يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
 
۳
۷۷
در گفتگوی احمد منتظری با یک سایت ضدانقلاب مطرح شد

سیداحمد خمینی با حذف آیت الله منتظری به دنبال رهبر شدن بود!/ سکوت دردآور سیدحسن و موسسه امام(ره)

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲
سکوت افرادی همانند سید حسن خمینی و رسانه ها و موسسه تحت مدیریت ایشان آنهم بعد از گذشت چندین روز، بسیار دردآور است. معلوم نیست سید حسن خمینی در سال های اخیر چه نوع رودربایسی با برخی از افراد اینچنینی پیدا کرده است که مواضع قاطعی در اینباره اتخاذ نمی کند.
سیداحمد خمینی با حذف آیت الله منتظری به دنبال رهبر شدن بود!/ سکوت دردآور سیدحسن و موسسه امام(ره)
گروه سیاسی جهان نيوز: فرزند منتظری گفته است، احمد خمینی با اطلاعاتی که به امام خمینی می‌داد به دنبال حذف آیت‌الله منتظری بود تا بتواند در آینده رهبر شود. به گفته احمد منتظری، اما فوت نابهنگام  امام خمینی (ره) باعث شد تا برنامه‌ریزی او نیز به هم خورد.

به گزارش جهان نيوز، رادیو فردا رسانه رسمی سازمان سیا آمریکا اخیر فایل صوتی از گفتگوی خود با احمد منتظری، فرزند آیت الله حسین منتظری را منتشر کرده که در آن اظهارات عجیبی علیه سید احمدخمینی مطرح می شود.
وی در این گفتگو گفته است: از ابتدای انقلاب بین سید احمد خمینی و آیت الله منتظری تقابل بوده و سید احمد خمینی احساس می‌کرده رقیب آیت الله منتظری است.

احمد منتظری در ادامه نیز مدعی شده در خاطرات آیت الله منتظری آمده است که سید احمد خمینی به او نامه ای نوشته است که چرا شما باید دفتر داشته باشید و ملاقات های شما و اخبار شما از رادیو و تلوزیون پخش بشود.
فرزند منتظری، یکی از دلایل انتقاد پدرش به سید احمد خمینی را  وساطت او برای دیدار سران منافقین با امام (ره) دانسته و بعد از این انتقاد نیز سید احمد در نامه معروف خود با الفاظ تندی به نوعی از آیت الله حسین منتطری انتقام گرفته است!
 

 
اما این اظهارات درباره سید احمد خمینی در حالی مطرح می شود که نقش وی در نقل خاطراتی از حضرت امام (ره) برای تایید رهبری مقام معظم رهبری و حمایت های جانانه شان از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه تا آخرین لحظه های زندگی شان کاملا عیان و مشخص است.

با این وجود، سکوت افرادی همانند سید حسن خمینی و رسانه ها و موسسه تحت مدیریت ایشان آنهم بعد از گذشت چندین روز، بسیار دردآور است. معلوم نیست سید حسن خمینی در سال های اخیر چه نوع رودربایسی با برخی از افراد اینچنینی پیدا کرده است که مواضع قاطعی در اینباره اتخاذ نمی کند.

هرچند سایت جماران وابسته به ایشان نیز به محلی برای نشر و بازنشر مواضع برخی چهره های فاصله گرفته از گفتمان امام و ولایت فقیه تبدیل شده است.

اما تلخ تر آنکه از سید حسن خمینی و  موسسه تنظیم نشر و آثار امام خمینی (ره) که در گذشته در موارد بزرگتری از اتهام  و تخریب  و تحریف سیره امام (ره) سکوت کرده اند، بی تفاوتی درباره این اظهارات علیه مرحوم سید احمدخمینی چندان جای تعجب ندارد.
کد مطلب: 592457
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


ح
Iran, Islamic Republic of
تعجب می کنم چطوریک نفرملبس به لباس رسول الله ص اینطور غیبت یک مومن فوت شده رامیکند !! خدالعنت کند شیطان وعواملش را ............
شمس
Iran, Islamic Republic of
این چه سوژه و تیتری تو این احوالات؟
چرا به سران قوا تشر نمیزنید تا از رهبری هزینه نکند؟
کی میخواهند مسئولیت اعمالشان را بپذیرند؟
گفتمان غالب رهبری عدالت است
شما چرا میترسید به عدالت بپردازید؟
Romania
آقا شمس هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
United Arab Emirates
تعجب نداره تو خودت آخرشی
یزدی زاده
Iran, Islamic Republic of
غیبت نه برادربه یک مومن تهمت میزند، تهمت ؛ آقا سیداحمدخمینی انسانی وارسته و بسیار مومن بود؛ هیچ ادعا و تعلق خاطری به دنیا و پست و مقام نداشت؛ واقعا مظلوم بود ؛ خدا او را غریق رحمت بی منتهایش کند و ما را با او و اجداد مطهرش محشور نماید.
احمد
Iran, Islamic Republic of
پدرش که مثلا مرجع تقلید بود خون به دل امام کرد
Iran, Islamic Republic of
خب شاید حرفی برای گفتن ندارد شما اگر مدرکی دارید رو کنید و پسر آقای منتظری را رسوا نماید
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
از اصول اولیه در محاکم این است که کسی که مدعی است باید مدرک بیاورد.
همچنین اگر در دادگاه بگویید که من به فلانی مبلغی را بدهکارم و او نیز بابت فلان موضوع مبلغی به بنده بدهکار است. تنها اعتراف شما مبنی بر بدهکار بودن به آن فرد قبل می شود
Iran, Islamic Republic of
ایشان که همه مدارکشان را داده اند منتظر باسخ هستند
Iran, Islamic Republic of
ایشون هیچ مدرکی ارئه نکرده بلکه فقط ادعا کرده؛ ادعایی بی اساس و بدون کوچکترین سندی.
Iran, Islamic Republic of
مسئله آیت اله منتظری بر میگردد به مهدی هاشمی داماد ش که آدم مسئله دار وقاتل بود ودر تحت لوای آیت اله منتظری کارهای خلاف وکارشکنی میداد در این رابطه حضرت امام (ره) بارها بهآیت الله منتظری تذکر دادند و سرانجام نامه نوشتتند وکارهای مهدی هاشمی وساده لوحی آیت اله منتظری را یاد آوری کردند . آیت اله منتظری قبول نکردند بقیه ماجرا ختم به قائم مقامی آیت اله منتظری گردید چه ربطی بهفرزند امام دارد؟ اصلا نه حضرت امام فرزندش را به جانشینی ونه فرزندش آنرا قبول میکردند این یک تهمت بزرگی است که فرزند آیت اله منتظری میزند
Iran, Islamic Republic of
جنابعالی بی اطلاع هستید. ۱۷ آبان در دیدار با حجت الاسلام اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور می گویند: "ورود طلاب به فعالیت‌های سیاسی محبوبیت آنان راکم می کند" بعد مثال می آورند که فعالیت سیاسی یعنی حمایت از زید و عمرو.

اتفاقاً بند اول صحبت های شما، نقد این مرجع است.
کسی که می گوید: محبوبیت طلاب به دلیل ورودشان به سیاست از میان رفته. اسلام و رسالت انبیا و اوصیاءِ عظام را نقض کرده. مگر می شود در خط کشی های سیاسی بی طرف بود و جانب حق را نداشت؟ جمله صریح ایشان را در نظر بگیرید.
نکته بعد اینکه خودش پابند به سخنش نیست. اگر ورود به سیاست و حمایت از زید و عمرو بد است، چرا از موجودی مثل احمد منتظری دفاع می کند؟ نامه به رهبری می نویسد و مانع برخورد قضایی و خلع لباس او می شود؟! یادآوری شود که احمد منتظری فایل صوتی پدرش درباره اعدام های دهه ۶۰ را در اختیار voa قرار داده بود. چند صباح انتخابات و مشخصاً هدفش آیت الله رئیسی بود.
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز روزنامه را بر عکس گرفته ای و میخوانی هر کسی به تنهایی به قاضی برود خرسندو پیروز بیرون می اید
Iran, Islamic Republic of
البته آن فایل صوتی که منتظری به voa داده بود هم اعتبار قانونی و اثباتی نداشت و بسیار مشکوک بود.
Iran, Islamic Republic of
نابغه عجب حرفی زدی ها!
اون که ادعا میکنه باید مدرک داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
منم میگم تو دزدی

