۱۰۸نظر
 
به جرم قانون مداری!؛
ضرب و شتم یک بسیجی توسط نماینده مجلس در اراک
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۲۳
 
یک نماینده مجلس یکی از بسیجیان اراکی را بخاطر رعایت قانون مورد ضرب و شتم قرار داد.
به گزارش خبرنگار جهان، یک نماینده مجلس نهم هنگام ورود به محوطه مصلي بيت المقدس اراك با خادمين بسيجي مصلي درگير و يكي از بسيجيان را مورد ضرب و شتم قرار داده است.
 
به گزارش وبلاگ "محله انقلاب"، آقای "ر" كه قصد داشته براي اقامه نماز وارد مصلي بيت المقدس اراك شود، هنگام ورود به حياط مصلي، به دليل همراه نداشتن كارت وي‍ژه تردد با خودروي شخصي، مدتي در جلوي درب ورودي معطل شده تا خادمين بسيجي مصلي مراتب را با مسئولين مافوق خود هماهنگ نمايند كه در اين لحظه وی به دلايل نامعلومي، به شدت عصباني شده و شخصا اقدام به درگيري و ضرب و شتم يكي از خادمين بسيجي و افتخاري مصلي کرده است.
 
 شدت عصبانيت و اقدام دون شأن و غير منتظره  اين نماينده مجلس موجب تعجب فراوان نمازگزاران و افرادي شد كه در صحنه حضور داشته و شاهد ماجرا بوده اند. شايد تعجب افراد به دليل ناسازگاري اينگونه رفتارها با يك ماه عبادت و روزه داري مي باشد.

بر اساس اظهارات یکی از شاهدان این ماجرا نماینده مذکور پس از درگیری با بسیجیان با لحنی تند اظهار می دارد: "شما ... کرده اید... همه باید برای من خبردار بایستید... من وقتی به بیت .... هم می روم جلویم را نمی گیرند..."

به دنبال این اظهارات بسیجی مذکور اعلام می کند که اینجا قانون خود را دارد و نیاز به هماهنگی است که در این هنگام آقای نماینده سیلی جانانه ای به صورت وی می نوازد...

با این حال بسیجی یادشده در اقدامی بسیجی وار خویشتن داری کرده و مانع پاسخ سایرین به این نماینده می شود. در نهایت نماینده مذکور نیز با خودروی خود و با زیرپا گذاشتن مقررات، وارد مصلای اراک می شود.
 
البته طي 33 سال عمر انقلاب اين اولين باري نيست كه بسيجيان عزيز به دليل اداي تكليف و در حال انجام وظيفه اي كه مسئولين استان به عهده آنها گذاشته اند، مظلومانه مورد ضرب و شتم و اهانت قرار مي گيرند. این نماینده قبلا نیز سوابق مشابهی داشته است.

اقدام نماینده مذکور با واکنش اعتراضی بسیجیان استان مرکزی همراه بوده است.

 انتظار می رود که نمایندگانی که خود مسئول قانون گذاری در کشور هستند، بیش از دیگران پایبندی شان را به قوانین و مقررات کشور نشان دهند و شان و حرمت بسیجیان را نگه دارند.
کد مطلب: 240435
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
اينبار به چه دليلي اسمشو ننوشتيد؟ نكنه اين هم فقط متهمه و بايد اثبات جرمش بشه؟! (724960)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۴:۳۲:۵۹
 
کسانی که به ایشان رأی دادند از این «سوابق» مطلع نبوده‌اند یا خدای ناکرده در اراک قحط الرجال است؟ (724964)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۴:۳۶:۱۸
 
قابل توجه آقای لاریجانی !!!!!!!!!!
یه نطق هم در دفاع از بسیج داشته باشید بد نیست (724984)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۵:۰۰:۰۰
 
خدا قبول کنه این نماز رو!!! (725000)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۵:۱۶:۴۶
 
جناب آقای ر... نماینده محترم ...در مجلس نهم.
حداقل از فامیلیت خجالت بکش . (725064)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۶:۱۸:۱۹
 
یاد شعار دوم خردادی ها در ماجرای کودتای کوی دانشگاه 78 افتادم که می گفتند: توپ تانک بسیجی دیگر اثر ندارد... شما چرا آقای نماینده؟ (725073)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۶:۲۷:۲۶
 
