يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 5 Jul 2020
 
۳
۲۴
یوم الله سیزدهم آبان ۹۸

مراسم سالروز تسخیر لانه جاسوسی در سراسر کشور/ روح الله زم هم به خیابان طالقانی آمد!/ فرمانده ارتش: زانو زدن در برابر دشمن دستاوردی برای مردم ندارد +تصاویر

«استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا»
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب: 706061
شعار محوری یوم الله سیزدهم آبان امسال «استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا» است.
مراسم سالروز تسخیر لانه جاسوسی در سراسر کشور/ روح الله زم هم به خیابان طالقانی آمد!/ فرمانده ارتش: زانو زدن در برابر دشمن دستاوردی برای مردم ندارد +تصاویر
گروه جامعه جهان نيوز: مراسم یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی از ساعت 9:30 در سراسر کشور آغاز شد.

این مراسم در تهران، در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا در حال برگزاری است. سخران اصلی مراسم، امیر سرلشکر موسوی، فرمانده ارتش جمهوری اسلامی است.

شعار محوری امسال «استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا» است.

بیش از 2 هزار و 600 خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی مراسم ضد استکباری یوم‌الله 13 آبان را پوشش می‌دهند.

بیشتر بخوانید:
روز «۱۳ آبان» چه اتفاقی افتاد؟
روایت‌های خواندنی از چند شهید دانش آموز
رونمایی از دیوارنگاره جدید لانه جاسوسی آمریکا


زنگ استکبارستیزی صبح امروز همزمان با ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در مدارس سراسر کشور نواخته شد.


 
 
 
روح الله زم در راهپیمایی 13 آبان

ترامپ در زباله دان تاریخ

سرلشکر موسوی: تلاش می‌کنند که گفتمان سازش را در قالب واژه‌های خاکستری به مردم تحمیل کنند
 

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی یوم‌الله 13 آبان در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا، گفت: سیزدهم آبان، نمادی از سه رویداد تاریخی در سالهای 43 ، 57 و 58 است که در هر سه حادثه، در یک طرف بازیگر اصلی و کارگردان یعنی آمریکاست و در مقابل آن رویکرد دینی و ملّی جوانان انقلابی، که در هر سه مقطع، همگرایی با رهبری واحد و همسویی با گفتمان دینی به محوریت حضرت امام (ره) مشهود است.

فرمانده کل ارتش یادآور شد: هر سه رخداد، پیام و هدف مشترک استقلال‌خواهی و مبارزه با استکبار و نظام سلطه را تعقیب کرده است. تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، با توجه به ابعاد و پیامدها و همچنین گستره‌ی ملّی و جهانی آن، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی برخوردار است.

وی اذعان کرد: این اقدام یکی از مهم‌ترین حرکت‌های خودجوش در تاریخ انقلاب‌های اصیل و مردمی جهان بود که از یک طرف ابهت پوشالی امپریالیسم آمریکا را در هم شکست و خفت و زبونی او را به جهانیان نشان داد و از سوی دیگر فریاد مظلومیت و آزادگی مردم مسلمان ایران را در پهنه گیتی طنین‌انداز کرد.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: 13 آبان روزی است که مردم این مرز و بوم به دنیا و تاریخ نشان دادند که با توکل به خدا و قدرت ایمان می‌توان در برابر هر قدرت استکباری و غیرخدایی ایستاد و پیروز شد.

فرمانده کل ارتش ابراز داشت: آنچه که باعث اقدام شجاعانه جوانان انقلابی در تسخیر لانه جاسوسی شد، اوّلاً عقبه ذهنی جامعه‌ی ایرانی از رفتارهای تحقیرآمیز و ضد مردمی آمریکا در وقایع تاریخی قبل از انقلاب، مانند کودتای 28 مرداد، حمایت از رژیم منحوس پهلوی و چپاول منابع ملّی ایران، ادامه دشمنی‌ها با انقلاب اسلامی و ثانیاً بررسی رفتار آمریکا در کشورهای مختلف در طول 100 سال گذشته بود.

وی یادآور شد: آمریکا در بیش از 60 کودتا و جنگ داخلی نقش داشته و ادامه فعالیت‌های مخرب و توطئه‌های آن‌ها در لانه جاسوسی به احتمال زیاد سرنوشتی شبیه 60 کشور دیگر را برای ما رقم می‌زد.

امیر سرلشکر موسوی گفت: آمریکا که حامی و پشتیبان اصلی رژیم منحوس پهلوی بود و تمام توان و تلاش خود را برای جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفته و ناکام شده بود؛ سفارتخانه خود را به پایگاهی برای طراحی و اجرای توطئه‌های گوناگون علیه انقلاب اسلامی تبدیل کرد، تا از این طریق بتواند انقلاب اسلامیِ مردم ایران را به شکست یا انحراف بکشاند. این بود که جوانان انقلابی ما رفتند و مرکز توطئه را تعطیل کردند.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: پیام 13 آبان، آزادی و آزادگی ملّتی سرافراز و غیرتمند، در برابر قدرت‌های پوشالی و اوج آمریکاستیزی و نفرت نسبت به سیاست‌ها و جنایت‌های ضدبشری آمریکا در ایران و جهان است.

وی اذعان کرد: 13 آبان به مستضعفان و مسلمانان عالم نشان داد که می‌توانند، در برابر غارتگران و چپاول‌گران و زورگویان متفرعن و زیاده طلب، راه مقاومت و ایستادگی را برگزینند و در این راه پیروز شوند.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: 13 آبان یادآوری می‌کند که تسلیم فقط مختص ذات اقدس الهی است و هرگز نباید در برابر مستکبران و نظام سلطه سر تسلیم فرود آورد. مردم سرافراز ایران در 13 آبان به جهان نشان دادند که دیوار ظلم و ستم، هر چند به ظاهر محکم باشد، شکستنی و فروریختنی است و با مقاومت و ایستادگی در راه حق می‌توان در مبارزه با ستمکاران پیروز شد و به اهداف عالی انسانی دست یافت.
فرمانده کل ارتش یادآور شد: کارنامه سیاه دولت آمریکا پر است از ظلم و ستم و جنایت و نفرت در همه جای جهان؛ در مورد کشور عزیزِ ما ایران، جنایات بیشماری را مرتکب شده‌اند که احصاء آنها از حوصله این زمان خارج است.

وی گفت: پس از پیروزی انقلاب، دشمنی آمریکا با ملّت ایران ادامه پیدا کرده است؛ از حمایتِ گروههای سیاسی مخالف، حمله نظامی مستقیم، سازماندهی گروههای تروریستی، تحریک و حمایت رژیم بعثی، حمله به نفتکش‌ها و سکوهای نفتی، هدف قراردادن هواپیمای مسافربری، تا اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه ملّت ایران، مسدود کردن دارایی‌های ایران، راه‌اندازی جنگ نرم علیه ایران تا طراحی و اجرای جنگ‌های نیابتی و دهها اقدام خبیثانه و جنایتکارانه دیگر علیه مردم ایران.

امیر سرلشکر موسوی تصریح کرد: سرکرده نظام سلطه یعنی آمریکای جهانخوار از هیچ اقدامی علیه ملّت ایران فروگذار نکرده است، امّا به حول و قوه‌الهی و در پرتو رهبری‌های حکیمانه حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب‌اسلامی و بصیرت و آگاهی ملّت قهرمان ایران، همه توطئه‌ها با شکست مواجه شده و ایران سربلندِ اسلامی به مسیر خود ادامه می‌دهد.

فرمانده کل ارتش ابراز داشت: بحمدالله نهال انقلاب، امروز به شجره‌یِ طیبهِ تنومند و پرثمری تبدیل شده که سایه آن کل منطقه غرب آسیا را دربرگرفته و آثار و برکات این انقلاب‌ برای کشور؛ عزّت، پیشرفت، امنیت و آرامش به ارمغان آورده و برای منطقه الهام‌بخش و امیدآفرین بوده‌است.

وی خاطرنشان کرد: امروز انقلاب ‌اسلامی و فریاد حق‌طلبی و عدالت‌خواهی ملّت بزرگ ایران در برابر استکبار جهانی، به برکت خون شهیدان و مجاهدت دلیرمردان و شیرزنان، از مرزهای جغرافیایی ایران فراتر رفته و ملّت‌های مستضعف و مسلمان را متوجه خود کرده است.  

