، وقتی هیمنه ی شوالیه های شیطان شکسته بشه تاثیرات امر به معروف در جامعه به صورت موجی و تصاعدی فراگیر خواهد شد. (460520)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۷:۵۸:۱۳
 
خاک بر سرشون...بعضی از موقع ها هم یه فیلم سریالی مذهبی بازی میکنن خودشون .... بعد تو مراسم ها میترکونن...جسارتا شوهراشون میدونن غیرت چیه؟ (460522)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۶ ۱۸:۰۸:۱۷
 
به به!!

حاجیه خانم ها رو...!؟ (460624)
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۰۲:۰۳:۱۵
 
متا سفانه بسیاری از زنان و دختران جامعه ما از همین باصطلاح هنرمندان الگو می گیرند پس نتیجه می گیریم که آب از سرچشمه گل آلود است. (460705)
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۱:۱۶
 
صدا و سیما لازم نیست بخش هایی از فیلم امام علی و مختار را سانسور کند متواند این چهره های کذایی را که عامل فساد و فسق و فجور در جامعه هستند سانسور کند آقای ضرغامی آخرت شیرینی در انتظارت هست . (460752)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۱۴:۰۲:۴۹
 
به به همه عزیزان جمعشون جمعه!!!!!

چه کردن باخودشون !!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا وقتشه که بگیم خوشگلا باید برقصن تامشگلا حل بشه.... (460787)
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۱۶:۲۸:۲۸
 
حالم ازین بازیگرا به هم میخوره (460854)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۲۰:۰۳:۳۷
 
جالبه (460924)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۰۰:۳۷:۰۹
 
تا کور شوید (460925)
Germany
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۰۰:۳۷:۳۲
 
از يك طرف تبليغ بي حجابي و از سوي ديگر برخورد با بي حجابي!
يك بام و دوهوا همين است ديگر! (461004)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۰۸:۳۰:۰۱
 
این درد از زمانی شروع شد که اسم لوتیها و مطربها و رقاصه ها را هنر مند گذاشتند. (461260)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۱۱:۲۴:۱۸
 
خدا وکیلی اینو خیلی خوب اومدی ایول داشت (1272293)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۳۱:۱۴
 
من اگر جای مسئولین صدا و سیما و وزارت ارشاد بودم این عناصر ضد فر هنگ را با پس گردنی اخراج میکردم (461406)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۱۲:۵۵:۲۵
 
آخه اگه اینا اینجوری نباشند که بهشون اجازه بازی نمیدن و پولی گیرشون نمیاد (1325069)
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۲۲:۴۱:۲۷
 
وقتی ارزونترین پرس غذا در برج فخیمه میلاد از ۱۶۸۰۰۰ تومان شروع میشه، میهمانان دعوت شده هم باید لباس گروناشونو بپوشن.. (461445)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۱۳:۲۵:۳۹
 
شما دارین حق بدحجابها و بی حجابهای بیرون از این سالن را ضایع میکنید اگه بایدبرخورد بشه اول باید با این هنرمندان!بشه (461454)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۰۸ ۱۳:۳۳:۰۷
 
هنوز تازه فهمیدین.من که به خاطر همین سینما نمی رفتم.اگه دقت کرده باشید منظورم چند سال پیش است محجبه ها کمتر سینما می رفتند.باب شده بود سینما جای لاتهاست.جوونهایی که کارشون سوت زدن وجیغ وداد کردن وتخمه شکستن بود.اصلا صحنه های بعضی فیلمها برای بروز همین هیجانات ساخته شده.وای به حال هنر این مرز وبوم.اما شخصا با سختگیری مخالفم .باید به شخصیت ادمها احترام گذاشت .زمانی که من دبیرستانی بودم اخر سختگیری بود بعد نمی دونم چی شد که کلا قضیه ی حجاب رو فراموش کردند وقتی که شیخمون حرف ازادی رو زد .حالا با گذشت این همه سال که بچه هام هم بزرگ شده اند وکم کم نوه دار هم می شم چه توقعیه.ولی یادمون نره در اسلام اخلاق حرف اولو می زنه.با زور وتهدید نمی شه کسی رو محجبه کرد . (463102)
Canada
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۰۲:۳۴:۲۴
 
علت اينكه اكثرشون مجرد موندن همينه
اگه شوهر باغيرت داشتن اجازه بهشون نميداد در ملا عام جلوه گري كنند.
ما كه ازشون نميگذريم. (463596)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۱۲:۴۷:۲۹
 
جشنه مجلس عزا كه نيست
چرا با زيبا پوشي زن مخالفيد؟ (463709)
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۱۴:۱۴:۲۹
 
کی با زیبا پوشی مخالفه؟
زیبایی از نظر شما یعنی جاذبه های جنسی دیگه؟
یعنی زن براتون در حد یه کالای جنسیه که باید بدنشو عیان کنه تا جنابعالی لذت ببری ها؟ (463716)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۱۴:۱۷:۳۰
 
همه هنر این باصطلاح هنرمندان خود نمایی و خود آرایی و ترویج بد پوششی در بین نسل جوان ماست و ما شاهد این همایش ها در هر ماه و هفته هستیم و متاسفانه روز به روز فضاحت بارتر و اینها کسانی هستند که به حدود الهی تجاوز نمودند و مستحق عذاب و گرفتاری در برزخ تا قیامت هستند (463874)
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۱۶:۲۰:۵۱
 
با سلام طوری میگید بد حجابی بازیگران که انگار بقیه محجبه هستند. چند روز پیش تو مکه با یک مصری صحبت میکردم اون میگفت حجاب تو مصر با کارهای فرهنگی اخوان روز به روز بهتر میشه اما در ایران حکومت اسلامی....سایت جهان هم به جای این قدر عکس نشان دادن یک کار حسینی بکنه و این دختر ها را بدون گشت ارشاد محجبه کنه طوری که اگر روزی به امریکا هم رفتن محجبه باشن (464022)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۱۰ ۱۸:۵۹:۱۹
 
