۳نظر
 
عجیب ترین حاجی امسال + عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۸
 
حاج «محمد خان» 60 سال سن دارد. از زمان تولد تاکنون برادر دوقلوی خود که نارس بوده را تا به امروز با خود حمل کرده است.
به گزارش جهان به نقل از شیعه آنلاین، یکی از رسانه های عربستانی با انتشار تصویر یک مرد میانسال از یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا که در صحرای عرفات نشسته، او را عجیب ترین حاجی امسال معرفی کرد. 
 
این رسانه های سعودی در ادامه نوشتند: حاج «محمد خان» 60 سال سن دارد. از زمان تولد تاکنون برادر دوقلوی خود که نارس بوده را تا به امروز با خود حمل کرده است. 

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000251/nf00251817-1.jpg
 
به گفته پزشکان، به دلیل نارسایی، روح در بدن برادر دوقلوی «محمد خان» ندمیده از همین رو تنها نیمه بدن وی به صورت تکه گوشتی زاید به بدن «محمد خان» چسبیده و او به دلیل ناتوانی مالی تا به امروز آن را از بدن خود جدا نکرده است. 
 
وی در اظهاراتی درباره احساسی که دارد، گفت: من همواره در زندگی احساس خجالت می کشیدم زیرا در محیطی و جامعه ای که در آن زندگی می کنم، همه نگاه خاص و عجیبی به بنده دارند اما در أیام حج، اولین باری بود که در 60 سال گذشته احساس راحتی کامل می کرد. 
 
او همچنین افزود: در حج، انسان احساس نمی کند که از کسی بالاتر یا پایین تر است. اینجا همه یکسان و در یک سطح هستند. فقیر و ثروتمند، سیاه پوست و سفید پوست، زن و مرد، کوچک و بزرگ، خلاصه همه و همه در کنار یکدیگر به طور یکسان در برابر خداوند هستند. اینجا کسی نگاه خاصی به بنده نداشته از همین رو راحت بوده ام.
کد مطلب: 251817
Share/Save/Bookmark
 


 
 
تاکنون چند پزشک متخصص در جهان اسلام برای عمل جراحی رایگان این حاجی عزیز داوطلب شده اند. البته ببخشید این یک رویا و آرزو بود که از خاطرم گذشت و در اینجا نوشتم. ای کاش این رویا و آرزو تحقق یابد. (758144)
۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۲۳:۵۱:۲۸
 
اگر توانایی مالی نداشته برای عمل پس چگونه توانسته به حج برود؟ (758156)
Kenya
۱۳۹۱-۰۸-۰۷ ۰۱:۰۵:۵۱
 
بابا چندتا بازاري با كمك چند جراح ايراني همت كنند و به خاطر خدا اين بنده خدا رو از اين حال و روز در بيارن.يا علي. (758200)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۰۷ ۰۸:۰۹:۳۳