چند نکته:1- در خاطرات شهید حاج حسین خرازی آورده اند که با دژبان او را نشناخت زیرا که مدارک شناسائی بهمراه او و راننده اش نبود لذا به آنها کلاغپر داد برای تنبیه و ... اینها همه اتفاق افتاد در حالی که او فرمانده لشکربود. بعد از هماهنگی های لازم دژبان متوجه اشتباهش شد و اظهار ندامت و شرمندگی داشت درحالی که حاج حسن خودش سراغ او رفت و از او دلجوئی کرد و گفته که او به وظیفه اش عمل کرده است.
2- این نماینده محترم به احتمال زیاد از طیف ... بوده باید ببینیم فاصله این نماینده با شهدا چقدر است و بدبختانه نماینده مجلس است.
3- اگر اصلاح طلب بود با او چه می کردیم.جز این بود که آبرویش را می بردیم، اعتبارنامه اش هم محل مناقشه می شد؟ (725080)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۶:۳۵:۴۶
 
من این نماینده را نمی شناسم ولی می دانم بعضی از بسیجیان ،خدای نکرده توهین نشود باز تاکید می کنم بعضیهاشون وقتی اینجور کارها بهشان سپرده می شود فکر می کنن کدام تیمسار ارتش هستند و چه سمتی دارند و برخورد ناجوری دارند بیشتر تحقیق کنید چه بوده بنده نبودم ببینم چه بوده و به شما می گویم یک طرفه پهلوی قاضی نروید بیشتر تحقیق کنید (725084)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۶:۳۸:۳۳
 
وقتی غرور آدم رو بگیره هیچ کاریش نمیشه کرد.خدا به داد این نماینده که برای جمهوری اسلامی کار میکنه برسه و چشم جمهوری اسلامی از این نماینده روشن (725092)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۶:۵۰:۵۲
 
این لفظ بسیجی وار شما بی احترامی به بسیج وحزب الله است باید میزد تو دهن اون نماینده بی ... (725101)
United States
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۷:۱۶:۴۵
 
چه اسم برازنده ای: آقای "ر"!!!! (725105)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۷:۲۱:۰۸
 
بسیجیان همیشه مظلومان تاریخ انقلابند باید درراه خدمت به انقلاب واسلام غیراز سیلی خوردن خون هم بدهند به تعهد خود برای رساندن انقلاب به صاحب اصلی اش مقاومت کنند وجای این سیلیها را برای بوسه زد چون معلومه که دارند درست بوظیفه خود عمل میکنند (725112)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۷:۳۵:۱۵
 
این همون نبود که کاریکاتورش جهانی شد ؟ (725128)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۷:۵۶:۴۹
 
به عنوان یک بسیجی متاسف شدم. وقتی خودیها اینگونه رفتار میکنند وای به حال نخودیها (725149)
United States
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۱۶:۵۹
 
از عزيزان وزارت اطلاعات درخواست مي شود با اين نماينده متخلف به خاطر سو استفاده از عنوان خود برخورد وتحويل مراجع قضايي شود.
ايشان فكر ميكند چون نمايندگان مجلس مصونيت قضايي دارند مي تواند هر تخلفي انجام دهد.
دست به روي بچه بسيجي بلند ميكني....
آقايان مسئول يادتان باشد امام خميني ره به بسيجي بودن خودافتخار ميكرد.
از ماست كه بر ماست. (725162)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۲۴:۴۴
 
دستش بشکنه (725173)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۳۵:۰۵
 
ببخشید سایت محترم جهان نیوز.به نظر شما درشهر کوچک اراک آیا آن بسیجی محترم نماینده شهرشان را نمیشناسد که نیاز به کارت تردد داشته باشد؟ (725187)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۵۰:۲۹
 
بسیجی تو هم از خودی میخوری وهم از بیخودی و گاها نیز از نخودی. (725191)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۵۵:۵۶
 
بيچاره مردمی که وکيلشان اين انسان وارسته!!! و باتقوا!!! و مؤمن است! (725197)
United States
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۸:۵۸:۴۵
 
به قول شهید آوینی تواین مملکت بیش از همه افراد حزب اللهی مظلومند
آقای ...اگر کوی دانشگاه و .. بود سریع موضع گیری میکردند اما ... (725221)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۹:۳۴:۳۹
 
من خودم بسیجی فعالم. اما اون بسیجی عزیز اشتباه کرده. از نماینده مجلس این مملکت واسه ورود به مصلی که کارت نمیخوان!! (725231)
United States
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۹:۵۵:۵۷
 
انصاف
بسیجی که گناه نکرده گفته کارت تردد درضمن بسیجی ها که مانع او نشدند در حال هماهنگی با مقامات بالاتر بودند اما نمایند صبور نبوده است در نتیجه بسیجیه مرتکب اشتباهی نشده است (804511)
Latvia
۱۳۹۱-۱۱-۱۴ ۲۲:۰۹:۵۳
 
باید با این نماینده برخورد کرد.دیگه زمان مدارا با دیکتاتور ها تمام شده .در مقابل مردم نوکریم در مقابل ظلم از هر کی که باشه تمام قامت جلوش وای می استیم مخصوصا اگه مسول باشه تا مردم از نظام متنفر نشن. (725244)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۰:۳۲:۳۶
 
اگر خوب تحقیق کنید خواهید دید که این جمله من .. هستم برای برخی حداقل چندین بار اتفاق افتاده است که این فردیت و منیت شیطانی زمخت در طول تاریخ ایران بی سابقه است که متاسفانه برخی مسئولین دچار این بلیه و طاعون هستند. (725248)
Norway
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۰:۴۲:۲۹
 
حلا يه مشت اسرائيلي وكافر ومعاند اگر بفهمند به ما نمي خندند.
حيف كه توف سر بالاست.
لا اله الا الله..... (725266)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۱:۴۱:۳۰
 
چی شده جهان دل برای بسیجی ها میسوزونه؟ (725275)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۲:۰۷:۳۸
 
هرچه .... نمکش می زنند/ وای به روزی که .... نمک ! (725278)
United States
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۲:۱۱:۴۰
 
آقایان مسئول در سایت جهان نیوز. ضمن تشکر از حساسیت شما، آیا به نظر شما در شأن یک نماینده هست که بی دلیل یک بسیجی را کتک بزند؟ آیا اصلاً کتک زده است؟ آیا شما تحقیق کرده اید؟ به نظر می رسد صرف ارسال یک خبر دلیل دقیق بودن خبر نیست. امروز اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان خودشان بسیجی هستند. خوب است دقت فرمائید. (725310)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۳:۴۱:۰۸
 
کار آقای نماینده زشت وغیرقابل دفاع که بازورو قلدری حرفش رابرکرسی می نشاند که ریشه آن نداشتن صبروحوصله است.
ولی یک بسیجی نماینده شهرخودش رانمی شناسد!

به مسولین ستاهای نمازجمعه پیشنهاد میکنم که یا مسئول تفتیش را از بسیچیان آشنا به مسائل شهر و از سیاست سردربیاردو یا سرپرستی برای این برادران زحمتکش بسیجی انتخاب کند که حداقل فرماندار و بخشدار و شهردار و نماینده را بشناسد. (725313)
۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۲۳:۴۴:۵۳
 
کاش میزد ..... تا بفهمه یک من ماست چقد کره داره! (725335)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۰:۲۹:۰۳
 
هرچند از ... خوشم نمیاد اما دستش درد نکنه کار خوبی کرد البته شما هم که طبیعتا فقط نظرات باب میل خودتون رو منتشر می کنید (725344)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۰:۴۹:۱۸
 
مردم اراک و بسیجیان این شهر باید این فرد را از اراک بیرون کنند (725354)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۱:۱۷:۰۹
 
اون کسی که کاریکانورشو کشیدن که ...بوده تازه این دوره هم رای نیاورده. (725355)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۱:۱۹:۰۹
 
دردناکترین قسمتش این بود که آخرش هم گازشو گرفته رفته تو ! اون بسیجیه اونجا وایساده بوده که فقط توگوشی بخوره ؟! یا کل هنرش این بوده که با یه سیلی از وظیفه خودش کوتاه بیاد ؟! ایست و بازرسی استحکامش همینقدره ؟ اگه این بابا تروریست بود و ماشینو بمبگذاری کرده بود با یه کولی بازی و یه سیلی می ذاشتند بره تو ؟ عرضه بسیج باید خیلی بیشتر از اینها باشه همونجور که قبلا بود (725366)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۱:۴۷:۱۵
 
باید میزد تو دهنش تا ... (725368)
Russian Federation
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۱:۵۲:۴۶
 
بسیجیان مظلومان شهرند وشهیدان جبهه / در اینده چه میشود (725375)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۳:۰۸:۰۲
 
بچه بسیجی ها نه دلسرد می شند نه اتفاقی براشون می افته این بچه ها برای ترکش و خمپاره دلشون رو صابون زدن اما وای به حال شما که می خواین دوباره از این مردم رای بگیرین مردمی که بسیجی نور چشمشونه و به اندازه ی بچه هاشون بچه بسیجی ها رو دوست دارند (725379)
Czech Republic
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۳:۴۰:۴۰
 
