دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 22 Oct 2018
 
۵
۵۵
سیاست زدگی شورای پنجم:

در کار شهر مانده ها در به درِ حقوق زندانی ها!

شورای پنجم: تریبونی برای منافع سیاسی و حزبی
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
از معصومه ابتکار که در شورای سوم لیست زندانی ها و خانواده های آنها را در اختیار مسیح علینژاد قرار داد تا الهام فخاری که شهر را وانهاده و وکیل مدافع آشوب گران شده است، همگی نشانه هایی هستند که اولویت اصلاح طلبان در شورای شهر تهران، پایتخت نیست!
در کار شهر مانده ها در به درِ حقوق زندانی ها!
گروه سیاسی جهان نيوز: بیش از پنج ماه از آغاز به کار شورای پنجم شهر تهران می گذرد و در این مدت از قرائن و شواهد پیداست که شورای یک دست اصلاح طلب پایتخت به شیب تندی، رویه های سیاسی کاری ها را بر حل و فصل مشکلات و معضلات شهری ترجیح داده اند. شاید این خصلت از سابقه آنها برخیزد که ذهنیت آنها از فعالیت های اجرایی، متشکل از رویه های سیاسی و کنش های سیاسی باشد اما چنین رویکردهای برای کلانشهر تهران که دست به گریبان معضلات ریشه ای چون ترافیک و آلودگی هواست، تاکنون راهگشا نبوده است.

به گزارش جهان نيوز، در دو هفته اخیر، سلسله ناآرامی ها و آشوب هایی در برخی از شهرهای ایران و به ویژه در پایتخت، اعضای شورای پنجم تهران را به تکاپو انداخته تا از این تحولات، به عنوان بستری برای فعالیت های سیاسی خود بهره ببرند. این رویدادها و رفتارهای اصلاح طلبان تا حد زیادی مشابه فعالیت اعضای شورای سوم تهران در زمان فتنه 88 است.  افرادی چون معصومه ابتکار و محمدعلی نجفی که از اعضای برجسته اصلاح طلب شورای سوم بودند، علاوه بر فعالیت های انتخاباتی در سال 88، پس از حوادث آن سال دست به تحرکاتی در حمایت از فتنه گران زدند که باعث تضعیف جایگاه حقوقی شورای شهر تهران شد.

مسیح علی نژاد، خبرنگار رسانه های معاند در هفته گذشته دست به یک افشاگری درباره تلاش های معصومه ابتکار برای گفتگو با خانواده های کشته شدگان سال 88 زد. وی در در پاسخ به اتهامات معصومه ابتکار به مردمی که در خیابان هستند و مرتبط دانست آن‌ها به خارج از کشور خطاب به اتبکار نوشت: «خانم ابتکار! سال هشتاد و هشت لیست خانواده‌های کشته شدگان و شماره تماس خانواده‌های شان را شما برای منی که خبرنگار خارج نشین بودم ارسال کردید و می‌گفتید، چون این مردم در داخل رسانه‌ای ندارند! الان به مردمی که توی خیابان هستند و هیچ رسانه‌ای ندارند می‌گویید از خارج رهبری می‌شوند؟ چرا برای مردم پرونده سازی می‌کنید»

حال بار دیگر به نظر می رسد اصلاح طلبان شورای پنجم نیز از جایگاهی که اولویت بر اقدامات اجتماعی- فرهنگی، عمرانی – خدمات رسانی است، برای اهداف سیاسی خود بهره برده و شورا را به پایگاهی حزبی – جناحی تبدیل ساخته اند. همزمان با آشوب های بود که شورای شهر تهران طرحی را به تصویب رساند که شائبات زیادی در پی داشت. اعضای شورای تهران در اقدامی پوپولیستی و شتاب زده روز یکشنبه هفته گذشته در واکنش به اعتراضات اخیر، به تعیین مکان یا مکان هایی توسط شهرداری پایتخت برای برگزاری تجمعات شهروندان رای موافق دادند.

از محلی برای اعترضات تا بلوا برای بازداشتی ها
تصویب این طرح چنان شتاب زده و خارج از وظایف شورای شهر بود که باعث نقد یکی از اعضای همین شورا نیز شد. حسن رسولی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ضمن انتقاد از ارائه این طرح دوفوریتی به مسجدجامعی بیان کرد: « عضو دیگر شورا که عنوان کرد: «دوستان در ارائه این طرح دچار عطش و احساس شده‌اند. قاعدتاً موضوعات اعتراضات مردمی و شهروندی در دستور کار دستگاه‌های امنیتی است و این موضوع ارتباطی به حوزه مدیریت شهری ندارد.»

