۲۲نظر
 
این خبر هر لحظه در حال تکمیل است؛
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس نهم
+ میزان آراء و تفکیک گرایش سیاسی منتخبین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۳۸
 
نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی در قریب به اتفاق حوزه‌های انتخابیه اعلام شده اما نتیجه آرا در چند حوزه‌ دیگر هنوز قطعی نشده است.
 به گزارش خبرنگاران جهان، آخرین نتایج اعلام شده در حوزه های انتخابیه سراسر کشور بدین شرح است:

آذربایجان شرقی
ورزقان
- اللهوردی دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)- ‌‌١٧٥٧٥ راي از مجموع ‌‌٣١٨٣٢
ملکان - شهروز افخمی (جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق- غلامحسین شیری (جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی-  ‌‌٣١ هزار از مجموع ٦٦ هزار راي
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب -  32 هزار از مجموع ‌‌76 هزار رای
بستان آباد - غلامرضا نوری - 17 هزار از مجموع ‌‌57 هزار رای
مرند و جلفا - محمد حسن نژاد  با کسب ۵۰۵۸۶ رای از مجموع ۱۳۹۶۴۷ آرای صحیح ماخوذه
مراغه - مهدی دواتگری (جبهه متحد اصولگرایان) - 92 هزار از مجموع ‌‌153 هزار رای
میانه - محمدعلی مددی(45 هزار) و سید بهلول حسینی(26 هزار) - از مجموع ‌‌٨٨ هزار راي
کلیبر - ارسلان فتحی پور - 30 هزار از مجموع 63 هزار رای
اهر و هریس - عباس فلاحی باباجان - 41 هزار از مجموع ‌‌110 هزار رای
شبستر- علی علیلو
تبریز، آذرشهر و اسکو - محمد حسین فرهنگی، مسعود پزشکیان و علیرضا منادی راهی مجلس شدند و رحمانی، سعیدی، قره سیدی، آجودان زاده، جلیل زاده و شایق راهی دور دوم شدند.

آذربایجان غربی
سلماس: علی اکبر آقایی (جبهه متحد اصولگرایان) - ‌‌٤٢٠٢٦ راي از مجموع ‌‌٩٤٢٦٤
بوکان - محمد قسیم عثمانی با كسب ‌‌٦٨ هزار و ‌‌١٩١ راي از مجموع ‌‌٩٧ هزار و ‌‌٧٩١ آراي صحيح ماخوذه.
مهاباد - عثمان احمدی - 48 هزار از مجموع ‌‌87 هزار رای
خوی - موید حسینی صدر - ‌‌٧٨١٤٩ از مجموع ‌‌١٨٠٤٤٦ راي
ماکو و چالدران - محمد علیپور(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٣٧ هزار و ‌‌٦٣ راي از مجموع ‌‌١٠٩ هزار و ‌‌٢٢٨ آراي صحيح ماخوذه.
نقده و اشنویه - باباخان اسکندری
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ - روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده
سرشت و پیرانشهر - رسول خضری
ارومیه - نادر قاضی پور- 193 هزار رای(جبهه متحد اصولگرایان)، عباد فتاحی(115 هزار) و جواد جهانگیرزاده - 108 هزار (جبهه متحد اصولگرایان) - از مجموع ‌‌٣٩٠ هزار رای

اردبیل
گرمی -
میرقسمت موسوی (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌١٨ هزار و ‌‌٤ راي از مجموع ‌‌٤٩ هزار و ‌‌٨٣٤ آراي صحيح ماخوذه.
اردبیل، نمین، سرعین و نیر -
منصورحقیقت پور (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) و کمال الدین پیرموزن راهی مجلس شدند و مصطفی افضلی‌فرد(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) و سید کاظم موسوی به دور دوم رفتند.
پارس‌آباد و بیله‌سوار -
حجت‌الاسلام حبیب برومند با كسب ‌‌٤٣٤١٦ راي از مجموع ‌‌١١٩٨٦٣ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
مشگین‌شهر - یونس اسدی با كسب ‌‌٢٦ هزار و ‌‌١٠٧ راي از مجموع ‌‌٨٠ هزار و ‌‌٦٤٨ آراي صحيح ماخوذه.
خلخال و کوثر - جلیل جعفری‌بنه خلخال

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی با كسب ‌‌٢١ هزار و ‌‌٣٩ راي و دوست محمدی  با كسب ‌‌١٦ هزار و ‌‌٨١ راي از مجموع ‌‌١٠٣ هزار و ‌‌٧٩٨ آراي صحيح ماخوذه به دور دوم رفتند.
ایلام - فریدون همتی با كسب ‌‌٤١ هزار و ‌‌٨٤٥ راي، احمد شوهانی با كسب ‌‌٣٩ هزار و ‌‌٣٣١ راي، داریوش قنبری با كسب ‌‌٣١ هزار و ‌‌٢٨٠ و علی‌اکبر متین با كسب ‌‌٣٠ هزار و ‌‌٧٥٢ از مجموع ‌‌٢١٦ هزار و ‌‌٤٠٧ آراي صحيح ماخوذه،
به دور دوم انتخابات راه یافتند.

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل
- عباسعلی منصوری با كسب ‌‌٤٩١٩٦ راي از مجموع ‌‌١٧١٥٠٤ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
قمصر و نطنز - محمد فیروزی با كسب ‌‌١٢ هزار و ‌‌٩٥٦ راي از مجموع ‌‌٣٢ هزار و ‌‌٤٤١ آراي صحيح ماخوذه.
نجف آباد - ابوالفضل ابوترابی
نائین - سیدحمیدرضا طباطبایی
اردستان - احمد بخشایش اردستانی با كسب ‌‌١٠ هزار و ‌‌٨٨٣ راي از مجموع ‌‌٢٧ هزار و ‌‌١٥٣ آراي صحيح ماخوذه.
شهرضا - عوض حیدرپور
فلاورجان - سیدناصر موسوی لارگانی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٨٣ هزار و ‌‌٨٠١ راي از مجموع ‌‌١٠٦ هزار و ‌‌٤٩٦ آراي صحيح ماخوذه.
دولت آباد و شاهین شهر: حسینعلی حاجی دلیگانی با كسب ‌‌٥٦ هزار و ‌‌٨٠٧ راي از مجموع ‌‌١١٠ هزار و ‌‌٤٩١ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)
مبارکه - علی ایران پور با كسب ‌‌١٧ هزار و ‌‌٨٤٣ راي از مجموع ‌‌٦٤ هزار و ‌‌٢٤٦ آراي صحيح ماخوذه.
حوزه ارامنه - بیگلریان
چادگان، فریدن و فریدونشهر - محمدعلی اسفنانی با كسب ‌‌٣٤٦٩٣ راي از مجموع ‌‌٨٧٩١٨ اراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
گلپایگان و خوانسار - محمدحسین میرمحمدی با كسب ‌‌١٤ هزار و ‌‌٣٦٥ راي از مجموع ‌‌٤٦ هزار و ‌‌٢٣٢ اراي صحيح ماخوذه.
لنجان - محسن کوهکن و مجید منصوری به دور دوم رفتند.
سمیرم - بهروز جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) و مسعود پیرمرادیان به دور دوم رفتند.
خمینی شهر - محسن صرامی با كسب ‌‌٣١ هزار و ‌‌٢٩٩ راي از مجموع ‌‌١٠٠ هزار و ‌‌٥٧٧ آراي صحيح ماخوذه.
اصفهان - اصفهان حسن کامران دستجردی با کسب ۲۲۹۴۲۰ رای و احمد سالک کاشانی با کسب ۱۶۹۶۷۷ رای و نیره اخوان بی طرف با کسب ۱۶۵۸۱۰ رای و عباس مقتدایی خوراسگانی با کسب ۱۵۶۹۳۹ رای از مجموع ۶۱۴۳۵۸ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حمید رضا فولادگر با کسب ۱۳۰۸۹۸ رای و مرتضی طلایی با کسب ۱۲۳۳۰۲ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

البرز
ساوجبلاغ - مفید کیائی نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٤٢١٨٣ راي از مجموع ‌‌١٣٩٢٥٣ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
کرج - عزیز اکبریان با کسب ۱۷۹۵۸۹ رای و محمدجواد کولیوند(جبهه متحد اصولگرایان) با کسب ۱۶۵۰۶۳ رای از مجموع ۴۸۵۰۵۵ آرای صحیح ماخوذه

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم
- عبدالکریم جمیری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٤٧ هزار و ‌‌٥٣٨ راي از مجموع ‌‌١٢٢ هزار و ‌‌٤٠٧ آراي صحيح ماخوذه.
دشتستان
- سید‌مهدی موسوی‌نژاد (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با کسب ۴۶۶۱۴ رای از مجموع ۱۱۱۸۶۱ آرای صحیح ماخوذه
کنگان، دیر و جم ‌- شیخ موسی احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌٣٤ هزار و ‌٥٧٦ راي از مجموع ‌٩٩ هزار و ‌٧٢١ آراي صحيح ماخوذه
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب) با كسب ‌‌٢٩ هزار و ‌‌٩٩٠ راي از مجموع ‌‌٨٤ و هزار ‌‌٨٩٨ آراي صحيح ماخوذه.

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری با كسب ‌‌٤٩ هزار و ‌‌٨٥٨ راي از مجموع ‌‌٩٥ هزار و ‌‌٥٦٢ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین با كسب ‌‌١٧ هزار و ‌‌٧٦٠ راي از مجموع ‌‌٦٣ هزار و ‌‌٩٩٦ آراي صحيح ماخوذه.
ورامین و پیشوا - سید حسین نقوی حسینی با كسب ‌‌٨٤ هزار و ‌‌٥٤٠ راي از مجموع ‌‌١٨٠ هزار و ‌‌٨٦٣ آراي صحيح ماخوذه.
رباط کریم - ابراهیم نکو با كسب ‌‌٦٩٦٠١ راي از مجموع ‌‌١٩٩٥١٦ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
شهریار - حسین گروسی

تهران
-
1.حداد عادل.
شمارش ادامه دارد

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- سید سعید زمانیان  (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٦٢ هزار و ‌‌٧٦٥ راي از مجموع ‌‌١٥٣ هزار و ‌‌٥١٤ آراي صحيح ماخوذه.
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور (جبهه پايداري) و حمیدرضا عزیزی فارسانی به دور دوم رفتند.
بروجن - امیرعباس سلطانی با كسب ‌‌٢٤ هزار و ‌‌٤٦٥ راي از مجموع ‌‌٦٧ هزار و ‌‌١٧١ آراي صحيح ماخوذه.
لردگان - مجید جلیل سرقلعه با كسب ‌‌٢٨ هزار و ‌‌٢٦٩ راي از مجموع ‌‌١١٢ هزار و ‌‌٤٦٠ آراي صحيح ماخوذه.

خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٦٥ هزار و ‌‌٣٤٢ راي از مجموع ‌‌١٥٥ هزار و ‌‌٣٤٣ آراي صحيح ماخوذه.
قائنات - جواد هروی با كسب ‌‌٣١ هزار و ‌‌٧١٧ راي از مجموع ‌‌٨٣ هزار و ‌‌٧٧٠ آراي صحيح ماخوذه.
نهبندان و سربیشه- مراد هاشمزهی با كسب ‌‌١٤ هزار و ‌‌٥٣٤ راي از مجموع ‌‌٥٤ هزار و ‌‌٤٦٩ آراي صحيح ماخوذه.
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌١٩٨ راي از مجموع ‌‌٩٠ هزار و ‌‌٨٠٨ آراي صحيح ماخوذه.

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٥٤ هزار و ‌‌٤٨٦ راي از مجموع ‌‌٩٤ هزار و ‌‌٩٨٨ آراي صحيح ماخوذه.
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬ (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی با كسب ‌‌٨٢ هزار و ‌‌٧٤ راي از مجموع ‌‌١٤٨ هزار و ‌‌٢٩٣ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه پایداری)
درگز - حسین محمدزاده (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌١٩ هزار و ‌‌١٦٨ راي از مجموع ‌‌٣٧ هزار و ‌‌١٣٨ آراي صحيح ماخوذه.
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٦١٥٠٥ راي از مجموع ‌‌١٤٩٢٠٠ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
نیشابور - حسین سبحانی نیا(جبهه متحد) و علی مروی
خواف و رشتخوار - محمود نگهبان سلامی
فریمان و احمد آباد - احمد سجادی احمد سجادي با كسب ‌‌٣٨٨٨٤ راي از مجموع ‌‌١٣٣١٤٠ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
سبزوار - محمدرضا محسنی ثانی (جبهه متحد اصولگرایان) و رمضانعلی سبحانی‌فر
قوچان - هادی شوشتری با كسب ‌‌٤٧ هزار و ‌‌١٧٢ راي از مجموع ‌‌١٠٩ هزار و ‌‌٣٩٧ آراي صحيح ماخوذه.
تایباد - غلامرضا اسداللهی (جبهه متحد اصولگرایان)
تربت جام، تایباد و باخرز- غلامرضا اسداللهی با کسب ۱۱۲۳۸۷ رای از مجموع ۲۰۹۵۳۷ آرای صحیح ماخوذه
خراسان شمالی
بجنورد
- موسی الرضا ثروتی  (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌١٠٩٥٣٢ راي و قاسم جعفری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٦٤٧١٠ از مجموع ‌‌٢٢٩٢٣٣ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شدند.
شیروان - عبدالرضا عزیزی با كسب ‌‌٣٨ هزار و ‌‌٨١١ راي از مجموع ‌‌٧٣ هزار و ‌‌٩٢٩ آراي صحيح ماخوذه.
اسفراین - هادی قوامی (جبهه متحد اصولگرایان)
با كسب ‌‌٣٤ هزار و ‌‌٩٦٢ راي از مجموع ‌‌٦٩ هزار و ‌‌٣٩٢ آراي صحيح ماخوذه.

خوزستان
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌١٠٢ راي از مجموع ‌‌١٤٣ هزار و ‌‌١٩٧ آراي صحيح ماخوذه.
شوش - سید راضی نوری با كسب ‌‌٦٥ هزار و ‌‌١١٧ راي از مجموع ‌‌٩٧ هزار و ‌‌٣٦٧ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)

اندیمشک - صیدعیسی دارایی با كسب ‌٦٣ هزار و ‌٢١١ راي از مجموع ‌٩٩ هزار و ‌٨٣ آراي صحيح ماخوذه
شوشتر- سادات ابراهیمی با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٥٣٦ راي از مجموع ‌‌١٢١ هزار و ‌‌٦٥٨ آراي صحيح ماخوذه.
مسجد سلیمان - اسماعیل جلیلی با كسب ‌٢٨ هزار و ‌٧٥٧ راي از مجموع ‌٩٩ هزار و ‌٧ آراي صحيح ماخوذه
دزفول - محمدعلی قاسمی و عباس پاپی زاده پالنگان(دور دوم)
رامهرمز - شمس الله بهمنی
خرمشهر - عبدالله سامری با كسب ‌‌٢٤ هزار ‌‌٩٦٢ راي و از مجموع ‌‌٥٩ هزار و ‌‌٧٤٠ آراي صحيح ماخوذه.
شادگان - عبدالله تمیمی
ماهشهر - حبیب آغاجری
آبادان - جواد سعدون زاده (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٢٧ هزار و ‌‌٥٣٨ راي از مجموع ‌‌١٠٢ هزار و ‌‌٥٥٢ آراي صحيح ماخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك‌چهارم آرا شد و  به بهارستان رسید و غلامرضا شرفی با كسب ‌‌٢١ هزار و ‌‌١٧٥ رای، محمدسعید انصاری با كسب ‌‌٢٤ هزار و ‌‌٧٩٢ رای، سیدحسین دهدشتی با كسب ‌‌٢٤ هزار و ‌‌٥١٠ رای و جلیل مختار  با كسب ‌‌٢٠ هزار و ‌‌٦٢٦ رای وارد مرحله دوم انتخابات شدند.
بهبهان - عزیز‌الله سالاری و محمدباقر شریعتی راهی مرحله دوم انتخابات شدند.
اهواز - سید شریف حسینی راهی مجلس شد و شبیب جویجری، شکر خدا موسوی، ناصر سودانی و محمد جعفر فلسفی به مرحله دوم رسیدند.
دشت آزادگان وهویزه - ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری در دور دوم رقابت می‌کنند.

زنجان
زنجان و طارم - محمد اسماعیلی با كسب ‌‌٨٩ هزار و ‌‌٦١٤ راي و محسن علیمردانی با كسب ‌‌٦٢ هزار و ‌‌٤٧٨ راي و از مجموع ‌‌٢٠٣ هزار و ‌‌٧٣ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد و جبهه پايداري)
ابهر و خرمدره - محمدرضا خان محمدی
خدابنده - محمد موسوی سجاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با کسب ۴۱۷۴۱ رای از مجموع ۹۱۲۰۲ آرای صحیح ماخوذه
ماهنشان، ایجرود، انگوران و دندی - رضا عبداللهی با كسب ‌‌١٩ هزار و ‌‌٤٥٩ راي از مجموع ‌‌٤٦ هزار و ‌‌٢٤٠ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)

سمنان
سمنان و مهدیشهر -جواد خسروی  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب راي ‌‌٣١ هزار و ‌‌٦١٥ راي از مجموع ‌‌٨٤ هزار و ‌‌٨٣٧ راي
شاهرود -کاظم جلالی با كسب ‌‌٧١ هزار و ‌‌٣٣١ راي از مجموع ‌‌١١٥ هزار و ‌‌٢٦٣ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان با كسب راي ‌‌١٦ هزار و ‌‌٩٧٤ راي از مجموع ‌‌٤٨ هزار و ‌‌٦٧٤ راي،
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب با کسب ۱۶۶۷۲ رای از مجموع ۴۱۴۰۲ آرای صحیح ماخوذه

سیستان و بلوچستان
زاهدان - حسینعلی شهریاری با كسب ‌‌١١٠ هزار و ‌‌٦٠١ راي (جبهه متحد) و ناصر کاشانی با كسب ‌‌٨١ هزار و ‌‌٦٥ راي از مجموع ‌‌٢١٥ هزار و ‌‌٦٢١ آراي صحيح ماخوذه.
خاش - حمیدرضا پشنگ ریگی
سراوان - هدایت‌الله میرمرادزهی با كسب ‌‌٥٢ هزار و ‌‌٧١٣ راي از مجموع ‌‌١١٨ هزار و ‌‌٧٥٥ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)
زابل - سید باقر حسینی با كسب ‌‌٦٤٢٦٧ راي و رضا نجفی با كسب ‌‌٤٦٨٤٤ از مجموع ‌‌١٧٨٦٧٢ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
ایرانشهر - محمد سعید اربابی با كسب ‌‌٥٧ هزار و ‌‌٧١٣ راي از مجموع ‌‌٢١٤ هزار و ‌‌١٨١ آراي صحيح ماخوذه.

فارس
شیراز - ضرغام صادقی(جبهه متحد و پایداری، نفر اول) راهی مجلس شد. جعفر قادری، احمدرضا دستغیب، سید حسین ذوالانوار، مکارم شیرازی، محمد کشکولی و احمدی به مرحله دوم رسیدند.
نی ریز و استهبان
- محمد سقایی  (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٤٠ هزار و ‌‌٥٧٢ راي از مجموع ‌‌٩٧ هزار و ‌‌٢٧٩ آراي صحيح ماخوذه.
لامرد و مهر- سید موسی موسوی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٣٠ هزار و ‌‌٢٦٠ راي از مجموع ‌‌٧٩ هزار و ‌‌٦٥٤ آراي صحيح ماخوذه.
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٦٠٤٧٨ راي از مجموع ‌‌١٢٨٩٩٤ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی با كسب ‌‌٢٠ هزار و ‌‌٤٣٩ راي و رحیم زارع (جبهه متحد اصولگرایان)  با كسب ‌‌١٤ هزار و ‌‌٤٦٨ راي از مجموع ‌‌١٠٢ هزار و ‌‌٣٦١ آراي صحيح ماخوذه به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور (جبهه متحد اصولگرایان) با کسب ۵۵۸۴۷ رای از مجموع ۱۳۲۳۲۲ آرای صحیح ماخوذه
جهرم - محمدرضا رضایی کوچی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)
اقلید - الیاس طاهری (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٢١ هزار و ‌‌٨٧٥ راي از مجموع ‌‌٥٢ هزار و ‌‌٧٠١ آراي صحيح ماخوذه.
سپیدان - عنایت الله هاشمی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی (جبهه متحد اصولگرایان)
فسا - محمدحسن دوگانی (جبهه متحد اصولگرایان)
فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین - نادر فریدونی با کسب ۶۴۰۲۶ رای از مجموع ۱۳۳۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه

قزوین
قزوین - داوود محمد(مستقل) و سید مرتضی حسینی(جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)
تاکستان - رجب رحمانی با كسب ‌‌٣٧ هزار و ‌‌٦٤٣ راي از مجموع ‌‌٩٢ هزار و ‌‌٩٢٠ آراي صحيح ماخوذه.
بوئین زهرا - روح الله عباسپور(جبهه متحد و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٣٧ هزار و ‌‌٤٤٠ راي از مجموع ‌‌٨٢ هزار و ‌‌١٢٥ آراي صحيح ماخوذه.

قم
قم - علی لاریجانی(جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٢٧٠ هزار و ‌‌٣٨٢ راي، حجت‌الاسلام آشتیانی (جبهه متحد و جبهه پايداري) با كسب ‌‌١٦٤ هزار و ‌‌٢١٩ راي و احمد امیرآبادی (جبهه پايداري) با كسب ‌‌١٤٧ هزار و ‌‌٧٦٥ راي از مجموع ‌‌٤١٤ هزار و ‌‌٨٦٥ آراي صحيح ماخوذه.

کردستان
بیجار - سید محمد بیاتیان (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌١٩ هزار و ‌‌٥٨٨ راي از مجموع ‌‌٤٨ هزار و ‌‌٣٤٢ آراي صحيح ماخوذه.
مریوان - امید کریمیان با كسب ‌٢٩ هزار و ‌٤٨٠ راي از مجموع ‌٧٨ هزار و ‌٨٩٨ آراي صحيح ماخوذه
سقز و بانه - محسن بیگلری
قروه و دهگلان - حامد قادرمرزی با كسب ‌‌٢٨ هزار و ‌‌٧٢٣ راي و از مجموع ‌‌٩٦ هزار و ‌‌٩٤٠ آراي صحيح ماخوذه.
سنندج - سیداحسن علوی، سیدمهدی فرشادان، محمد الله‌مرادی و سالار مرادی به دور دوم انتخابات راه یافتند.

کرمان
کرمان و راور - محمد مهدی زاهدی با كسب ‌‌١٥٠ هزار و ‌‌٨٢٥ راي (جبهه متحد) و محمدرضا پورابراهیمی با كسب ‌‌١٠٢ هزار و ‌‌٧٤٨ راي از مجموع ‌‌٢٧٩ هزار و ‌‌٩٧٧ آراي صحيح ماخوذه.
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر - حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(جبهه متحد و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٩٤ هزار و ‌‌٣١٠ راي از مجموع ‌‌١٤٠ هزار و ‌‌٤٦٦ آراي صحيح ماخوذه.
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج - حجت‌الاسلام محمدرضا امیری  (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)
جیرفت و عنبرآباد - فرج‌الله عارفی با كسب ‌٥٨ هزار و ‌١١٥ راي از مجموع ‌١٥٦ هزار و ‌٤٨٣ آراي صحيح ماخوذه
بافت، رابر و ارزویه - دکتر منظری توکلی (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٤٤٢٧٩ راي از مجموع ‌‌٨٣٤٥١ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
سیرجان و بردسیر - شهباز حسن‌پور  (جبهه متحد اصولگرایان)
شهربابک - سردار حسین فتاحی  (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌٢٥ هزار و ‌٢٨٧ راي از مجموع ‌٤٤ هزار و ‌٢٨٢ آراي صحيح ماخوذه
رفسنجان و انار - دکتر آذین
زرند و کوهبنان - حسین امیری (اصلاح‌طلب) با كسب ‌٣٤ هزار و ‌٩٩٨ راي از مجموع ‌٧٩ هزار و ‌٦٨٣ آراي صحيح ماخوذه

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری) با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٣٥٧ راي از مجموع ‌‌١١٤ هزار و ‌‌٣١٢ آراي صحيح ماخوذه.
سنقر -
محمدابراهیم محبی ( جبهه پايداري) با كسب ‌‌١٨ هزارو ‌‌٧٨٨ راي از مجموع ‌‌٤٩هزار و ‌‌٢٧٥ آراي صحيح ماخوذه به عنوان منتخب مجلس نهم برگزيده شدند.
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
- فتح الله حسینی  (جبهه متحد اصولگرایان)
پاوه - نعمت منوچهری با كسب ‌‌٢١ هزار و ‌‌٦٠٢ راي از مجموع ‌‌٨٢ هزار و ‌‌٨١٤ آراي صحيح ماخوذه.
کرمانشاه - عبدالرضا مصری (جبهه متحد اصولگرایان) و سعید حیدری طیب راهی مجلس شوند و جهانبخش امینی و محمد رزم  (جبهه متحد اصولگرایان)به دور دوم راه یافتند.