خوبه....آفرین... به بازیگرامون بگید ضد فرهنگ ، پایمال کنان خون شهدا، !!!! یکدفعه وصله عناصرین ضد انقلاب و مفسدین فی الارض هم بهشون بچسبونید دیگه.... وقتی فرق بین بازیگر و رقاصه رو نمی تونید تشخیص بدید مملکت ما میشه همین که هست (464585)
۱۳۹۰-۰۵-۱۱ ۱۱:۲۶:۱۱
 
با نام
1- آب نمیبینن وگرنه شناگرای قهاری هستند
2- اتفاقا" گاهی کلیپ آب دیدن هاشان درز میکنند!!!
3- اصول کلی فکری و اعتقادی و عملی مهم است وقتی شبیه به هم اند چه فرقی با هم دارند وقتی هر دو قشر محترم !! از جاذبه های جنسی و جنسیتی استفاده میکنند وقتی حرکات و سکنات و ارزشهاشان شبیه هم است تقصیر کسی نیست فقط رقاصه ها باید چند ترمی آداب فیگورهای روشنفکری و بازیگری و احساس خاص بودن را در محضر این اساتید بگذرانند!!! (1272303)
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۲:۳۸:۴۵
 
این بدبختا رو ول کنید بالاخره یک جوری باید کمبودای شخصیتی شون رو جبران کنن. (465700)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۱۲ ۱۰:۴۶:۵۷
 
کار گشت ارشاد درسته کمبود نظارت روی بازیگران مشکل کاره البته بعید میدونم درست بشه!
خانم مهناز افشار یک سال شده از حج برگشتند ؟ نگید ادم باید دلش پاک باشه که از کوزه همان برون تراود که در اوست!!!1 (466174)
United States
۱۳۹۰-۰۵-۱۲ ۱۷:۱۰:۴۷
 
همينها شدن الگوي جامعه ي ما با پولاي مفتي كه از بيت المال ميگيرن حرومشون بشه واقعا كساني اين جوري براي ديگران خود آرايي ميكنن انسان نيستن چون كرامت و عفاف خودشونو از دست دادن (468302)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۱۶ ۰۲:۳۵:۲۰
 
اين هنرمندنماها عقده ديدن دارند به هرطريقي هم متوسل مي شن تا مورد توجه باشن
وواي به اين مسولان قرهنگي كه ازاين ها براي جوانان ما الگو مي شازند (471087)
۱۳۹۰-۰۵-۱۸ ۲۱:۰۹:۲۹
 
گر در سرت هوای وصالست حافظا
باید که خاک درگه اهل هنر شوی (486876)
۱۳۹۰-۰۶-۰۷ ۰۹:۳۳:۴۷
 
حجاب شأن و لياقت ميخواد كه اينا ندارن!!! (541953)
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۱۴:۲۰:۳۰
 
برای عکسا که فقط می تونم بگم تاسف باره. اما برای اینکه یکی از دوستامون میگه همه مشکلات حل شده که چسبیدیم به حجاب باید گفت که این یکی از مهمترین ارکان تهاجم فرهنگیه من متاسفم که شما اینجوری برخورد میکنین وکارای این به اصطلاح هنرمن ها رو تایید می کنین (610030)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۷:۱۸:۰۲
 
پول شهرت تعریف و تمجید ظاهر همه اینها باعث شده که عقل ها زایل بشه و تو خواب خوش زندگی با رویاهای زیبا غرق بشن .وقتی بیدار میشن که مرگ به حلقومشون رسیده واونوقته که دودستی برسر شون میزنن که ای کاش به حرف خدا گوش داده بودند و راه درست رو در پیش می گرفتند.
اشکال نداره چند روزی تو دنیا جولان میدن و بعد خوراک مارو مور میشن با همه اونایی که به اینها بها دادن یا تاییدشون کردن .والعاقبه للمتقین (665952)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۲:۴۰:۱۳
 
خط کج گشته هنر بی هنر ها همگی خوب و هنر مند شدند.....
واقعا برای این دلقک های سیرک گرم کن متاسفم..... (695781)
United States
۱۳۹۱-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۲:۲۴
 
توی ایران مشکلات خیلی کمه که به همین دخترا گیر می دند (729227)
۱۳۹۱-۰۶-۰۸ ۱۶:۴۲:۵۳
 
بهتره بگم ازدواج (909900)
۱۳۹۲-۰۳-۲۷ ۱۰:۱۹:۱۹
 
سوگل
زیاد بد نبود (1031712)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۲۰:۱۸:۱۸
 
زنان زیبا رو هستند دیگه!
دیدید که حاج آقا فرمودند حیف است جامعه از این ها محروم شود!!! (1289325)
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۰۶:۰۴:۰۳
 
مهدی
متاسفانه انتشار اینگونه اخبار به همراه عکس در سایت ها دلیلی جز جذب مخاطب ندارد مانند خبر بچه دار شدن دو همجنس باز که چند وقت پبش جهان نیوز منتشر کرده بود و این یک نوع بی تقوایی در کار رسانه بشمار میره اگرنه چه کسی نمیدونه که وضع حجاب در بین بازیگرها مناسب نیست (1290555)
۱۳۹۳-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۷:۴۰
 
جمال
خدایا چی بگم آبروی هرچی زن مسلمان بردن خدایا میسپارم شون بهت اینطور دارن امام زمان رو ناراحت میکنند (1402940)
France
۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۱۷:۵۹:۰۰