باید به این نکته توجه کرد که بر اساس ماده 71  قانون شوراها منوط به شناخت کمبودها، نیازها و نارساییهای اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصادی و رفاهی می باشد و شوراهای شهر نمی توانند به حیطه وظایف و اختیارات نهادهای اجرایی در سطح ملی ورود کنند و برای آنها تعین تکلیف کنند. به عبارتی دیگر با طرح دو فوریتی که در شورای شهر تهران به تصویب رسید گویی نهادی محلی برای وزارت کشور، شورای عالی امنیت ملی، نیروی انتظامی و ... تعیین تکلیف کرده است.

در کنار این اقدام، برخی از اعضای شورای شهر در اظهارنظر ها و پیام هایی فضای غبارآلودی علیه کشور در رسانه های خارجی ایجاد کرده اند و با مواضعی چالشی، قوه قضاییه و نیروی انتظامی را در رابطه با بازداشت آشوب گران مورد اتهام قرار داده اند. سیاه نمایی ها و دامن زدن به شایعات از سوی اعضای شورا به عنوان فکت های رسانه های معاند علیه جمهوری اسلامی مورد استفاده قرار گرفته است.

ناهید خداکرمی، تریبون شورای شهر را به محلی برای شایعه پراکنی و جاانداختن اصطلاح کهریزک دیگر یا کهریزک دوم قرار داد و در نطق پیش از دستور خود 17 دی ماه گفته بود: « در یکی دو هفته اخیر شاهد بروز اعتراضاتی بودیم که در پی آن حوادثی تلخ نیز اتفاق افتاد و تعداد زیادی از شهروندان تهرانی از جمله دانشجویان دستگیر و زندانی شده‌اند و بدیهی است که با خاطره تلخی که مردم، والدین و بستگان این عزیزان از کهریزک و سرنوشت روح‌الامینی‌ها دارند، بسیار نگرانند.» وی برای اینکه در شبکه های اجتماعی نیز رسالت خود را به سرانجام برساند، در توئیتی در همان شب نوشت: « امروز در نطق پيش از دستور خود با اشاره به حقوق شهروندان براى شركت در تجمعات مسالمت آميز ، خواستار  فراهم شدن حضور خانواده بازداشت شدگان حوادث اخير  و دانشجويان معترض در شورا شدم.»

همچنین الهام فخاری، دیگر عضوی شورای تهران با اشاره به سن بازداشتی ها، به نکوهش سازمان ها و نهادهای کشور پرداخته و عنوان کرده: « ۱۶ تا ۲۵ ساله‌ها...شما که زبان تعامل  با ۱۶ تا ۲۵ ساله‌ها، دریافت و شناخت فضای زندگی دیپلمه‌ها و زبان گفتگو با  حاشیه‌های متن جامعه را از دست داده‌اید، یا  نمی‌دانید ، به خود آیید.»
از سوی دیگر روز سه شنبه 19 دی ماه نیز، شورای شهر تهران به بهانه سالگرد در گذشت هاشمی رفسنجانی، جلسه شورا را تعطیل کرده و امور شهر وانهاده تا در این مراسم غیرضرور شرکت کنند.

زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران خطاب به مردمی که درباره تعطیلی جلسه شورای شهر تهران اعتراض کرده‌ بودند، اظهار کرده: «طبق قانون، شورای شهر تهران باید ماهانه دو جلسه برگزار کند. یعنی از این 8 جلسه ای که شورای شهر تهران در ماه برگزار می‌کند؛ تنها دو جلسه اجباری است و 6 جلسه به صورت فوق العاده برگزار می‌شود.» هرچند می توان به اعضای شورای شهر پیشنهاد داد که از خیر 2 جلسه ضروری نیز در ماه بگذرند چرا که در 5 ماه اخیر هیچ حاصلی جز دست یافتن اصلاح طلبان به تریبون های جدید برای پیگیری منافع شخصی و جناحی، نداشته است.

به هر حال آنچه مشخص است، شورای یکدست اصلاح طلب تهران در ماههای اخیر، بیشتر حول و حوش مسائل حاشیه ای و سیاسی امور خود را گذرانده و پس از حاشیه سازی های فراوان پیرامون مدیران سابق شهری، اینک دستور کارهای سیاسی و نامربوط مورد توجه قرار گرفته اند و وظایف قانونی شورای شهر به فراموشی سپرده شده اند.
کد مطلب: 581079
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
بحث جناحی نیست, عضور شورای شهر باید معطوف به مسائل دیل شهرداری ها باشد, لطفا این مطالبه را پیگیری کنید!
Iran, Islamic Republic of
از یک مشت سیاست زده چه انتظاری دارید... بالاخره باید یک جوری بگویند که ما یک کاری از دستمان بر می‌آید... البته بجز تبلت فلان قیمت و خودروی غصبی... که خوب بلد هستند تصاحب کنند و بعد هم وقیح باشند
Iran, Islamic Republic of
تو هم عليرغم عدم داشتن شعور بايد نشون بدي خدا يه سوراخ به اسم دهن بهت داده
Iran, Islamic Republic of
آره بابا به اينا چه ... بچه هاي ارزشي كار دارن تو زندان ها بابا بايد خودكشي هارو جمع كنن!!
به شما چه اصلا
Iran, Islamic Republic of
هر چه باشد اینها از یک مشت آدم مفت خور چاپلوس متملق مثل شورای قبلی و امثالهم بهترند.
بختیاروند
منظورت کسانیه که تهران رو کردن بهشت؟ بنده ی خدا برو تهران ببین زمان قالیباف چه قدر زیبا شده. فضاهای سبز زیاد ، کمربند سبز دور تهران، پل ها و زیر گزر و روگزرها و ، مترو ی تهران ، دریاچه مصنوعی ، اسکان معتادان و............
Romania
واقعا نمک نشناسیه اینه همه رو ندیدن
Iran, Islamic Republic of
19 دی اقا درباره ی حکم قاضی انگلیسی که ضد حقوق بشر بود بیان فرمودند
این شوری شهر رو رها کن بیا ببین قاضی این مملکت برای چند جون انقلابی چه حکمی صادر کرده
ریس قوه قضاییه سریعا پیگیری کنند
امروز خبری منتشر شد مبنی بر محکومیت 4 جوان عدالتخواه و انقلابی در دادگاه به بهانه و جرم سخنرانی و انتشار مطالب در نقد امام جمعه شیراز آنهم با احکامی سنگین و غیر قابل توجیه، یعنی 91 روز حبس تعزیری که می شود سابقه کیفری برای آنها (تا زمان پایان تعلیق حکم) و 5 سال محرومیت از عضویت در هر تشکل اعم از سیاسی و دانشجویی و محرومیت از 5 ساله از هر گونه کار رسانه ای و مطبوعاتی و به زبانی ساده قفل کردن دهان این 4 جوان به مدت 5 سال!
Iran, Islamic Republic of
اینجا کشور امام زمانه
میلاد
United Kingdom
خداوند بزرگ به حق امام زمان (ع)ضد انقلاب های اداره جات وشورای شهر اسلامی شهرداری هاوجا های دیگر نمک انقلاب را می خورند و نمکدانش را می شکنند وچراغ سبز به ضد انقلاب های خارج از کشور میدهند هر چه زودتر . تو دنیاریشه کن کند .ان شا ء الله
احمد
Romania
مردم تهران لیاقتشون همچین شورای شهری است خودشون انتخاب کردند.
Iran, Islamic Republic of
کاش به جای توهین ریشه یابی بشه که چرا مردم همچنین مسیری رو انتخاب کردن . دلایل مردم واضح هست اونها از همه چیز خسته اند و دیگه براشون فرقی نمی کنه پس مثال معروفی هست که میگه دیگی که برا ما نجوشه ...