کهکیلویه و بویر احمد
بویراحمد و دنا - غلام محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی - سیدعلی محمد بزرگواری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌٦٢ هزار و ‌٤٩٧ راي از مجموع ‌١٢٣ هزار و ‌٢٦٨ آراي صحيح ماخوذه
گچساران - غلامرضا تاجگردون

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٣٨ هزار و ‌‌٥٢٠ راي از مجموع ‌‌٧٨ هزار و ‌‌٣٠ آراي صحيح ماخوذه.
گنبدکاووس - سلیمان عباسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٤٧٤٠٢ راي از مجموع ‌‌١٥١٣٢٥ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
رامیان و آزادشهر - رضا صابری با كسب ‌٣٢ هزار و ‌٥١٤ راي از مجموع ‌٩٢ هزار و ‌٦٢٣ آراي صحيح ماخوذه
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر(جبهه متحد)
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی با كسب ‌‌٤٧ هزار و ‌‌٥٠٠ راي از مجموع ‌‌١٦٠ هزار و ‌‌٧٥٧ آراي صحيح ماخوذه.
گرگان و آق قلا - سید علی طاهری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٧٤ هزار و ‌‌٥٠١ راي از مجموع ‌‌٢٤٤ هزار و ‌‌٥٣٤ آراي صحيح ماخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك‌چهارم آرا شد و عبدالحسین ناصری(جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٥٠ هزار و ‌‌٢٢٣ و عيسي امامي با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٣١٢ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.


گیلان
آستارا
- صفر نعیمی‌زر با كسب ‌‌٢٤ هزار و ‌‌٦٢ راي از مجموع ‌‌٤٧ هزار و ‌‌٨١١ آراي صحيح ماخوذه.
فومن - ناصر عاشوری با كسب ‌‌٤٧ هزار و ‌‌٣٧٩ راي از مجموع ‌‌١٠٠ هزار و ‌‌٤٥٥ آراي صحيح ماخوذه.
لنگرود - مهرداد لاهوتی (مستقل)  با كسب ‌‌٢٢٩٠٢ راي از مجموع ‌‌٧٠٦٧٠ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
تالش - بهمن محمدیاری (اصولگرا) و احسن الله رادمهر به دور دوم رفتند.
لاهیجان و سیاهکل - ایرج ندیمی با كسب ‌‌٣٣ هزار و ‌‌٨٦٠ راي از مجموع ‌‌١٠٠ هزار و ‌‌٣٣٦ آراي صحيح ماخوذه. (اصلاح طلب و حامی دولت)
صومعه سرا - حمیدرضا خصوصی(جبهه متحد) با كسب ‌‌٣٩ هزار و ‌‌١٣٥ راي از مجموع ‌‌٨٦ هزار و ‌‌٣٩٦ آراي صحيح ماخوذه.
انزلی - حسن خسته بند با كسب ‌‌٢٢ هزار و ‌‌١٦٤ راي از مجموع ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٢١٤ آراي صحيح ماخوذه.
رودسر و املش - محمد مهدی رهبری با كسب ‌‌٤٣ هزار و ‌‌٣٥ راي از مجموع ‌‌١١٠ هزار و ‌‌٦٤٣ آراي صحيح ماخوذه.
آستانه‌اشرفیه - محمدحسین قربانی (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب راي ‌‌٢٢ هزار و ‌‌٧٦ راي از مجموع ‌‌٦٢ هزار و ‌‌٢١ راي
رودبار - عطاءالله حکیمی با كسب ‌‌٢٧ هزار و ‌‌٧٢٨ راي از مجموع ‌‌٦٤ هزار و ‌‌١٧ آراي صحيح ماخوذه.
رشت - حسن تامینی راهی مجلس شد و جبار کوچکی‌نژاد، سید علی آقازاده (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري)، غلامعلی جعفرزاده و نظر علی علیزاه وارد مرحله دوم شدند.

لرستان
خرم آباد - ایرج عبدی (جبهه ایستادگی) به مجلس رفت و ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد دو کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان راهی مرحله دوم شدند.
سلسله و دلفان
- حجت الله خدائی سوری  (جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی با كسب ‌‌٤٧٠٨٨ راي از مجموع ‌‌١١٣٨٣١ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
الیگودرز - محمد تقی توکلی با كسب ‌‌٢٣ هزار و ‌‌٢٣٧ راي از مجموع ‌‌٦٣ هزار و ‌‌٤٩٢ آراي صحيح ماخوذه.
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت با كسب ‌‌١٦ هزار و ‌‌١٤٧ راي و حسین گودرزی با كسب ‌‌١٦ هزار و ‌‌٤٨٢ راي به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند

بروجرد - علاالدین بروجردی (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌٤١ هزار و ‌١٥٣ راي از مجموع ‌١٢٨هزار و ‌٥٩٧ آراي صحيح ماخوذه ، راهی مجلس شد/ بهرام بیرانوند با كسب ‌٢٩ هزار و ‌٩٦٥ راي و هادی مقدسی با كسب ‌٣٠ هزار و ‌٤٦ راي راهی دور دوم شدند.