اگه مدرک داری که دزد نیستی باید رو کنی و من رو رسوا کنی
Iran, Islamic Republic of
ایشان تمام مدارکشان را رو کرده اند که دارند چنین ادعایی میکنند قر بانت شوم
Iran, Islamic Republic of
ایشون هیچ مدرکی نداده بلکه مبنای ادعای خود را طرفداری سید احمدآقا از رهبری حضرت آقای خامنه ای دانسته است
Iran, Islamic Republic of
کسی که حرفی میزنه و ادعایی داره بایست برا حرفاش سند رو کنه ؛ فرزند منتظری بایست در مورد تهمتی که به مرحوم سید احمدآقا خمینی میزنه سند ارائه کنه
امین
Iran, Islamic Republic of
اگر هر ادعایی مدرک تلقی شود پس من مثلا ادعا می کنم که اقیانوس ارام مال من است و هیچ کس حق تردد در آن را ندارد. حال با منطق شما ، شما باید مدرک بیاورید که اقیانوس ارام مال من نیست. ضمنا شما یقین بدانید اگر ذره ای از این تهمت ها در ذهن مرحوم حاج احمد بود، خود منتظری و اطرافیان فرصت طلبش در زمان حیات منتظری این ادعا را می کردند. این آقا برای اینکه نام خانواده اش از اذهان مردم پاک نشود و دشمن نیز برای زنده نگه داشتن تخم اختلاف این مسائل را مطرح می کند غافل از اینکه نام منتظری همواره در کنار منافقین و خائنین به ایران در تاریخ ثبت شده است.
Iran, Islamic Republic of
بروید تحقیق کنید افرادی که آتش بیار معرکه در داستان عزل منتظری بودند بعدها به چه پست و درجاتی رسیدند که حتی خوابش را هم نمیدیدند
Iran, Islamic Republic of
در عزل منتظری هیچ کس آتش بیار نبود بلکه خود منتظری آتش افروخته این دوزخ بود که با نامه ها و جوابهای گستاخانه اش به حضرت امام نهان خود را بیشتر و بیشتر آشکار میکرد
Iran, Islamic Republic of
چهره اش خیلی آشناست ؟ همین ایشان نبودند وقتی دادگاه ویژه روحانیت ایشان را محکوم به زندان کردند سریع رفتند با یکی از مراجع معظم تقلید قم وساطت کنند درمحضر مقام معظم رهبری وآقا هم وساطت آن مرجع معظم تقلید را قبول کردند حالا چطور شد
حامد
Iran, Islamic Republic of
تو فکر این هست که چه عکس و خبر جدیدی از پسرش تو سایت جماران بزنه. عکس اسب سواری رو بزنه یا رفتن به فلان نمایشگاه و ...
جواد
آقا سید حسن لطفا هوادارانتان را از تحیر خارج کنید سکوت شما دلیل صحت این مطالب است یا ..؟!
Iran, Islamic Republic of
آقا جوات عزيزم ، تحت تاثير چرنديات جهان نيوز نباش ! اين جماعت زاكانى چى ( پايدارى ) هميشه با جار و جنجال اهداف خود را دنبال ميكنند.
شما ميدانيد سيد حسن خمينى اهل كولى بازى و… نيست از طرفى بزرگان گفته اند : شنونده بايد عاقل باشد لذا فرزند آقاى منتظرى بايد دليل بياورد
Iran, Islamic Republic of
اره اگه یکی اومد به بابای مرحوم تو انگی زد و دروغی گفت تو هم کولی بازی در نیار و اروم باش . شنونده ها عاقلن خودشون میفهمن که دوغ گفته
من مرده این توجیه های شما اصلاح طلبا هستم
Iran, Islamic Republic of
... از فرزندان بقیه چه انتظاری باید داشت ؟
Iran, Islamic Republic of
....
کاربر محترم . با تشکر خواهشمند است نظریه خود را با کلمات مناسب تری تنظیم و ارسال نمایید. جهان نیوز
شهروند
Iran, Islamic Republic of
...
کاربر محترم . با تشکر خواهشمند است نظریه خود را با کلمات مناسب تری تنظیم و ارسال نمایید. جهان نیوز
مهدی یار
Iran, Islamic Republic of
قابل توجه دوستان
آیت الله شبیری زنجانی برای احمد منتظری امان نامه می گیرد و مانع خلع لباس و زندانی شدن او می شود.

آقای شبیری زنجانی چندی پیش گفته بود: علت افول روحانیت به خاطر دخالت در امور سیاسی است!
شریفی
Iran, Islamic Republic of
اولاً شهادت امیر مومنان علیه السلام و ائمه پس از ایشان نیز دقیقا به همین علت بود. والا اگر سیاست را رها کرده و به حاکمیت بنی امیه و بنی عباس راضی می شدند که هرگز کربلایی اتفاق نمی افتاد بلکه همه ائمه (علیهم السلام) در عزت و احترام بودند
ثانیا چرا چیزی را به مراجع بزرگوار نسبت می دهید که از آن اطلاع ندارید. بله دخالت کسانی که توان و زیرکی لازم برای امور سیاسی را ندارند توسط بسیاری از مراجع و خود حضرت امام ره منع شده است. نمونه بارز آن آیت الله منتظری است که امام ره به ایشان فرمود شما فقط به درس وبحث بپردازید و از دخالت در کارهای سیاسی بپرهیزید.
Iran, Islamic Republic of
ببخشید آقای شریفی اشتباه منفی دادم....
Iran, Islamic Republic of
اقای شریفی پیشنهاد مینکم تاریخ اسلام را خودتان بخوانید بهتر است تا حرفهای اینو ان را قرقره بفرمایید اصلا چنین که شما میفر ماتیید نبوده است شما از هر شاخه بر گی کنده اید برای انکه به مقصود فکری خودتان وجه مثبت بدهید
مهدی
گل گفتی....
مهدی
Iran, Islamic Republic of
به نام خدا
جناب شریفی سلام
لطفا در مورد عزت و احترام ائمه هدی سلام الله علیه به سخن حضرت امام حسین علیه السلام توجه فرمایید که فرمودند :هیهات من الذله اگر ایشان و سایر ائمه سلام الله علیهم در برابر ظلم حاکمان قیام نمینمودند از همان زمان تا به امروز ذلت و خفت تمام جهان را و انسانها را دربرمیگرفت و دیگر عزت و کرامت انسانی باقی نمیماند
شریفی
Iran, Islamic Republic of
سلام بر آقا مهدی عزیز! دیدگاه حضرتعالی با عرایض بنده منافاتی ندارد. هر دو معتقدیم که ائمه علیهم السلام (که الگوی اسلام کامل هستند ) در سیاست دخالت می کردند. فرمایش شما هم بیانگر همین مطلب است.
دخالت نکردن در سیاست یعنی: به من چه ربطی داره که جامعه مورد ظلم بنی امیه است. من دنبال زندگی و عبادت خودم باشم؛ ولی امام حسین علیه السلام چنین نکرد.
Iran, Islamic Republic of
آقای شبیری در مورد علوی تبار هم وساطت کرد
حسنا
دنیا دنیای شایعه پراکندن و پادشاهی کردن است ! الحمدلله چهره مرحوم سید احمد خمینی حتی برای معاندین هم مشخص و موجه است و با این جملات تمسخر آمیز خدشه ای بر چهره ی انقلابی و اسلامی سید احمد خمینی عزیز وارد نخواهد شد...
Iran, Islamic Republic of
باید حاج حسن آقا بداند فرزندان معنوی امام هنوز هستند که بتوانند میراثداران خوبی برای حفظ و حراست از آن میراث ارزشمند باشند...
دنیای غریبی است کار به جایی رسیده که روز روشن را شب تاریک جلوه میدهند وجای درست و نادرست رو چون اب خوردن عوض میکنند و وامداران زر وزور وتزویر در خوابی عمیق وسراب گونه منفعل واز روی غفلت یا جهل ویا اگاهی بسر میبرند ولی فرزندان خلف روح الله فریاد خواهند زد وکوس رسوایی این سیاه روزان را به صدا درخواهند اورد
Turkmenistan
دوستان ! کمین و خیز دشمنان خون آشام کشور را مد نظر بگیریم و خطا پوش عیبهای درونی باشیم .
خداوند آقا سید احمد را رحمت کند پشتیبان ولایت فقیه بودند.
Iran, Islamic Republic of
...
کاربر محترم . با تشکر خواهشمند است از کلمات دو پهلو ، نامفهوم خودداری فرمایید.جهان نیوز
علی
Iran, Islamic Republic of
با سلام خودش میداند پدرش با منافقینی که 17هزار از مردم مظلوم ایران را بدتر از داعش به شهادت رساندند چه ارتباطی داشته منتظری وامثال اینها لیاقت رهبری را نداشته وندارند
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
به هیچ وجه مرحوم سید احمد خمینی به دنبال رهبری نبود بهترین دلیل این است که ایشان یکی از سه نفری بود که شهادت داد که فرد مورد مورد نظر حضرت امام برای رهبری آیت اله خامنه ای بوده است. ضمن این که زهد و بی اعتنایی آن مرحوم به دنیا زبانزد تمام کسانی است که ایشان را از نزیک می شناسند.
محاكمه مهدي هاشمي و اعتراف به گناهان و قتل هايي را كه انجام داه بود مشخص كرد اين همه حمايت آيت الله منظري از ايشان و در برابر نظام قرار گرفتن وي از روي ساده لوحي و عدم توانايي ايشان براي رهبري اينده است .
مگر مرحوم سيد احمد خميني به منتظري گفت از يك جاني و قاتل حمايت كنه اين چه فتنه و دروغي است كه درست مي كنند .
و اما درد آور است سكوت موسسه امام (ره)در اين قضيه و قضاياي ديگر همچون پاك كردن رنگ پرچم رژيم غاصب و كودك كش اسرائيل تا پاي كسي روي آن گذاشته نشود توسط دختر يكي از مسئولين دفتر .
اين آقايان بد نيست آرمان هاي بلند امام (ره) را بار ديگر بخوانند وببينند
Iran, Islamic Republic of