امیر سرلشکر موسوی گفت: انقلاب اسلامی ایران به‌رغم خواست و باور دشمنان و مستکبران، چهل سالگی را پشت سرگذاشته و با سرعت گردنه‌های خطرناک را درنوردیده و مسیر پیشرفت و بالندگی را طی می‌کند. امروز انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به بلندای اقتدار و عظمت دست یافته و در جایگاه تعیین‌کننده قرارگرفته است.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: در پرتو الهام‌بخشی، استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، شیطان رانده شده از منطقه، طعم تلخ شکست و سرخوردگی را چشیده و جایگاه خود را از دست داده و در مسیر افول با سردرمداری ترامپ با سرعت بیشتری به سقوط نزدیک می‌شود.

وی یادآور شد: انقلاب اسلامی یک چله‌ی پرچالش امّا پرافتخار را پشت سر گذاشته، بصورت اعجاب‌آور و بی‌سابقه‌ای از مجموعه‌ای از موانع و دشواری‌ها و مشکلات، که هر نظامی را از پادرمی‌آورد ، با وفاداری کامل به آرمانها و ارزش‌ها و مقاومت، در برابر دشمنان با موفقیت عبور کرده و اینک وارد دومین گام برای ساخت تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی شده است.

امیر سرلشکر موسوی گفت: در آغاز فصل جدیدی از حیات طیبه انقلاب اسلامی و طلیعه گام دوم انقلاب، بر همگان بویژه جوانان عزیز لازم است، فراز و فرودهای گذشته را دقیق بشناسند و از رویدادهای گذشته درس بگیرند و با شناخت درست از آرمان‌ها و در مقابل آن دشمنی‌ها، گام‌های عزّت و پیشرفت را محکم‌تر و سریع‌تر بردارند، زیرا دشمن با جدیت به دنبال تحریف واقعیات و حقایق است و از همه ابزارهای شیطانی برای انحراف در مسیر انقلاب بهره می‌گیرد.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: ملّت ایران فتنه‌های زیادی را خنثی کرده و پشت سر گذاشته که بعضاً با خسارت‌هایی هم همراه بوده، دشمن دست از فتنه برنداشته است، از مقابله نظامی تقریباً ناامید شده، در جنگ اقتصادی به یأس رسیده و در آستانه شکست است، امّا از فتنه ناامید نیست، قطعاً بدانید فتنه‌ها در راه است.

امیر سرلشکر موسوی گفت: ملّت ایران؛ جوانان عزیز؛ به خاطر داشته باشید که شیطان یک چهره ندارد، شیطان با لباس هفت‌رنگ و هفت وصله اغواگری می‌کند.

وی تاکید کرد: خواهران و برادران عزیز؛ دشمنی و عداوت آمریکا با ملّت ایران، نه به موضوع بخصوصی مثل موضوع هسته‌ای منحصر و نه قائم به شخص است، تضاد غرب و آمریکا با ایران یک تضاد راهبردی است نه تاکتیکی ، اختلاف بین نظام استکبار و جمهوری اسلامی ماهوی و محتوایی و ریشه‌ای است.

امیر سرلشکر موسوی افزود: آمریکا خود را در تقابل با اسلامِ ضداستکباری تعریف کرده و تقابل و حتّی به ظاهر تعاملشان با نظام در همه دوره‌های گذشته و حال و آینده به جهت خنثی‌سازی، براندازی یا انحراف نظام است. وَلایَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُم حَتَّی یَرُدُّوکُم عَنْ دِینِکُم إِنِ اسْتَطَاعُواْ  (آنها به دشمنی با ما ادامه خواهند داد، عقرب جراره‌ای که اقتضای طبیعتش همراه با کینه نیش زهرآگین است تا زیر پا له نشود و یا نیشش قیچی نشود از آزار دست برنخواهد داشت).

فرمانده کل ارتش گفت: بدون تردید یکی از مهم‌ترین رموز پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت در صحنه‌های مختلف، وجه استکبارستیزی، مبتنی بر بصیرت و انقلابی‌گری بوده است و قطعاً برای ادامه مسیر و پیروزی نهایی، این ویژگی می‌بایست حفظ و تقویت شود و شما جوانان عزیز در این راه نقش مهمی بر عهده دارید.

وی خاطرنشان کرد: آموزه‌های دین مبین اسلام و تجربیات سال‌های گذشته نشان داده، هرگز زانو زدن در برابر دشمن بی‌رحم و ناجوانمرد و بوسه‌زدن بر پنجه‌ی گرگِ خونخوار، برای انقلاب و مردم دستاوردی نخواهد داشت و تنها راه تعالی، پیشرفت، عزّت و استقلال؛ حفظ روحیه انقلابی و دفاع از نظام انقلابی، مبتنی بر بصیرت و اطاعت از رهبری است.

امیر سرلشکر موسوی ابراز داشت: نظام سلطه برای ادامه استیلای شیطانی خود، تلاش می‌کند که گفتمان سازش را در قالب واژه‌های خاکستری به ملّت آزاده و حق‌طلب ایران تحمیل کند، امّا با پایداری و ایستادگی ملّت بزرگ ایران، امروز گفتمان مقاومت در سراسر منطقه گسترش یافته و به الگویی کارآمد در برابر نظام سلطه تبدیل شده است.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: تغییر رفتار ایران از اردیبهشت 98 و اتّخاذ راهبرد مقاومت فعال باعث تغییر در محاسبات و رفتار نظام استکبار گردیده و عقلای آنها این پیام را درک کرده‌اند که دوران فشار با هزینه صفر به پایان‌رسیده و ایران برای پاسخ به فشارها، امکانات، اراده و اجماعِ لازم را دارد.

وی تصریح کرد: پیام این اجتماع، امروز در یک هزار نقطه کشور برای دشمن این است که ملّت ایران راهی را که آمده با قدرت ادامه خواهد داد.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: دشمن بداند، نسل جوان ایران هیچگاه از آرمان‌ها و ارزش‌های خود دست برنخواهد داشت و تا آخر ایستاده‌اند.

فرمانده کل ارتش یادآور شد: دشمن بداند که تحریم‌ها و تهدیدها و تزویرها و فتنه‌ها در اراده پولادین ملّت خلل ایجاد نخواهد کرد و این ملّت هرگز تسلیم زیاده‌خواهی‌ها و زورگویی‌ها نخواهد شد.

وی ادامه داد: سردمداران شیطان صفت و جنایت‌پیشه مذبوحانه به دنبال فرار از شکست نباشند، این سنت الهی است، راهی است که فرعون‌ها و نمرودها و یزیدها و صدام‌ها رفته‌اند و سردمداران کاخ سیاه و رژیم صهیونیستی به زودی به اسلاف خود خواهند پیوست.

امیر سرلشکر موسوی گفت: برخی از اندیشمندان غربی با ارائه شواهد و قرائن افول آمریکا را پیش‌بینی کرده اند و مقایسه 20 سال پیش آمریکا با 10 سال پیش و امروز در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی مؤید این پیش‌بینی است، امّا تکیه‌گاه و استدلال محکم ما وعده‌های الهی است، این وعده تخلف ناپذیر الهی است که قطعاً جبهه حق بر باطل پیروز می‌شود و بندگان صالح خداوند در سراسر زمین حاکم خواهند شد.
 
حضور محسن رضایی در تجمع 13 ابان

در بخشی این مراسم با شکوه برخی از مردم با در دست داشتن پلاکارهایی با تصویب FATF مخالفت کردند.
 
مخالفت مردم با FATF در تجمع ۱۳ آبان

هیچ تغییری در رفتار ۴۱ ساله روسای جمهور آمریکا ایجاد نشده است
شورای نگهبان طی بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان اعلام کرد: در چالش چهل‌ویک ساله‌ی آمریکا با ایران که هیچ تغییری در سیاست‌ها و رفتار دولتمردان آمریکائی رخ نداده و از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است، امروز شاهد این هستیم که ایران اسلامی توانسته با تبدیل تهدید‌ها (تحریم‌ها و محدودیت‌ها) به فرصت، در میدان‌های نوآوری و ابتکار و در همه‌ی زمینه‌ها، به پیشرفت‌های چشمگیری دست یابد.

دانش آموزان و دانشجویان تهرانی با تجمع در مقابل لانه جاسوسی آمریکا پرچم آمریکا را به آتش کشیده و خواستار هوشیاری مسئولین در مقابل توطئه‌های آمریکا شدند.
 

دانشجویان در ۱۳ آبان خواستار عزل مسئولان مفسد اقتصادی شدند
امروز ۱۳ آبان‌ماه دانش‌آموزان، دانشجویان و سایر اقشار مردم بیش از ۶۰ نقطه از خوزستان با حضور در راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان‌ماه نسبت به رفتار نظام‌های سلطه‌جو و مستکبر اعلام انزجار کردند؛ در بخشی دیگر از این مراسم با شکوه دانشجویان دانشگاه‌های مختلف نیز با سردادن شعار‌هایی پیرامون مفاسد اقتصادی خواستار عزل مسئولانی شدند که با تکیه بر غرب در حال چپاول اموال بیت‌المال هستند توسط قوه قضائیه شدند.
 
حضور پررنگ دانش‌آموزان و به آتش کشیدن پرچم آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان
دانش‌آموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان آمریکا رو به افول است، آمریکا خواب برگشت به گشورمان را هم نخواهد دید؛ همچنین با شعار حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست سر دادند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.
 
 

محمدباقر قالیباف در تجمع تسخیر لانه جاسوسی حضور یافت.همچنین در بخش دیگری از این نمایش میدانی، شرکت کنندگان با نمایش یخ‌هایی با پرچم آمریکا، ذوب شدن قدرت آمریکا در قرن بیست و یکم را به تصویر کشیدند.


 
راهپیمایان تهران چه شعارهایی را با خطّ خود ثبت کردند؟

یکی از غرفه‌هایی که در مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان قرار گرفته است به نوشتن شعار توسط مردم اختصاص دارد. مرگ بر لانه جاسوسی، مرگ بر آمریکا، به زودی آمریکا از بین می‌رود، آمریکا نابود می‌شود، آمریکا ضد مردم ایران است، آمریکا غلط می‌کند به رهبر چپ نگاه کند، آمریکا دولت کثیف و استکبارستیزی است، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، اسرائیل را به عنوان کشور به رسمیت نمی‌شناسیم، تنها راه پیروزی حمایت از رهبری است، از جمله شعارهایی بود که مردم با حضور در این غرفه، ثبت کردند.

احمد توکلی در میان راهپیمانان سالگرد تسخیر لانه جاسوسی

تکثیراقدام مهدی ترابی در راهپیمایی 13 آبان
 
واکس‌زنی کفش مردم توسط نوجوانان در تجمع باشکوه 13 آبان

پرچم ایران و عراق در کنار هم
 
حسین شریعتمداری با پای شکسته در تجمع ۱۳ آبان
 
سردار شریف: ‌سفارتخانه‌های آمریکا صدای آزدیخواهان را خفه کرده است‌
سردار رمضان‌شریف پیش از ظهر امروز در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار داشت: امروز ما جمع شده‌ایم تا یاد کنیم از دانش‌آموزان شهیدی که برای مبارزه با رژیم شاه به خون کشیده شدند و از رهبر انقلاب جهت مبارزه با رژیم شاه و آمریکایی‌ها تشکر کنیم.

وی افزود: امروز نزدیک چهل سال از حرکت خود جوش دانشجویان و دانش‌آموزان می‌گذرد و امروز ما می‌فهمیم که سفارتخانه آمریکا در هر کشوری که استقلال دارد منشأ مشکلات است و خفه کردن صدای آزدیخواهان ملت‌ها کار سفارتخانه‌های امریکاست.
 
