۲نظر
 
چند نفر تاکنون فیلم موهن را دیده‌اند
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۲
 
گوگل به بهانه آزادی بیان اعلام کرد حاضر به حذف فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) از پایگاه اینترنتی یوتیوب نیست.
به گزارش جهان، شبکه تلویزیونی فرانس 24 گزارش داد: در پی درخواست کاخ سفید مبنی بر حذف فیلم ضد اسلامی از یوتیوب، گوگل با تکیه بر آزادی بیان اعلام کرد، این فیلم که جهان اسلام را به آتش کشیده است حذف نخواهد کرد.

واشنگتن از یوتیوب خواست که قوانین مربوط در ممنوعیت نشر سخنان نفرت انگیز و تحریک کننده علیه گروه های دینی را رعایت کند.

گوگل اعلام کرد این فیلم که تاکنون بیش از هفت میلیون نفر از آن دیدن کرده اند، با قوانین مطابقت دارد. اما شانزده هزار کاربر اینترنت با گوگل هم عقیده نیستند. شانزده هزار نفر در دادخواستی اینترنتی این فیلم را موهن به اسلام دانسته اند و خواستار ممنوعیت پخش آن از اینترنت شدند.

به هر حال اگر گوگل چنین خواسته ای را نپذیرد، مورد سانسور بسیاری از کشورها قرار خواهد گرفت. در حال حاضر در هند، مالزی، دسترسی به این فیلم ممکن نیست.

در پی حمله خونین به کنسولگری آمریکا در بنغاری نیز گوگل راسا به محدود کردن دسترسی به این فیلم در لیبی و مصر تصمیم گرفته است.
کد مطلب: 245854
Share/Save/Bookmark
 


 
 
مسولان گوگل فیلم .........مادرشان را که اقدامی به الفرض واقعی و قانونی است به اسم آزادی بیان حاضرند پخش کنند ؟! (738595)
۱۳۹۱-۰۷-۰۱ ۱۶:۱۴:۴۸
 
لعنت بر گوگل دروغگو یه سر به سایت هولوکارتون holocartoons.com بزنید ببینید گوگل چقدر از انیمیشن هایی که واقعیات هولوکاست رو با کارتون در سایت یوتیوپ به تصویر کشیده بود حذف کرده دلیل حذف هم نوشته سخنان نفرت انگیز hate speech این روباه های مکار هرجا به نفعشون باشه میگن با آزادی بیان مغایرت داره هرجا هم که دلاری در کار نباشه و صهیونیست های کودک کش اجازه ندن میگن مخالف آزادی بیان بود و حذفش میکنن. (743749)
United States
۱۳۹۱-۰۷-۰۷ ۱۹:۵۹:۰۰