درباره تهراني چطور
سرباز امام
Iran, Islamic Republic of
...
اگه از بچه هایش کسی دفاع نکرده ما که هستیم.
حاج احمدآقا هیچوقت دنبال رهبر شدن نبود. حتی دنبال مسئول شدن نبود! نه در زمان امام راحل (ه) و نه بعد از آن.
علی
Iran, Islamic Republic of
خدا بیامورزی برای خودش آقای منتظری خرید خوب شد که آلوده نشد!!!
احمد
Iran, Islamic Republic of
مگه سید احمد باعث حذف مرحوم منتظری شد؟
اعمال و رفتار و گفته ها و نوشته های خود فقیه عالیقدر باعث حذفشان شد...
ایشان اصرار دارد که بگوید نامه 6 فروردین 68 را سید احمد نوشته و امام هم خبر نداشته! که البته ادعای بسیار مضحک و بی اساسی است
ایشان هم مثل پدرشان بی منطق و لجباز هستند
Romania
ساده لوحی و لجبازی او را به این ورطه کشاند به خدا پناه ببریم از شر شیطان نفس که در کمین همه است
Iran, Islamic Republic of
خوبه این اقا جلوی تلویزیون زنده دروغ نمیگه وتهمت نمیزنه وکسی هم نبود ککش بگزه
Iran, Islamic Republic of
از كجا ميدانيد كه درست نميگويد
Iran, Islamic Republic of
از کجا میدانید که درست میگوید؟؟؟؟؟ جواب بده لطفا
Canada
برو اعترافات سعيد امامي رو بخون ميفهمي كجاشو
Iran, Islamic Republic of
خوب چرا ارجاع میدی خودت بگو سعید امامی چی گفت؟ چرا سفسته می کنی؟
Iran, Islamic Republic of
از آنجا که اولا حرف منتظری هیچ سندی ارائه نکرده ثانیا ما که در زمان امام و حتی پس ازرحلت امام،حرکات و سکنات سیداحمدآقا رادیده ایم؛مظلومیت ؛معصومیت؛بی ادعایی؛ و دنیا گریزی او را دیده ایم، برای ما کذب این ادعا کاملا مشخص است؛ خدا او را در رحمت بی انتهای خود قرار دهد و ما را با او محشور نماید.
عاشقان روح الله
Iran, Islamic Republic of
پسر کو ندارد نشان از پدر...
نمی دونم این ها پرا قدر خودشونا نمی دونن واقعا نوه امام خمینی ره بودن خیلی افتخاره
United States
داستان زندگی مرحومان حاج سید احمد و آقای منتظری هر چه که بوده سالها است که به پایان رسیده است و آنها در برابر خدای خود پاسخگو هستند . کسانی که این قبیل حرفها را مطرح می کنند دنبال بهانه برای اظهار وجود شخصی هستند و آنها این داستانسرایی ها را پی جویی و پاسخگویی می کنند بیشتر به انتشار شبهه کمک می کنند. گرفتار شدن در دام خناسان به همین سادگی رخ می دهد
آکنده
سلام. همه این حرفها چه آنچه احمد منتظری گفته چه واکنشهای مثبت و منفی به حرف او بسان چوب به مرده زدنه و دیگه هر چه بوده گذشته است خوب است ما به فکر جامعه باشیم و بی خود اعصاب خودمون خورد نکنیم و خون نجسمونو کثیف نکنیم/
حسینی کلشتری
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
این باقی مانده از شیخ ساده لوح با ید بداند تربیت یافتگان مکتب روح الله (س) بدنبال قدرت طلبی نیستند ، بابای ساده لوح ایشان از شیاطینی (منافقین) دفاع می کرد که بوی تعفن آنان اهل جهنم را هم می آزارد ...
Iran, Islamic Republic of
ایشون مواظب پسرشون هستند که درهنگام ورزش از اسب نیوفته
اونم ورزش غالب مردم مستضعف جامعه ورزش اسب سواری
Iran, Islamic Republic of
مرحوم سید احمد عمرش رو وقف خدمت به حضرت امام کرد و بعد از ارتحال ایشان هم از رهبر شدن حضرت آقا حمایت شدید کرد.
آخه شیخ! از عاقبت پدر عبرت بگیر! موهات سفید شده یواش یواش وقت رفتنه!
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا اشکال شما همینه که فکر میکنید تمام کارهای گذشته و حالتون درسته و باید چشم بسته از اون دفاع کرد.
Iran, Islamic Republic of
از کار و رفتار درست باید حمایت کرد؛ چه در گذشته اتفاق افتاده باشه چه در حال حاظر
Iran, Islamic Republic of
احمد منتظری یک بار دیگر مستند قائم مقام را ببیند و فیلم ملاقات حاج آحمد خمینی با رهبر معظم انقلاب در روز بعد انتخاب رهبری مشاهده کند.مرد حسابی! فکر کردی هر چی بگی خلائق باور می کنند؟
Iran, Islamic Republic of
سید حسن
.
Iran, Islamic Republic of
...
کاربر محترم
با تشکر . خواهشمند است نظریه خود ر ا در قالب کلمات مناسب ارسال نمایید قطعا مطالعه شده و حسب سیاست های سایت منتشر خوالهدشد. جهان نیوز
Iran, Islamic Republic of
دین و ایمانی نمانده مثل این که برای این تازه میدان یافته بدیهیات تاریخ را شخصیت آقای منتظری را که ذاتا صلاحیت رهبری نداشت به انکار نشسته. اما تاسف از آنها که نام امام و موسسه وتولیت را یدک می کشند ولی اون مرکز تبدیل به ضد مرام امام شده است
رو ح الله
Iran, Islamic Republic of
به گزارش جماران، متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالیخواهر گرامی سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد زید عزها