ببخشید که با این مثل گفتم شاید بهتر منظورمو متوجه شین
من هم لیستی رای دادم اما رای دادم که یه عده که مثلا خودشو دامادش همه جا رو قبضه کردن و بابت پست هاشون هیچوقت پاسخگو نبودن دیگه حداقل شورای شهر و شهردار ماله اونا نباشه
شاید با کمی انصاف به ما حق بدین اما ما جز فحاشی کردن و مرگ بر این و اون چیزی یاد نداریم
یا حق
Iran, Islamic Republic of
بدبختی ما اینه که قشر ضعیف جامعه لج کردن و از اینکه خسته شدن، اصلا رأی ندادن...
و قشر مرفه جامعه هم که اصلا براشون مهم نیست این چیزها، فقط آزادی باشه براشون کافیه !!!
میلاد
United Kingdom
ببخشید شورای شهر حزبی ولیست انتخاب شده بودند صندوق رای من وشما معلوم نیست کدام ... با هلی کوپترمانند سال 76 پرت شده باشد
Iran, Islamic Republic of
اینها یک مشت تازه بدوران رسیدهای حقیر هستن که فقط فکر پول وقدرت ورای مردم هستن وفریبکاری ودغل بازی وهوچی گری ذات انهاست
عمو
United Kingdom
خ.... شو بابا جون ، اين چرنديات چيه بلغور ميكنى ؟! اين كه سايت آزادى ستيزى مثل جهان ، مشرق ، فارس و ... رفتار اعضاء آزاده شوراى شهر را بر نمى تابند بخاطر اينه كه همه نهادهاى امنيتى و انتظامى در دستان خودشونه فلذا تحمل نميكنند كه ملت به اين جماعت بگه بالاى چشمتون ابروست ! ضمن اينكه يكى از علل مهمى كه جوانان امروز از اصول سواران گريزانند همين آزادى ستيزى و ضديت با دموكراسى است بعد با همه اين وقاحت هم توقع دارند ملت براشون سر و دست بشكنند ! زهى خيالات باطل !
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
آزادی ستیز کسی بود که در زمان شهید چمران بعد از کودتای نوژه می گفت که تمامی امیران ارتش را باید محصور کنند و حقوقشان قطع شود و الان شده رییس جمهور.
آزادی ستیز آقای اکبر گنجی بود که در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو می کرد و الان شده یکی از تئوریسین های اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
اگر اینطور باشد که خانم ابتکار لیست زندانی ها و کشته شدگان سال 88 را به رسانه های خارج از کشور داده واقعا جاسوس است و باید محاکمه شود. این افراد ضد مملکت و ضد ایران هستند و باید از کشور اخراج و کلیه خسارات انها به کشو ر را ازشان پس گرفت
Iran, Islamic Republic of
از ماست که بر ماست
Iran, Islamic Republic of
از ماست آبدوغ است
صدرا
Iran, Islamic Republic of
خیلی بی مزه ای؟؟؟!!!
صدرا
Iran, Islamic Republic of
در سخنرانی اخیر رهبری یه نکته خیلی به دلم نشت اونجا که فرمودن مسیولین نظام مستقیم و یاغیر مستقیم مردم بهشون رای دادن...
این صندوقهای رای واسه خوشگلی وسلفی گرفتن نیست واسه تعیین سرنوشت ما وبچه هامونه....
در آخر اینکه از ماست که بر ماست.....
Iran, Islamic Republic of
البقره
وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ
ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﮔﻮﻳﻨﺪ : ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ ﻓﺴﺎﺩ ﻧﻜﻨﻴﺪ ، ﻣﻰ ﮔﻮﻳﻨﺪ : ﻓﻘﻂ ﻣﺎ ﺍﺻﻠﺎﺡ ﮔﺮﻳﻢ !(١١)

