شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 Feb 2020
 
۱

کربلا رفتن خون می خواهد

جمعه ۲۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب: 352608
به فرمان ولی زمان خوب لبیک گفتی و شهید این راه بزرگ و واجب شدی .
به گزارش جهان، نویسنده وبلاگ مهاجر نوشت:
علی جان شهادت ات مبارک!
 علی جان تو پر کشیدی و چشماهای ما تر کشید و نیز سینه های ما تیر کشید!!! شما ها خط شکن هستید نمی دانم که آخرین شب هیئت ات چه روضه را برای ات خوانده بودند که این چنین شدی عاقبت به خیر و مسافر بهشت. 

 
کربلایی شدی ، پیش حضرت ارباب میهمان ویژه ای شده ای.
 
سرباز امام زمان اهل صلح با گناه نیست و نسبت به جامعه بی تفاوت و بی خیال نمی تواند باشد، جان می دهد اما جا نمی زند .
 
 اهل سکوت و سکون نیست ، امر به معروف می کند و نهی از منکر ، به شرط جانش و اقتدا می کند به حضرت اباعبدالله علیه السلام که برای اصلاح جامعه قیام کرد. علی جان خودت گفته بودی که : "اگر بخواهید حقیقت را برای تان بگویم من اسم این کار را "امر به معروف" نمی‌گذارم بلکه اسمش را دفاع از ناموس می گذارم. دفاع از ناموس مسلمان ها هم برای هر مسلمانی واجب است. من امر به معروف نکردم، دفاع از ناموس مسلمان‌ها کردم" .
 
در این حوادث و اتفاقات هیچکس پشت شما نخواهد ایستاد. هیچکس پشت آدم نیست فقط خدا هست که پشت شما می‌ایستد. من در آن لحظه هم که با آنها درگیر شدم به هیچکس امید نداشتم فقط به عشق لبخند حضرت آقا جلو رفتم."
 
به فرمان ولی زمان خوب لبیک گفتی و شهید این راه بزرگ و واجب شدی .
 
علی جان ! حرف از ناموس شد کاش آن روز در مدینه آن نامردان پست فطرت حرمت ناموس خدا را نگه می داشتند و کشتی  صبر علی را به ساحل هدایت نمی کردند . کاش در آنجا اصحاب و یارانی بودند تا امر به معروف می کردند و نهی ازمنکر . تا فدک غصب نمی شد و حرمت اهل بیت نبی خدا گرامی داشته می شد .
 
شما بر دین ات عمل نمودی و عقیده ات را چنین نور باران شهر کردی تا هم چنان راه سرخ حسینی ادامه داشته باشد.
آری به قول سید مرتضی آوینی: کربلا رفتن خون می خواهد... 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *