سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 19 Feb 2019
 
۲
۴

"حسن عباسی" بازداشت شد

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۱۷
پس از سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه تهران در تاریخ سوم خرداد ماه امسال، دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی از وی شکایت کردند که با احضار عباسی به دادگاه دقایقی پیش حسن عباسی بازداشت شد. 

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، عباسی در سخنرانی در دانشگاه تهران مثلث هاشمی رفسنجانی، میرحسین موسوی و محسن رضایی را مثلث "ما نمی توانیم" عنوان کرده بود و به شدت از ضعف مدیریتی این افراد و همچنین تیم مذارکره کننده هسته ای در دولت سابق انتقاد کرده بود. 

در پی این سخنرانی که با استقبال شدید دانشجویان همراه بود حسن روحانی و هاشمی رفسنجانی از عباسی شکایت کردند. عباسی پیش از ظهر امروز به دادگاه مراجعه کرد که با حکم دادگاه عباسی هم اکنون در بازداشت به سر می برد. 

خبرنامه دانشجویان ایران روز گذشته قسمتی از سخنرانی عباسی در جمع حامیان محمود احمدی نژاد را منتشر کرده است.
کد مطلب: 53979
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۸۸/۰۳/۱۶ ۱۵:۳۳
این نکته هم تحمل پذیری منتقدان احمدی نژاد را می دهد و دلیل اینکه تا کنون احمدی نژاد علیه زور و زر و تزویر اقدامی نکرده مشخص شد!!!!
۱۳۸۹/۰۳/۰۵ ۱۱:۵۰
نظیر عباسی هاهم اگر کوتاه بیایند ماکوتاه نمی اییم ماهمان سربازانی هستیم که امام میگفت درگهواره اند
محمد
۱۳۹۴/۰۵/۲۴ ۰۱:۵۸
استاد هیچ وقت کم نمیاره. اگر تو کلاساشون شرکت کنی متوجه میشی.

خدا شمارو هم نگه داره که روحیه انقلابی داری.
محمد
۱۳۹۴/۰۵/۲۴ ۰۱:۵۵
خدا نگهدارش باشه.من که جر حقیقت چیز دیگه ای از استاد نشنیدم و ندیدم.علت اصلی بازداشت شدن ایشون اینه که جوابی براش ندارن.