البقره
أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَٰكِن لَّا يَشْعُرُونَ
ﺁﮔﺎﻩ ﺑﺎﺷﻴﺪ ! ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺧﻮﺩ ﺁﻧﺎﻥ ﻓﺴﺎﺩﮔﺮﻧﺪ ، ﻭﻟﻲ ﺩﺭﻙ ﻧﻤﻰ ﻛﻨﻨﺪ .(٢١)
Iran, Islamic Republic of
این اصلاح طلب با اون اصلاح گری فرق می کنه
قران برا شما و قشر شما که بلیطه بهشت و واسه خودتون رزرو کردین نازل نشده برا ما جهنمی هام نازل شده
خدا رو چه دیدی ؟ شاید ما رو هم مثله شما پاک کرد
ولی بهشتی که تو می خوای با رفقا برین من یکی جهنمشو ترجیح میدم
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا آیه ای در قران هست ک بدین مفهموم است:جهنمیان میگویند چرا کسانی ک ما آنها را شرور می پنداشتیم در بین ما نیستن
م
Iran, Islamic Republic of
به قول شهید بهشتی بهشت را به بها می دهند نه به بهانه.اصلاح طلب ها =با منافقین ایستگاه آخرشان به جهنم ختم می شود.
Iran, Islamic Republic of
بازم برادرا خودشونو وصل به عالم غیب کردن بابا این توهم خود حق پنداری رو بزارین رو کنار فقط خدا از ضمیر انسانها آگاهه
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
این ها ضمیر خودشون را افشا کردند.برخی سخنانشان را یادآوری می کنم، احکام خدا را تکذیب می کنند. قصاص را زیر سوال می برند. علیه خدا نیز می توان تظاهرات کرد. مشکل جامعه ما این است که هنوز خدا نمرده. امام حسین ع به دلیل خشونت جدش در جنگ بدر به شهادت رسید و هزاران اراجیف دیگر
واقعا اینها را نخواندید یا خود را به خواب زدید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
ولی حیفه بری جهنم انشا الله شما بری بهشت ما هم به دنبالت بیایم بهشت هیچ کس بهشت رفتنش تضمین شده نیست دوست عزیز خدا عاقبت همه رو ختم به خیر کنه
Iran, Islamic Republic of
لابد شورای شهر قبلی که جمع کشتی گیران و وزنه برداران و تکواندوکاران و خوانندگان بودند مطلوب شما هستتد
Iran, Islamic Republic of
اولا که بدون تردید شواری قبلی از هر نظر بهتر از اینها بود....
ثانیا اگر هنری نداشتند لااقل مریض و سیاست زده نبودند و کمی به فکر مردم بودند
United Kingdom
كمى به فكر مردم بودند ؟! پس املاك نجومى شاهكار كدوم شورا بود ؟! سيصد و پنجاه شصت ميلياردى كه جريان انحرافى غيب كرد و با اونهمه سر و صدا يكيشون اعتراض نكرد ؟! يا پروژه هفت هزار ميلياردى پل سه طبقه صدر كه جناب سرهنگ صرفاً بخاطر خدا و خدمت به خلق الله احداث كرد و سه قرون فايده نداشت ! همه و همه محصول بصيرت آقايون جديدى، دبير، چمران، سرورى و الهه خانوم بود كه تا جمهورى اسلامى برقراره بايد ازش حكايتها كنند و ...
Iran, Islamic Republic of
بنده بشدت مخالف اغتشاشگری وبر هم زدن نظم وآرامش کشور وسوء استفاده از مشکلات اقتصادی در راستای اهداف بیگانگان هستم ولی اینکه نمایندگان مردم در شورای شهر که هر یک واجد بیش از یک میلیون رای مردمی هستند در رابطه با بازداشت شدگان ابراز نگرانی بکنند وبرای تعیین تکلیف انها اظهار نظر کنند نه که هیچ اشکالی نداره بلکه خانواده بازداشت شدگان نیز از انها چنین انتظاری دارند.
Iran, Islamic Republic of
به اعضای مهد کودک شورای شهر تهران پفک بدهید تا از بیکاری بخورند .
Iran, Islamic Republic of
مومنین به انقلاب اسلامی اسیر حاشیه سازی شورای شهری ها نشوید. می خواهند انرژی ها رو تحلیل ببرند.
Iran, Islamic Republic of
اگر بجای این اراجیف هر کدام از اعضای شورای شهر شبها می رفتند موشها رو می گرفتند الان موشهای تهران نصف شده بودند و از گربه گنده تر نمی شدند .
Iran, Islamic Republic of
اینطوری لااقل در محضر خدا میگفتند ما یک کاری از دستمان بر آمد و فقط به شکم خود فکر نکریم
Iran, Islamic Republic of
احتمالا دوستان شما که مردم دیگر به آنها در این دوره رای نداده اند باید موش دونی خوبی برای ایام بیکاری داشته باشند.
Iran, Islamic Republic of
خیلی قشنگ بود
توحید
Iran, Islamic Republic of
از مردم ساده رای میستونندتابرای اوباش کارکنند.ازماست که برماست
Iran, Islamic Republic of
