شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 17 Apr 2021
 
۰

جراحی شبکیه چشم در بیمارستان میلاد

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب: 304121
مدیر عامل بیمارستان میلاد گفت: دستگاه‌های پیشرفته برای جراحی شبکیه چشم خریداری شده است به گونه‌ای که بیمارستان این قابلیت را دارد هر هفته تعدادی عمل جراحی در این خصوص انجام دهد.
به گزارش جهان به نقل از مهر، محمود رضا فیاض مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره بیمارستان افزود: با تلاش و مساعدت هیئت مدیره بیمارستان دستگاه‌های پیشرفته برای جراحی شبکیه چشم خریداری شد به گونه‌ای که بیمارستان این قابلیت را دارد هر هفته تعدادی عمل جراحی در این خصوص انجام دهد.

وی هزینه آزاد جراحی شبکیه چشم را حدود ۳.۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این در حالی است که بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی می توانند بصورت رایگان از این خدمت بهره مند شوند.

فیاض جراحی به روش بدون بخیه را از ویژگی های دستگاه جدید خریداری شده دانست و اظهار داشت: متخصصین جراحی شبکیه در بیمارستان میلاد قابلیت و توان انجام حداقل ۱۵ مورد عمل جراحی را دارند.

وی جراحی شبکیه چشم را عمل پیچیده ای دانست که لازمه اش وجود دستگاههای پیشرفته است و گفت: این عمل وقت زیادی می گیرد و بسته به نوع عمل بین یک تا ۵ ساعت زمان برای انجام آن لازم است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *