جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 Sep 2020
 
۲
۵۷
نماینده روحانی در شورای فرهنگی زنان و خانواده:

سعی می‌کنند همه تقصيرات را گردن دولت بيندازند/ بخش بزرگی از مشکلات کشور به خاطر کارشکنی تندروهاست

يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب: 739551
کار سختي است و من فکر نمي‌کنم اين مردم ديگر مردمي باشند که بخواهند مثل قبل اعتماد داشته باشند ولي با گفت‌وگو مي‌توان بخشي از مشکلات آنها را حل کرد.
سعی می‌کنند همه تقصيرات را گردن دولت بيندازند/ بخش بزرگی از مشکلات کشور به خاطر کارشکنی تندروهاست
گروه سیاسی جهان نيوز: اشرف ‌بروجردي، فعال سياسي اصلاح‌طلب و نماینده روحانی در شورای فرهنگی زنان و خانواده مدعی شده است: «بخش بزرگي از مشکلات فعلي به گردن سنگ‌اندازي‌ها و کارشکني‌هاي نيروهاي تندرو درون کشور است.» پیش تر هم بروجردی به عنوان یکی از منصوبان رئیس دولت مدعی تدبیر طلبکارانه از این اظهارات بامزه بر زبان آورده بود و با بیان اینکه براي دولت کاری ندارد که مرتب کارنامه‌اش را به رخ بکشد(!) گفته بود «نوع تعامل ما با کشور‌های ديگر اقتصاد را بيمار کرده است».

به گزارش جهان نيوز، بخش های مهم اظهارات بروجردی را در ادامه خواهید خواند:

*کار سختي است و من فکر نمي‌کنم اين مردم ديگر مردمي باشند که بخواهند مثل قبل اعتماد داشته باشند ولي با گفت‌وگو مي‌توان بخشي از مشکلات آنها را حل کرد.

*مردم بايد حس کنند کساني هستند که مي‌توانند آنها را نمايندگي کنند و حرف مردم را مي‌شنوند و با ديدگاه و تفکر آنها همسو هستند.

بیشتر بخوانید:
پس از جريان کرونا مقبوليت دولت روحانی بالا رفته!
اسب سواری و حضور در ورزشگاه خواسته به حق زنان است!


*برخي در شرايط فعلي سعي دارند تمام تقصيرات را به گردن دولت بيندازند، در واقع از زماني که بحران‌ها در کشور شدت گرفت و تحريم‌ها از هر سو مردم را تحت فشار قرار دادند قصه چه کسي بود و من نبودم در کشور آغاز شد و هرکسي سعي داشت تقصير را به گردن ديگري بيندازد. اين در حالي است که مردم بيش از شناسايي مقصر نياز به حل مشکلات و بحران‌ها دارند.

*در اين ميان کساني هستند که به‌عنوان افراد هميشه در صحنه تمام تقصيرات را به گردن دولت انداختند و براي پوشاندن خطاهاي خود دولت را در معرض نقد قرار دادند، اما اين افراد مي‌دانند بخش بزرگي از مشکلات فعلي به گردن سنگ‌اندازي‌ها و کارشکني‌هاي نيروهاي تندرو درون کشور است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


قدرت خرید ندارم
Iran, Islamic Republic of
کاش امروز 1400بود ودولت تحویل نفر بعد شده بود .خسته شدیم از بی مدیریتی ها، اظهارات بدون عمل،و...
قبلا گفته میشد سفره مردم کوچکتر داره میشه امروز باید گفت سفره ای وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
بد نیست
ولی بد گفت!
بی تدبیری
Iran, Islamic Republic of