مسئله ای که در جلوی چشم مردم اتفاق افتاده و معلوم است نماینده کیست دیگر چه توجیهی دارد نام اختصار مینویسید
اقای به قول جهان نیوز (ر) تو وقتی میروی بیت ..... جلویت را نمیگیرند؟ مطمئنی؟ چه ساعتی این خواب را دیده ای؟ تعبیر ندارد. تو که طاقت چند لحظه تحمل نداری چگونه میخواهی نماینده مردم باشی؟
حالا ماشینت را نمیبردی داخل نمیشد؟
حضرت امام (ره)فرمودند مجلس در راس امور است برای قانونگذاری نفرمودند نماینده در راس امور است متاسفانه جوری در جامعه القا شده هرکس نماینده میشود از مردم کوچه و بازار تا وزیر و رییس جمهور باید از او بترسند نه اقای (ر) خودت خوب میدانی جایگاه قانونی و امنیتیت کجاست پس بشین سرجات. بشکند ان دستی که به صورت بسیجی خادم مصلی که هم وظیفه امنیت دارد هم وظیفه برگزاری شایسته نماز سیلی زد (725382)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۴:۲۰:۴۲
 
این عزیز نماینده اصولگرا که نبود (725392)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۷:۱۰:۱۷
 
حتما اين نماينده سابقه اصلاح طلبي دارد. (725398)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۷:۴۴:۵۶
 
به نظر من بسيجيها اشتباه كردند بايد ...را تا ميخورد ميزدند هر اتفاقي هم ميخواست بيفتد بسيجي بايد در يك دستش قران در دست ديگر اسلحه باشد بايد در برابر مردم عادي خاضع باشد و با مدارا رفتار كند ولي در برابر خواص بايد شدت عمل داشته باشد به خداوندي خدا جفا كردند كه اين نماينده را نزدند (725399)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۷:۴۵:۲۸
 
اگر بسیجی ها نبودند امروز مجلسی هم نبود که اقایان بر صندلی سبز آن تکیه بزنند (725406)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۷:۵۰:۳۵
 
لطف كنيد اسم اين نماينده را منتشر كنيد و از رياست مجلس مي خواهيم در صحن مجلس علت اين موضوع را پيگير شوند (725407)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۷:۵۲:۳۳
 
شایدهم بسیجیه مقصره شما از کجا می دانید. (725428)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۸:۲۵:۰۵
 
چقدر بی کلاس بود این بنده خدا (725451)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۸:۳۷:۳۸
 
خداوند آنکس را که گفت مردم ولی نعمت های ما هستند ،رحمت کند. متاسفم از اینکه برخی نااهلان ونامحرمان نفوذ کرده اند. (725465)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۸:۴۸:۵۱
 
ماه مبارك رمضان هم تموم شد و بعضيها هنوز درست نشدند (725467)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۸:۵۷:۳۱
 
بالاخره یک ماه روزه داری باید یه جا اثرشو نشون بده.
آقای "ر"! خدا قبول کنه. (725477)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۰۸:۴۲
 
به به به اقا فكر كرده كسي كه حالا نماينده شده كي بوده كمي به عقب برگردد ببين كه كي بودي الان كي هستي خجالت دارد (725481)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۴:۳۱
 
اینقدر گیر ندهید آقای مطهری ناراحت میشه این حرکات در راستای وظایف نمایندگی می باشد!!! (725483)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۶:۲۳
 
يكي از دلايل ظلم هاي ظالمان اين است كه جرم ميكنند ولي اسم آنها را كامل نمي‌نويسند - اگر چند بار اسم كامل نماينده بي ادب و گستاخ با صراحت كامل نوشته ميشده ( البته در صورت صحت ) اين وقايع اتفاق نمي افتاد .-البته بسيجيان خدا را دارند و خداوند متعال بهترين منتقم است (725486)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۱۷:۴۳
 
یکطرفه نزد قاضی نروید (725509)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۴۹:۰۶
 
میگن به سفیر ما تو شوروی سیلی زدن امام فرمود همونجوری به سفیر شون سیلی بزنید و زدن
اگه فرمانده سپاه استانیشون پیرو امامه بسم الله و گرنه فرمان 8ماده ای امام رو زمین نمی مونه (725514)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۰۹:۵۶:۲۸
 