حجت‌الاسلام تویسرکانی: آمریکا منفورترین کشور دنیا نزد افکار عمومی جهان است
حجت‌الاسلام محمد رضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین امروز در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در امامزاده یحیی (ع) ساری با اشاره به اینکه ۲۴۳ سال از عمر دولت و ملت آمریکا می‌گذرد و این کشور مستکبار جهانی ۲۳۰ سال در حال جنگ با بریتانیا، روسیه، آلمان، مکزیک، چین، ژاپن، ویتنام، آرژانتین، عراق، افغانستان، لبنان، لیبی، شیلی، ترکیه، یونان، اندونزی، فلسطین و دیگر کشور‌ها بوده است، اظهار داشت: طبق بررسی‌ها این کشور مستکبر جهان منفورترین رژیم نزد افکار عمومی دنیا‌ست.
 
سردار جوانی: ایستادگی در مقابل قلدران و زورگویان یکی از افتخارات بزرگ ملت ایران است‌
سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در سخنرانی یوم الله ۱۳ آبان که در مصلی کرج برگزار شد با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم و شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: ملت ایران، ملتی پر افتخار و صاحب فضیلت‌های گوناگون است.

وی افزود: امروز جوانان ما به حضور در میان چنین ملتی افتخار می‌کنند که گذشتگان آنان مسیر پر‌افتخاری را آغاز کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مهرا د
Iran, Islamic Republic of
اون لباس راه راه سیاهه روتن روح الشیطان زم می کردید.
مجید سرابی
به نظر بنده تصویر مربوط به روح الله زم اصلا" درست نیست و یک کج سلیقگی آشکار است قرار دادن تصویر سردار سلیمانی را در کنار این عنصر نا چیز و فاسد را نمی پسندم چون سردار سلیمانی بسیار بزرگ تر از این است که در چنین قابی قرار گیرد
Iran, Islamic Republic of
...
حسين
Germany
با نظر شما كاملا موافقم ،فكر كنم نا آگاهانه به سردار كم لطفى شده ،در دستان سردار روزى قلاده ترامپ ، نتانياهو ، ماكرون ، ملكه انگليس، مادام مركل قرار خواهد گرفت. مرگ بر آمريكا ، مرگ بر آمريكا ...
Iran, Islamic Republic of
و حمله به سفارت ایران در کربلا
Iran, Islamic Republic of
...
مهدی
Iran, Islamic Republic of
به نظرم اصلا قشنگ نیست که طناب گردنش دست انسان شریفی چون سردار سلیمانی باشه ......

می شود جوری دیگر این وقایع را نشان داد به شکلی که نشان از توهین حتی به دشمن خونین هم نباشد
...
Iran, Islamic Republic of
واقعا بی سلیقه گی کردند شان سردار نبرد با داعش مخوفه...
Iran, Islamic Republic of
زم روباه است سردار شیر
Iran, Islamic Republic of
...
Germany
روز 13آبان روز ارزشمند ونقطه عطف در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است
نگذاریم با تبلیغات سبک ارزش خدمات تنزل کند
چه لزومی دارد طناب گردن زم به دست شخص بزرگ وتوانمندی چون سردار سلیمانی باشد
لطفا کمی تفکر کنیم
مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
البته تسخیر لانه جاسوسی توسط افرادی مثل خانم ابتکار و اصغر ابراهیمی و اقای بیطرف بوده که همه اصلاح طلب هستند و اصولگراها امدند سر سفره اماده!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
افرادی که نام بردی همه فرزندان شون در امریکا و اروپا هستن .
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
به گفته امام خمینی عزیز: ملاک حال فعلی افراد است.
Iran, Islamic Republic of
...
Romania
سفارتخانه امریکاسال۵۸ اشغال ومرکز جاسوسی وفتنه ورصد انقلاب تعطیل ولی ما از ستون پنجم های امریکا دد بدنه انقلاب غافل وضربات زیادی را انقلاب متحمل شدبه امید روزی که کارکنان داخلی وبومی سفارت امریکا همانند سفارت ازمتن نظام تصفیه ورسوا شوند انشاالله
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
جالبه بچه هاي تسخير كننده ها تو آمريكا حال ميكنن ما داريم گشنگي كار اونا رو ميكشيم
Iran, Islamic Republic of
جهان نیوز تصویر زم با سردار سلیمانی بسیار بدسلیقگی وبی فکری واهانت است.این تصویر را بردار
United States
...