۲نظر
 
عبور جدیدترین ناو هواپیمابر آمریکا از تنگه هرمز پس از پاسخگویی به سپاه +عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۵۰
 
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین خبر داد که قایق های پرنده در اختیار یگانهای دریایی سپاه در مواقع لازم به گشت زنی در آب های ایران مشغول هستند.
به گزارش جهان، سردار عليرضا تنگسيري جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفتگو با مشرق به اشراف اطلاعاتی یگانهای این نیرو در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز اشاره کرد و گفت: شناورهای بیگانه ای که از تنگه هرمز وارد خلیج فارس می شوند همواره به اطلاعات مورد نیاز یگانهای سپاه پاسخ لازم را می دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع درباره ورود آخرین ناوهواپیمابر آمریکا نیز صدق می کند، با تایید این موضوع گفت: این شناور نیز همچون دیگر ناوها بدون هیچ حاشیه یا اقدام خاصی، به تمامی سوالات نیروی دریایی سپاه پاسخ گفت و سپس راه خود را به سمت مقصد تعیین شده ادامه داد.
استفاده از قایق های پرنده در گشت های دریایی سپاه

تنگسیری در بخش دیگری از گفتگوی خود به اهمیت ورود قایق های پرنده به یگانهای رزم نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و گفت: با افزایش کمیت و کیفیت این شناورها، هم اکون قدرت رزمی سپاه در دریا بیش از پیش افزایش یافته و ما در حال حاضر دارای زنجیره مناسبی از تجهیزات دفاعی برای صیانت از حریم آبی و منافع ایران هستیم.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: هم اکنون قایق های پرنده در اختیار یگانهای دریایی سپاه در مواقع لازم به گشت زنی در آب های ایران نیز مشغول هستند که با توجه به نوع فعالیت آنها، احاطه مناسبی بر منطقه دارند.
کد مطلب: 218336
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
درود بر سپاه
درود بر محمود (649478)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۳۱ ۰۷:۰۶:۴۲
 
امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه (649535)
۱۳۹۱-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۸:۳۲