بر آن برادر بسیجی واجب است به جهت رعایت شئونات همه بسیجیان در برابر این نماینده طاغی کوتاه نیاید و جز به قصاص در جمع شاهدان حادثه رضایت ندهد.
مگر نه اینکه از تریبون همین مجلس یک روزی به بسجیان معترض به همراهی نمایندگان با کانون قدرت و ثروت دانشگاه آزاد گفته شد"یک مشت دریده گوی ....".
اگر همان روز این بی حرمتی پاسخ در خور می گرفت دیگر این تکبر ادامه نمی یافت. (725549)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۲۷:۵۷
 
بسیجیه دیگه، اگه زخم خنجر دشمنان از جلو و خنجر دوستان از پشت سر رو بدنش نباشه که لایق لقب زیبای بسیجی نمیشه! هنر بسیجی سوختن و ساختنه مثل مولاش علی (ع) (725557)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۳۵:۳۴
 
خواسته ما بررسی موضوع و برخورد قانونی است به ویژه اگه نماینده مذکور متخلف باشه اشد مجازات را طالبیم (725570)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۴۶:۰۲
 
بنده هم بایکطرفه به قاضی نرفتن کاملا موافقم ،امابه شرطی که نزد یک قاضی شجاع ! خداترس! که تازه اگرهم محقق شود مطمئن هستم آن برادر بسیجی ازحق خود گذشت خواهد کرد. (725581)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۰:۵۰:۳۷
 
اون برادر بسيجي بهترين كار را كرده چونكه توي اين شرايط حساس امكان داره عوامل كثيف اسراييلي طرح ترور داشته باشند واز طرق مختلف بخواهند حتي با نصب بمب به ماشين نماينده وحتي بدون اطلاع نماينده اقدام كنند اين آقايان نماينده هم كه ماشين هاي مدل بالاشان شبها دست خانواه محترم است (725620)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۱:۱۷:۱۷
 
آدمی که ظرفیت نداشته باشه اینه دیگه! به جای اینکه بگه خادم ملت هستم میگه همه باید به من احترام بذارن!!! (725653)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۱:۳۸:۵۱
 
خدا ازش نگذرد . ان شاءاله مسئولين مربوطه اين مورد را رسيدگي نموده و نماينده متخلف را به سزاي عمل غیراخلاقی اش برسانند . (725665)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۱:۴۶:۴۵
 
ضرب و شتم در شان اراذل و اوباش و چماقداران پیرو شعبون بی مخ می باشد نه نماینده پارلمان!!!
اینکه نوشته اید بسیجی، خواسته اید فرافکنی کنید چون فرقی نداشت که نگهبان بسیجی باشه یا یک کارگر معمولی. (725666)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۱:۴۷:۴۱
 
بسیجی مقصر است :
اول برای اینکه بسیجی است. دوم چون میخواسته قانون را اجرا کند . سوم مگر نمی داند نماینده عین قانون است.
چهارم اینکه احتمالا آن نماینده تازه از تعطیل خارج باز گشته و جوگیر شده است. (725682)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۰۴:۴۲
 
وافعا که !
حالا چون نماینده مجلسه و نماینده مردمه حتما حق با اونه دیگه (725724)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۲:۵۱:۴۶
 
جناب نماینده ببخشید این بسیجی ساندیس خور خاکی بی شیله پیله ی کاملا مقصره، نمیدونسته که شما "میتی کمان" هستین ولی تو این قسمت برای غافلگیری بیشتر، کارتتون رو جا گذاشتین! (725740)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۰۴:۴۱
 
بد نیست جمله امام در مورد "افتخارم این است که خود بسیجی ام" را بر تارک کمیسیون ک... مجلس بزنند (725779)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۴۴:۵۹
 
باید قانون قصاص رعایت شود آن بسیجی‌ هم این آقای نماینده را در مجلس که محل کار ایشان است کتک بزند. (725785)
Sweden
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۳:۴۹:۴۳
 
يكي از دلايل اصلي رشد نكردن اراك نداشتن نماينده بزرگ و جوانمرد است من از مردم اراك خجالت ميكشم اين فرد نماينده ما است و از طرف همين مردم دست آن بسيجي را مي بوسم و عذر خواهي مي كنم (725846)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۴:۴۰:۵۵
 
خوب دیگه بهش رای ندن (725882)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۵:۱۷:۱۴
 
اراکی ها بسیجی هستند و نسبتی با اصحاب زر و زور ندارند (725922)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۱۳:۲۹
 
من اگر جای ایشان بودم و می دیدم این آدم از صبر و متانت من و از جایگاه خودش سوء استفاده میکند به نمایندگی از مردم بلافاصله پس از اینکه ایشان اقدام به زدن سیلی کرد من باب تادیب یک سیلی جانانه نثارش میکردم و به هیچ وجه هم اجازه ورود به همچین عنصر خطرناک و پر مدعایی نمیدادم
مرگ بر رانت خواری و انحصار طلبی (725925)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۱۸:۲۳
 
من به محل سیلی بوسه میزنم چون تبرک شده نماینده مجلس است سپس اقدام به قصاص میکنم چون حکم خداست وبردستان اجرا حکم افتخار میکنم (725930)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۳۲:۴۷
 
پیرپیر است گرچه او شیر است
بجز افراد متدین (725934)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۴۱:۴۳
 
واي اگر از پس امروز بود فردايي (725938)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۴۵:۴۱
 
... آقاي ر يعني چه؟ (725943)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۲:۰۷
 
حالا این بنده خدا عصبانی شده یه چک و لگد هم یه بسیجی رو زده شما چرا اینقدر تند میشوید؟ (725946)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۷:۵۴
 
جهان متاسم چرا نظر منو نزدی اینک گفتم بسیجان مظلومان انقلابند حرف بدی بود که نزدی (725949)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۰۷:۰۰
 
دست اونایی که بهش رای دادند درد نکنه !!؟فقط مونده بود که یه نماینده یه بسیجی رو بزنه.
البته مقصر نیست چونکه وقتی کسی از کوخ به کاخ برسه همینه دیگه! (725969)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۷:۵۶:۴۹
 
نمايندگان مجلس بويژه آقاي زاكاني ما توقع داريم اين داستان پيگيري شود و اين نماينده به مجازات خود برسد تا بفهمد!
عجب دوره اي شده هااا هر كي كاره اي ميشه ميره جايي بسيجي باشه ميخواد گير بده و كتك بزنه
آي اين نماينده دست من بيافته ... (725986)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۱۸:۲۳:۰۷
 
عزیزان من خودم اونجاحضور داشتم.
بسیجی عزیزمون که سرپرست بسیجیا هم بود کاملا بی تقصیر بوده.
روز عید طبق مصوبه مسئولین پایگاه به جهت بالا بردن ضریب امنیتی مصلی قرار شد که هیچ کس به هیچ عنوان به جز امام جمعه ومسئولین ستادمصلی ماشین هاشون رو که اون هم از قبل هماهنگ شده بودند داخل نیاورند.
حالا اگر قرار باشه آقای"ر" که مسئول ... مجلس هست و مثلا از خانواده ی شهدا هم هست اعضای شهید خانوادش رو یادش بره و سیلی در گوش بسیجی بزنه اونم برای اینکه بسیجی خواسته توی اجرای قانون فرقی بین هیچ کس نذاره ،باید اونو چه اصولگرا چه اصلاح طلب ادب کرد.
برادر بسیجیمون بسیجی وار نذاشت که نیروی پشتیبانی وارد عمل بشه وگرنه آقای "ر" تیکه بزرگش گوشش بود.
به هر حال آقای "ر" آرزوی رأی آوردن در مرحله ی بعد رو ...
چون... نخواهد شد. (726029)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۲۰:۴۰:۳۱
 
اتفاقا ایشون از اصولگراها هستند .... هرچند شخصا ارادتمندی شان را به محمد سلامتی دیده بودم. (726057)
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۲۲:۰۳:۲۹
 
عزیزان از نماینده ای که با چلوکباب دادن وسیم کارت ایرانسل هدیه دان به مجلس می روند انتظاری بیش از این نیست (726059)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۱ ۲۲:۰۹:۵۲
 
منظورت ... ؟ (726109)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۰:۱۷:۱۹
 
خداوکیلی به هر دلیل مقصر یا غیر مقصر این جور رفتاری برازنده انسان نیست چه مسلمان وچه غیر مسلمان . آهان تازه فهمیدم احتمالا مانع خدمتگزاری ایشان شده اند.! ما رو بگو دل به چه کسایی خوش کردیم؟! (726115)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۰:۲۵:۵۷
 
حالا ما بچه بسیجیا دهانمان را بستیمو حرف نمیزنیم حالا ببینااااااا ولی خدا نیاره روزیو که بخواهیم مجلس و دولت را ... کنیم، کاری کنیم که تمام نماینده ها و دولتمردان منحرف ...
از ما گفتن بود .............
دست این نماینده را هم ... میکنیم تا دیگه چک کشی تو گوش بسیجی یا مردم از یادش برود
ای نماینده بدان که پرقدرت ترین افراد بسیجیها هستند ولی زورمونو میزاریم تو میدان فتنه استفاده میکنیم مثل فتنه88 (726116)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۰:۲۷:۲۷
 