مازندران
بابل
- علی اکبر ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌١٠٣ هزار و ‌‌٧١١ راي و حسین نیاز‌آذری با كسب ‌‌٨٣ هزار و ‌‌٣٨٤ راي از مجموع ‌‌٢٣١ هزار و ‌‌٦٨ آراي صحيح ماخوذه.
ساری - محمد دامادی با كسب ‌‌٩٣ هزار و ‌‌٧٣١ راي (جبهه متحد اصولگرایان) سید رمضان شجاعی با كسب ‌‌٦٢ هزار و ‌‌١٧٤ راي از مجموع ‌‌٢٣٤ هزار و ‌‌٤٨٠ آراي صحيح ماخوذه.
نوشهر و چالوس- قاسم احمدی لاشکی با كسب ‌‌٥٨ هزار و ‌‌٩٦٨ راي از مجموع ‌‌١٢٩ هزار و ‌‌٦٨٠ آراي صحيح ماخوذه.
نکا، بهشهر و گلوگاه- احمد علی مقیمی با كسب ‌‌٥٧ هزار و ‌‌٨٢٢ راي از مجموع ‌‌١٥٧ هزار و ‌‌٢٠٢ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)
آمل- یوسفیان ملا با كسب ‌‌٨٨٣٧٧ راي از مجموع ‌‌١٦٩١٦٨ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
بابلسر و فریدونکنار- مقداد نجف نژاد (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٤٨ هزار و ‌‌٣٨٨ راي از مجموع ‌‌٩٩ هزار و ‌‌٣٢ آراي صحيح ماخوذه.
نور و محمودآباد- عبدالوحید فیاضی
(جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٥٦ هزار و ‌‌٦٨٠ راي از مجموع ‌‌١١٩ و ‌‌٥٥٧ آراي صحيح ماخوذه.
قائمشهر، سوادکوه و جویبار- سید هادی حسینی با کسب ۵۶۵۵۷ رای و کمال علیپور با کسب ۵۷۴۴۹ رای از مجموع ۲۰۲۷۸۰ آرای صحیح ماخوذه

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب
‌- محمد حسن آصفری با كسب ‌٨٥ هزار و ‌٨٥ راي و عباس رجایی با كسب ‌٦٥ هزار و ‌٣٨ راي از مجموع ‌٢٣٦ هزار و ‌٧١٤ آراي صحيح ماخوذه (جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٢١٩٧٨ راي از مجموع ‌‌٦١٣٨٤ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌١٧٥٢٥ راي از مجموع ‌‌٣٨٥٢٨ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات با كسب ‌٤١ هزار و ‌٣٧٥ راي از مجموع ‌١١٤ هزار و ‌٨٦ آراي صحيح ماخوذه
خمین - محمد ابراهیم رضایی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٢٧ هزار و ‌‌٢٢٧ راي از مجموع ‌‌٥٤ هزار و ‌‌٦٣٠ راي،
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌١١ هزار و ‌‌٥٦٧ راي و عباس صلاحی با كسب ‌‌١١ هزار و ‌‌٢٣١ راي از مجموع ‌‌٤٩ هزار و ‌‌١٣٣ آراي صحيح ماخوذه به دور دوم رفتند.

هرمزگان
میناب، جاسک و سیریک
-سید عبدالکریم هاشمی با كسب ‌‌١٠١ هزار و ‌‌٣١٨ راي از مجموع ‌‌٢٢٤ هزار و ‌‌٥٥٨ آراي صحيح ماخوذه. (جبهه متحد اصولگرایان)
بندرعباس، جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - محمد آشوری، ابوالقاسم جراره و منصور آرامی (جبهه متحد اصولگرایان)

همدان
رزن
- عطا‌الله سلطانی‌صبور با كسب ‌‌٢٩٠٩٦ راي از مجموع ‌‌٥٨٣٤٠ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
اسدآباد - بهروز نعمتی با كسب ‌‌٢٦ هزار و ‌‌١٢٩ راي از مجموع ‌‌٥٣ هزار و ‌‌٩٧٠ آراي صحيح ماخوذه.
نهاوند - مهدی سنایی(مستقل، با اختلاف تنها 151 رای) ٤٠ هزار و ‌‌٥٠٢ راي از مجموع ‌‌٩٤ هزار و ‌‌٣٨٥ آراي صحيح ماخوذه.
کبودراهنگ و بهار - محمدعلی پورمختار با كسب ‌‌٤٥ هزار و ‌‌٨٩٢ راي از مجموع ‌‌١٣٦ هزار ‌‌٧٣٩ آراي صحيح ماخوذه.
تویسرکان - مرتضی فضلعلی و سید حسین کیایی (مرحله دوم)
ملایر - علی نعمت چهاردولی ٤٤ هزار و ‌‌٨٢٩ راي از مجموع ‌‌١٢٢ هزار و ‌‌٣٥٠ آراي صحيح ماخوذه.
همدان - امیر خجسته (جبهه متحد اصولگرایان) با كسب ‌‌٨٣ هزار و ‌‌١٢٠ راي از مجموع ‌‌٢٤٧ هزار و ‌‌٧٤٦ آراي صحيح ماخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك‌چهارم آرا شده راهی بهارستان شد و سیدمحمدکاظم حجازی با كسب ‌‌٥٦ هزار و ‌‌٨١٩ رای و ابراهیم کارخانه ناصری (جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پايداري) با كسب ‌‌٥٣ هزار و ‌‌٥٨٩ رای به مرحله دوم رفتند.