درگذشت مادر بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده، علو درجات آن مرحومه مغفوره را از خدای متعال مسئلت دارم و براى همه بازماندگان صبر و اجر آرزومندم.

سید حسن خمینی


درود بر مرد تسلیت ها
حتی سران فتنه!!!!!!!!!!!!!!!
شما شدید دایه دلسوزتر از مادر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنوع النظر
Germany
...
کاربر محترم . با تشکر خواهشمند است نظریه خود را با کلمات مناسب تری تنظیم و ارسال نمایید. جهان نیوز
هم وطن
Iran, Islamic Republic of
البته پر واضح است که در قضیه عزل منتظری دوباره دست خدا از سوی مرحوم حضرت امام (ره) نقش آفرین شد تا این انقلاب بدست این خانواده . . . نیافتد. و این آقا هم از قرار معلوم هنوز برای نقشه های برآب رفته سوگواری می کند!!!
Iran, Islamic Republic of
جواب ... خاموشیست
جواب شما رم نمیده
این که چرا سید حسن چیزی نگفته حرف دیگری است که باید در مورد آن بحث کرد کلا تفکرات ایشون با مبانی فکری امام سازگاری ندارد حمایت از روشنفکران که تفکرات غرب گریانه دارند هم پیالکی با جریانی که خودشان را اصلاح طلب می دانند ولی در قاموس صحنه سیاسی ایران پژواک غرب هستند اسب سواری پسرش که نشان از یک زندگی اشرافی دارد مجموعه معماری که برای حرم امام در نظر گرفتند نشان از روح تجمل گرایی دارد که در شأن امام راحل نیست.به هر ترتیب سید حسن خمینی به عنوان شخصیتی که باید در جایگاه دفاع از مبانی و اصول امام باشد نقش بازی نمی کنند وایشان متفکر جامع الطرافی نیست بلکه مبلغ جریان خاص سیاسی است که همه مردم این را متوجه شده اند البته هر شخصی می تواند عقاید خاص سیاسی داشته باشد ولی وقتی در جایگاه دفاع از تفکرات امام راحل قرار می گیرد و امام هم که همه می دانند اصلا با لیبرال ها میانه ای نداشتند در حالی که سید حسن کاملا طرفداری داری می کنند از این جناح سیاسی که نرم افزار فکریشان اندیشه های لیبرال است.....