سلام
بسیجی کتک میخورد ولی دست از آرمان و انقلابش برنمیدارد
دشمن میزند، منافق می زند ، نماینده مجلس هم میزند
اما بسیجی در دفاع از آرمانش محکم تر می شود
آنها به خیالشان این سیلی ها اثر دارد
بلی اثر دارد ولی اثر عکس
چون سیلی آنها در برابر آرمان بسیجی قطره در برابر دریاست
بسیجی محکم باش
لبخند بزن
ولی مشتت را گره کن
بند پوتینت را ببند
تو لشگر صاحب زمانی
پس آماده باش آماده باش
دشمن فقط از تو میترسد
نه از نماینده مجلس (726121)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۰:۳۸:۴۰
 
کاش میزد تو گوش من تا میفهمید یک من ماست چقد کره داره! (726126)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۰:۵۴:۰۵
 
اگر خبرتان درست است و دروغ نيست و آن نماينده را ميشناسيد چرا نامش را نمي بريد مردم بدانند كه به چه تحفه خودخواه راي داده اند تا در انتخابات بعدي چشمانشان را درست باز كنند و درست انتخاب كنند؟ (726184)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۳:۱۷:۰۲
 
سابقه اصولگرایی یا اصلاح طلبی یا امتی بودن ایشان را از دانشگاه شیراز سوال کنید (726223)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۶:۰۵:۲۲
 
روستائيان هم ظاهرابه ايشان راي ندادند با توجه به اينكه ايشان رئيس كميسون كشاورزي مي باشند وراي ايشان با توجه به مرحله قبلي خيلي كمتر بود به خاطر غروور بيش از حد و حمايت از دفتر دارش (726315)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۰:۲۷:۱۶
 
اصلا كاري با بسيجي بودن ونيودن شخصي كه قصد اجراي قانون را داشته نداريم كار اين نماينده كه منتخب مردم بوده خيلي زشت بوده و بايد محاكمه بشه
دوران قلدر بازيا و لات بازيا ديگه تموم شده (726400)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۱:۴۰:۰۵
 
اقدام این برادر بسیجی با مدیریت درست فرماندهانش و هماهنگی قبلی و لحاظ و توضیح دادن قبلی به این برادر که اگر مسولان ارشد خواستند وارد شوند چگونه با آنها برخورد شود که هم جایگاهشان نزد مردم شان گذاری شود وهم مسائل امنیتی رعایت گردد لازم بوده است واگر دقت نکرده اند هردو هم نماینده کم حوصله وهم فرماندهان مقصر و نه مغرض در این قضیه مسوول اند مگر اینکه دستور داده باشند از قصد جلو همه را بگیرد (726484)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۴:۰۲:۵۲
 
این نماینده انسان متشخص و متدینی است بخاطر یک خطا نباید اینجوری به او حمله کرد. اصلا از کجا معلوم که این بسیجی گیر الکی به او نداده باشد؟ (726514)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۴:۳۱:۲۹
 
شاید مقصر بسیجی باشد که می شناخته ولی عمدا قانون بازی درآورده ولی از یک نماینده مجلس بسیار بدور است که چنین رفتاری از خود نشان دهد باید به این نماینده شآ نیت آموزش داد وبه آن بسیجی عدم لج بازی البته اگر می شناخته (726594)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۶:۴۳:۲۹
 
به سرعت باید به اعتبار نامه ی این فرد اعتراض و او را از خانه ملت بیرون انداخت.امثال این فرد لیاقت و ظرفیت لازم برای انجام این وظایف را نداشته و فراموش می کنند که آنها تنها نوکر و خادم ملت می باشند. (726664)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۹:۰۶:۵۳
 
خیلی هم کار خوبی کرده! (726673)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۹:۲۶:۰۱
 
این بسیجی عزیز دل برادر که خیلی هم بابصیرت هست و در انتخابات هم حضور داشته نماینده ی شهرش رو نمی شناخته؟! (726675)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۱۹:۳۰:۳۸
 
این نماینده ...از همون قشری که با خرج پول و چلوکباب نماینده شدن و از این جماعت ...که یکشبه به همه چیز رسیدن چنین حرکت زشتی دور از انتظار نیست فقط دوست داشتم من به جای اون بسیجی بزرگوار بودم تا یک درس حسابی به اون ...می دادم. (726689)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۲۰:۰۰:۰۴
 