یزد
یزد و صدوق - محمدصالح جوکار  (جبهه متحد اصولگرایان)  با كسب ‌‌٧٩٤٠١ راي از مجموع ‌‌١٩٣٣٧٣ آراي صحيح ماخوذه حائز اكثريت لازم شد.
اردکان
- محمدرضا تابش(اصلاح طلب) با كسب ‌‌٢٥ هزار و ‌‌٩٤٥ راي از مجموع ‌‌٣٩ هزار و ‌‌٨٤٠ راي،
تفت و میبد - سید جلال یحیی زاده(جبهه پايداري) با كسب ‌‌٢٥ هزار و ‌‌٣٨٢ راي از مجموع ‌‌٥٨ هزار و ‌‌١٠٢ آراي صحيح ماخوذه.
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند (جبهه پايداري) و دخیل عباس
زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند
طبس و فردوس - محمدعلی عبدالله زاده
نايين و خور و بيابانك- سيدحميدرضا طباطبايي ناييني با كسب ‌‌١٧ هزار و ‌‌٢٨٧ راي از مجموع ‌‌٣٥ هزار و ‌‌٢٥٠ آراي صحيح ماخوذه.
کد مطلب: 211548
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
لطفا هنگام معرفی نامزد پیروز ، مشخص بفرمایید از کدام لیست است.
ممنون (625510)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۰:۵۴:۲۷
 
چرا هيچ سايتي نميزنه اينا اصولگرا هستن يا اصلاح طلب ؟ جهان جون هركي دوست داري تو اينو بزن! واسه ما كه تا اينموقع شب بيدار مونديم مهمه! خواهشا اين لطفو در حقمون بكنيد. (625524)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۱:۱۴:۵۹
 
حزباشونمم بنویسید (625530)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۱:۲۹:۵۹
 
لطفا بگید این کسانی که رأی آوردن، توی کدوم لیست بودن. ممنون (625531)
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۱:۳۶:۴۲
 
سید جلال یحیی زاده نماینده مردم تفت ومیبد شد. (625552)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۲:۴۶:۳۵
 
نتایج در مهریز هنوز قطعی نیست. (625554)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۲:۵۰:۰۰
 
سلام


ممنون که مدام دارید به روز می کنید


لطفاً واسه نماینده هایی که انتخاب شده اند
جبهه پایداری ها رو و مشترک ها رو هم اعلام کنید (625574)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۴:۱۵:۰۳
 
ازاطلاع رسانی جهان تشکر میکنم خوبه که گرایش سیاسی دیگر نامزدهاراهم درج کند که چه کروهای سیاسی دیگری به مجلس راه پیداکردند (625610)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۷:۰۷:۲۶
 
در کرمان آقایان زاهدی و پور ابراهیمی انتخاب شدند و آقای کرمی نماینده دوره هشتم رای نیاورد . (625662)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۸:۵۳:۱۳
 
حالا ببينيم اين "جبهه متحد اصولگرایان" که اينهمه سنگش رو به سينه زدي چه گلي به سر اين ملت ميزنن .... اميدوارم پشيمون نشيد ...!! (625698)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۹:۳۳:۳۹
 
دوستان بیشترشون تولیست اصولگرایان هست و جبهه پاییداری (625713)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۹:۵۱:۰۰
 
بسیاری از این لیست مشترک جبهه متحد و پایداری است که ذکر نشده !
تا قبل انتخابات رقابت معنا داشت .. اکنون رفاقت معنا داره
لطفا جنبه سیاست را داشته باشید (625767)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۱:۰۲:۵۳
 
آشتياني و امير آبادي رو پايداري هم تاييد كرده بودن (625783)
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۱:۱۹:۱۹
 
باسلام
یک خبر
جوانترین کاندیدای شرکت کننده در انتخابات مجلس نهم آقای دکتر محمد حسن نژاد با 30 سال سن از حوزه انتخاباتی مرند جلفا وارد مجلس شد با آرزوی موفقیت برای ایشان و سایر نمایندگان (625813)
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۲:۰۰:۴۴
 
با سلام
خدارو شکر ،ممنون از این همه درک و فهم مردم (625855)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۱:۰۶
 
خدارو شکر که این سری تو الیگودرز دیگه قومیت بازی نشد (625894)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۴:۰۷:۴۷
 
سلام از اينكه نتايج را به اين دقت و حساسيت منعكس مي كنيد متشكرم (625970)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۵:۲۶:۵۰
 
آفرين بر ملت شريف و ولايت مدار و غيرتمند ايران زمين
كور باد چشم دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران (626376)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۸:۱۵:۵۹
 
ا فرين به بصيرت مردمي .... به فرمايش اقا لبيك گفتند. .. ضمن اينكه در چهره هاي منتخب هم به عناصر داخلي و افراد خائن فراري جواب معنا داري دادند. احساس درك و فهم انقلابي يعني همين . پاش بیفته با مقاوت و ايستادگی در مقابل استكبار ، تو دهني محکم هم به استکبار ميزنند. به افرادی هم كه از مقام معظم رهبري فاصله گرفتند . جواب معني دار دادند كه ملت ايران مثل خوارج نهروران پشت مولاي خود را خالي نخواهند كرد. (626474)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۹:۴۳:۴۵
 
لبیک یا امام خامنه ای (626565)
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۳۳:۵۷
 
حرب لمن حاربکم خامنه ای
سلم لمن سالمکم خامنه ای (626823)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۲:۱۶
 
با سلام
ای كسانی كه اكنون بر كرسی مجلس شورای اسلامی نشسته اید قدر و منزلت این مردم فهیم و دوست داشتنی را بدانید كه تا پای جان در خدمت این نظام ایستاده اند خدا نكند كه به بیراهه روید و از راه مستقیم منحرف شوید. (627014)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۵:۴۲:۵۴