مردم اگه به شماها رای بدن میشن بصیر و آگاه و اگه به شماها رای ندن میشن بی بصیرت و ساده بابا بس کنید خودتون خسته نشدین از این حرفا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
یه مشت زالو صفت افتادن به جون مردم ،یه دوستی فرمودند اگرشورا پر از کشتی گیر وتکواندوکار وزن بردار بشه مطلوبه؟ خوب معلومه نه اونطوری باشه که شورا پرازافرادی بشه که فقط بواسطه ورزش شهرتی پیدا کرده اند ونه اینطوری که جناح پر مدعای اصلاح طلب وظیفه خدمت رسانی به مردم رو رها کرده ومشغول تشویش اذهان عموم بشه
بهروز
Iran, Islamic Republic of
خلایق هرچه لایق.
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
این شگرد این جماعت بی هنر و آویزان در کشور است. همواره مسائل حاشیه ای را مطرح می کنند تا نقاط ضعفشان را که در انجام وظیفه اصلی خود دارند از نظر مردم پنهان کنند . این دقیقا همان شگرد دولت در 5 سال گذشته است که چون در انجام وظایف محوله به شدت ضعیف و ناموفق عمل می کند مرتب برای انحراف افکار عمومی مباحث حاشیه ای مطرح می کند و دشمن فرضی میسازد و به آن حمله می کند.
لیست دو میلیاردی ها
Iran, Islamic Republic of
با سلام
این جماعت از همه برکات جمهوری اسلامی از جمله امنیت و ثروت و قدرت و مکنت بهره مند و نمک را می خورند و نمک دان را می شکنند و مدافع و نگران مجرمان و خرابکاران خیابانی می شوند.چرا ؟ پاسخ روشن است.
جواب این طغیان گران برای پایان این فتنه‌ها آن است که
کاخ نشینان شورا و سردمداران فتنه در آتش فتنه بال و پر شان چیده شود و احساس امنیت نکنند و به فکر هدایت اوباش به مساجد و حسینیه و منازل ائمه جمعه و
پایگاههای بسیج و....زبانم لال بیت رهبری نیفتند.
خشم مردم انقلابی و ولایی باید به طرف لانه ها و خانه ها
و کاخ های امثال ابتکار و آخوندی و زیبا کلام و ....سوق داده شود تا معلوم شود که آیا....باز هم نیروهای انتظامی
و امنیتی را دعوت به مدارا و آزادی تخریب گران می کنند یا نه؟
البته این کار در تلگرام و فضای مجازی مطرح و تبلیغ شود تا ضرورت فیلترینگ را هم متوجه شوند.باور کنید
تا آتش فتنه دامن فتنه گران را نسوزاند فتنه‌ها به پایان
نخواهد رسید..
Iran, Islamic Republic of
بزرگواران کامنت گذار موافق و مخالف . این بندگان خدا مثل بقیه سوارکاران میدان حکومت، جز منافع شخصی که معمولا در دوره های بعد تقش در میاد، فقط برای دو منظور حرف می زنند اول آنکه در دوره بعد بتوانند توی همین شورا باقی بمانند و یا مورد دوم خدای نخواسته بتوانند نماینده مجلس بشوند و الا برایشان عدالت و دانشجو و مردم معنای دیگری ندارد.
Iran, Islamic Republic of
تیتر "در کار شهر مانده ها" برای مدیری که تاز 5 ماهه مدیریت شهر رو از شمایی که 12 سال دستوتون بوده تحویل گرفته، منصفانه نیست. خودتون قضاوت کنید.
بس کنید تخریب نکنید ایران ما رو سوریه نکنید. التماس میکنم
Iran, Islamic Republic of
در کار شهر مانده ها؟؟؟
بسیار هم به کارشون وارد هستن
Iran, Islamic Republic of
حالا کارشون چی هست که وارد هستن بله در کار سیاسی کاری واردن در خرید و فروش هر صندلی شورای شهر به قیمت دومیلیارد تومان واردن و...
Iran, Islamic Republic of
اینها یک مشت سرمایه صهیونیسم در ایران هستند
که جز حرافی و گنده گویی کاری نمی کنند
ولی کارشان تخریب افرادی است که کار می‌کنند و کار کرده‌اند.پرونده‌های آنها انباشته از خیانت به ایران است.
هر وقت سر کار آمده اند جز عقب گرد و فقر و بدبختی نتیجه ای نداشته اند.ببینید در زمان دولت اصلاحات چه بلایی بر سر رفسنجانی بدبخت آوردند و الان چه اشک تمساحی بر آن محروم می ریزند.
نفاق و دروغگویی و مجرمان یقه سفید از هیاکل هیولایی
آنها می بارد.
بوشناس
Iran, Islamic Republic of
شورای شهراشوب .
صدرا
Iran, Islamic Republic of
خلایق هرچه لایق!!!!
Iran, Islamic Republic of
بجای این کارهای بی خودی (( قانونی وضع کنید که شهرداری بتواند با برچسب زنندگان فاضلاب به در و دیوار منزل مردم که انگار همه شهر تهران شده فاضلاب )) برخورد بشه .
Iran, Islamic Republic of
به سر مبارک شهردار و رییس شورای شهر قسم که همه تهران را کردند فاضلاب و تخلیه چاه توالت .