کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

علی رغم تحرکات رئیسی و قالیباف؛

یکجانشینی رئیس جمهور ادامه دارد/ روحانی بار دیگر به جلسه رای اعتماد به وزیر صمت نیامد/ نظر شما درباره این رفتار روحانی چیست؟

8 مهر 1399 ساعت 9:33

این رفتار انتقادبرانگیز روحانی به عنوان رئیس قوه مجریه در حالی است که آقایان رئیسی و قالیباف به عنوان دو رئیس قوه دیگر هم تحرکات قابل توجهی دارند.


گروه سیاسی جهان نیوز: حسن روحانی، رئیس دولت تدبیر و امید امروز هم حاضر نشد در جلسه رای اعتماد مجلس به وزیر صمت حاضر شود. حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور، علت عدم حضور روحانی در این جلسه را همچون جلسه گذشته، مخالفت ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرده است. چند روز پیش واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور هم مدعی شده بود که اگر رئیس جمهور کرونا بگیرد، کشور لطمه می خورد!

این رفتار انتقادبرانگیز روحانی به عنوان رئیس قوه مجریه در حالی است که آقایان رئیسی و قالیباف به عنوان دو رئیس قوه دیگر تحرکات قابل توجهی دارند؛ حتی سفرهای استانی داشته و در جریان سفرها دیدارهای چهره به چهره هم با مردم داشته اند.

مخاطبان محترم! نظر خودتان را پیرامون این رفتار رئیس دولت تدبیر و امید با ما در میان بگذارید.کد مطلب: 741014

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/report/741014/یکجانشینی-رئیس-جمهور-ادامه-روحانی-بار-دیگر-جلسه-رای-اعتماد-وزیر-صمت-نیامد-نظر-درباره-این-رفتار-چیست

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com