ازنمایندگان بیش ازاین انتظاری نداریم ... کجای دنیاجلوی ولی نعمتشان رامیگیرن!!!؟ (726692)
Latvia
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۲۰:۰۲:۵۸
 
سلام
واقعا برای کسانی که با رأی این مردم و از طرف خود مردم به جایی میرسن و همه چی یادشون میره که چی بودن و چی شدن متأسفم این افراد نمیتونن قابل اعتماد باشن از مسئولین تقاضا داریم از حضورشون تو نهادهای اصلی جلوگیری کنن
از طرف همه ی دوستانمون تقاضا داریم اجازه ندن که از خون برادران شهیدمون برای رسیدن به اهداف مادی و دنیوی استفاده کنن
لطفا این قضیه را پیگیری کنید (726787)
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۲۳:۳۷:۵۱
 
با سلام
کاش مسجد ...هم بسیجی داشت
(726804)
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۰۰:۴۱:۱۳
 
در جواب یکی از نظرات
دوست عزیزی که گفتی ما بسیجیا اگر بخواهیم مجلس و دو لت و ... رو فلان میکنیم اگر دقت کنی میبینی خود شما خیلی بی جنبه تر از اون مسئول هستی که به رخ میکشی
قدرتتونم تحت نظارت ...به رخ نکش لطفا
بسیجی واقعی کسیه که خودشو از مردم بدونه و برای منافع شرعی و به حق مردم و برای اسلام سینه بزنه و نه برای غیر از این دو.
برای سلامتیه بسیجی های واقعی و گمنام صلوات (726816)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۰۱:۰۵:۵۸
 
سلام
هرکی مقصر بوده یا نبوده، ما اینو می دونیم که:
اولا قانون برا همه است، -چه اینکه بنده خدا می شناخته و یا نمی شناخته است- مخصوصا برای خواص و به ویژه برای نماینده ای که قرار است شان قانون گذار داشته باشه
ثانیا کار این آقا نماینده کاملا فاقد توجیه، اشتباه و به دور از شان نمایندگی بوده، واقعا باید اظهار تاسف کرد

مردم ... به خاطر رویکردهای ایشون و برخی از اقدامات نمایندگی شون، از همون دوره اول به بعد تقریبا دیگه به ایشون رای ندادند، و متاسفانه باز هم با اختلاف کمتر از 2000 رای نسبت به نفر سوم رای آوردند، آقای زاکانی شما که خودتون نماینده و بسیجی هستید لطفا پیگیری فرمایید، والا بر نظام، انقلاب و بسیجیانش جفا خواهد رفت، آیا شما راضی به این جفا خواهید بود؟ (726838)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۰۲:۴۰:۴۳
 
ما از جناب آقای آقاطهرانی بعنوان نماینده جبهه پایداری و از جناب آقای زاکانی بعنوان نماینده جبهه متحد خواستاریم به این مساله رسیدگی کنند و نتیجه آن را متعاقبا در رسانه ها اعلام کنند
نماینده مجلسی که قانون را نمیفهمد چگونه میخواهد قانونگذار باشد؟
(726856)
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۰۴:۱۵:۰۵
 
نماینده ای که بسیجی را میزند معلوم است که هوا و هوس و رذایل اخلاقی نظیر :غرور ، غضب ؛جاه طلبی و...بر او چیره شده است. (726865)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۰۸:۰۲:۳۷
 
مگر ما نيروي انتظامي نداريم كه اين بسيجيان ... شده اند
دمت گرم نماينده ... (726881)
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۱۰:۲۵:۳۰
 
وکیلی که طاقت چند دقیقه ماندن پشت درب برای اجرای نظم رانداردبایستی ...را کنار ...رضاخان میرپنج جستجو کرد.از این آقای مثلاً نماینده سوال کنید هنگامی که در شهر شما اغتشاش شود و همه شهر در آتش و خشونت می سوزد تنها امید شما برای حفظ تاج و تختتان کجاست؟ ای اف بر مسولین قدرنشناس خودشیفته. (726899)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۱۱:۳۸:۳۷
 
من اگه اونجا به عنوان یک آدم عادی این صحنه رو میدیدم ، اون نماینده رو اینقدر میزدم تا سیاه و کبود بشه (726964)
United States
۱۳۹۱-۰۶-۰۳ ۱۴:۱۷:۳۲
 
بعضی هاشون اينجورين متاسفانه كلارئيس جمهور هم نميتونه به يه نماينده حرف بزنه چه برسه به يه بسيجي كه دستش جايي بند نيست.. (727240)
۱۳۹۱-۰۶-۰۴ ۱۰:۴۱:۵۲