۱۵نظر
 
اعدام خدای کچل درخوزستان +فیلم وعکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۴۱
 
سید علی غرابات معروف به 'صائد' که مدتی پیش در یکی از شهرهای استان خوزستان ادعای خدایی را مطرح کرده و تعدادی از مردم با پذیرفتن این عنوان مضحک به پرستش و عبادت این فرد روی آورده بودند، اعدام شد.
به گزارش مشرق، سید علی غرابات از مدعیان خدایی و ارتباط با امام دوازدهم شیعیان با حکم دادگاه به اتهام ارتداد و همین طور ترغیب به فساد (طبق مواد ۵۱۳، ۶۳۹ و ۶۴۰ قانون مجازات اسلامی) به اعدام محکوم شد.
وی پس از اعلام ادعای ارتباط با امام دوازدهم شیعیان در شهر سوسنگرد بازداشت شد و پس از صدور حکم اعدام در فردای اربعین حسینی در بامداد چهارشنبه ۶ بهمن ماه جاری در زندان کارون اهواز به دار آویخته شد.

این فرد پس از فعالیت‌های گسترده خود و اغفال برخی جوانان استان خوزستان که مشکلاتی را هم برای خانواده ها و ساکنین این مناطق فراهم آورد در چنگال عدالت گرفتار شد، اما برخی از مریدان وی به عنوان پیامبر و فرستاده ویژه این مدعی خداوندی یک بار دیگر دور جدید تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند و برای گسترش دامنه فعالیت های خود، علاوه بر نقاطی از استان خوزستان نیروهایی را به برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز اعزام کرده‌اند تا از این طریق برای خدای تقلبی خود هوادار جمع کنند! که متاسفانه در این راه به موفقیتهایی نیز دست پیدا کردند.
گفتنی‌است، ادعای خدایی در حالی از سوی این فرد مطرح شد که ادعا در این سطح تاکنون بسیار کم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی(عج) یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اکتفا می‌کردند.
خواندن مناجاتی به زبان عربی مشابه عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله " یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی! " و سجده دسته‌جمعی مریدان به سوی این مدعی خدایی صحنه های تکان دهنده ای را رقم زده بود.
کم حرفی از ترفندهای این فرد بوده و از ترس اینکه ممکن است حرفی بزند و تهی بودنش را افراد بفهمند سعی می‌کند اصلا حرف نزند.
پخش
کد مطلب: 155168
Share/Save/Bookmark
 


 
 
اينا از تيمارستاني جايي فرار نكردن؟!!!!!

حالم به هم خورد! (291845)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۱ ۱۴:۵۱:۲۵
 
فکر کن آدم تولد خداشو جشن بگیره!!
گلاب گلاب کاشونه ماشاالله
تولد خدا جونه ماشاالله
مردم چه جوری باور کردن؟؟؟؟ (291873)
۱۳۸۹-۱۱-۱۱ ۱۵:۱۰:۳۷
 
پول و پله هم بذل و بخشش ميكرده اين خداي كچل؟!!! (291926)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۱ ۱۵:۵۲:۳۴
 
بازم دم آدمهای 2000 سال پیش گرم که حداقل خورشید و ماه و ... را خدا می دونستند اینا واقعا حیوانات فاقد کمترین حد ممکن شعور در لباس آدم می باشند.واقعا جای تاسف داره. (292250)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۰۷:۵۶:۰۷
 
الله اکبر! همه جور حقه بازی و کلک دیده و شنیده بودیم الا این یکی !! (292270)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۰۸:۱۶:۳۳
 
خدايي كه كلاه هم داره
و پيراهن عادي و راه راه پوشيده
جل الخالق
وقتي موهامو از بيخ مي‌تراشم احساس مي كنم خدا شدم؟!!
اي خدا به داد ما برس (292324)
United States
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۰۹:۲۳:۵۵
 
با سلام و عرض ادب.
می خواستم خدمتتون عارض شم که اگر ممکنه علاوه بر مالتی مدیایی که در صفحات سایت برای پخش کلیپ ها استفاده می کنید لینک دانلود فیلم های مربوطه رو هم در سایت قرار داده تا افرادی همانند من که در دیدن این فیلم ها مشکل دارند بتوانند آن را دانلود کنند . باتشکر (292391)
Kuwait
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۰:۴۲:۴۶
 
لااله الا الله، واقعا آدم تا فيلمشو نبينه باور نمي كنه كه همچين آدم هاي احمقي هم پيدا ميشن كه به همنوع خودشون كه يه انسانه سجده كنن ... خدايا پناه ميبريم به تو از دست شيطان رانده شده (292409)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۱:۰۰:۱۸
 
سلام؛
واقعا در انسانيتها بايد شك كرد . سفاهت تا چه حد؟ (292466)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۱:۴۴:۱۹
 
اطرافیان این شخص قطعا اگاهانه هدفمند وبرنامه ریزی شده ومزدورانه وجهت ضربه زدن به یکتا پرستی وارد این مسیرشدندقطعا اینها احمق نیستند اینها معاند خدا هستند (292598)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۳:۴۱:۱۶
 
حالا خدا هه رو اعدام كردن اين احمقهايي كه مي پرستيدنش هم مرتد اند و بايد اعدام بشن. اونها رو چي كار كردن؟
اينها كه فيلمشون هست و جرمشون محرزه (292622)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۴:۰۰:۴۱
 
آخر الزمان به اين مي گن مخم سوت كشيد (292762)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۲ ۱۵:۲۶:۴۶
 
اینم یه جورشه دیگه
پیامبر وامامشو دیده بودیم اما خداشو..........
جل الخالق (404683)
۱۳۹۰-۰۳-۱۶ ۱۲:۴۷:۲۸
 
خیلی جالب بود
خیلی جالب بود (829679)
۱۳۹۱-۱۲-۱۸ ۱۱:۵۱:۰۵
 
رضا
با سلام و عرض ادب
خیلی جالب هست من خودم بچه ابادان هستم ولی بازم دم اون افرادی که مدعی امام زمان هستن گرم اونا به امام زمان بودن فانع هستن این که دیگه به اون هم فانع نبوده گفته من خدا هستم . این دیگه رساندش به اخر خط .. الله اکبر از دست این جماعت یاعلی التماس دعا (939804)
United States
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۰۸:۲۵:۱۶