جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - 14 Dec 2018
 
۵
۳

پیشگویی‌آخرالزمانی‌سفیر آمریکا درباره‌یهود

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۸
سفیرآمریکا در قاهره در اظهاراتی کاملاً صهیونیستی و جالب ادعای مالکیت مصر برای ملت برگزیده یهود(!) را مطرح کرد و گفت که مصری‌ها باید بردگان یهود شوند.
به گزارش جهان به نقل از مشرق، "آن پترسون" سفیر آمریکا در قاهره در اظهاراتی در گفت‌وگو با یک رسانه اسرائیلی اظهارات عجیبی در مورد جایگاه مصر در طرح از نیل تا فرات سرزمین موعود صهیونیست‌ها مطرح کرده است.

وی در این گفت‌وگو ادعا کرد که بازگشت یهودیان از تمامی نقاط جهان به سرزمین موعود از نیل تا فرات نزدیک است و در سال ۲۰۱۳ انجام خواهد شد.

پترسون با افتخار گفت که نقش محوری و مهمی در روند تحقق پیش‌بینی‌ها برای «ملت برگزیده خدا»! ایفا کرده است. مصری‌ها نیز هرگز مانع از بازگشت یهودیان به این کشور نمی‌شوند، بلکه به آنها متوسل می شوند تا به مصر بازگردند و آنها را از فقر و گرسنگی نجات دهند، چرا که مصر به زودی و احتمالاً در سال جاری میلادی اعلام ورشکستگی خواهد کرد.

وی در این گفت‌وگو با اشاره به احتمال جنگ آینده گفت که اسرائیل تحریک‌ها و تجاوزها و تهدیدات زیادی را متحمل شده و صبر طولانی نخواهد شد و سال ۲۰۱۳ میلادی که چهلمین سالروز شکست اکتبر ۱۹۷۳ میلادی است، فرا رسیده است.

وی تأکید کرد در شرایطی که اسرائیل مجبور به مقابله نظامی شود، در آن تردید نخواهد کرد و این جنگ همان جنگ آرماگدون خواهد بود که آمریکا و انگلیس و ناتو و تمامی «کشورهای حامی صلح»! برای دادن حقوق صاحبان حق به آنها وارد عمل خواهند شد، یهودیان دیگر اجازه تکرار هولوکاست را بر ضد خود در منطقه نخواهند داد.

وی با توهین به قومیت عربی و امت اسلامی گفت از آنجا که اعراب و مسلمانان طبیعت خشنی دارند و مایل به وحشی‌گری و تروریسم هستند، به علت اینکه یهودیان از آنها پیشرفته‌تر و ثروتمندتر هستد، به آنها حمله خواهند کرد، به همین علت این درگیری برای بقا خواهد بود و بقا نیز طبعا برای گروه قوی‌تر رقم خواهد خورد.

پترسون با اشاره به تجربه خود در مصر گفت که خوشحال است که به این کشور آمده و طرحی که خواهر بزرگتر وی مارگارت اسکوبی سفیر سابق آمریکا در مصر آغاز کرده بود را دنبال می‌کند، تا زمانی که هدف یکی باشد و اخلاص در کار باشد، اسامی اهمیت زیادی ندارد.

وی گفت که در کنار دیوار ندبه قسم خورده که حق یهود را به آنها بازگرداند و انتقام آواره کردن آنها در کشورهای جهان را بگیرد و نزدیکان و خانواده‌های آنها به زودی به مصر و کشورهای عربی باز خواهند گشت تا خانواده‌هایشان را تکمیل کنند و خانواده‌ها یکدیگر را ببینند و بعد از صدها سال بار دیگر جمع آنها جمع شود.

وی با ادعای مالکیت بخش‌هایی از مصر برای یهودیان گفت که اسنادی در اختیار دارد که مالکیت یهودی بر پروژه‌های مصر را نشان می‌دهد که آنها ایجاد کردند، اما جمال عبدالناصر با وحشیگری تمام آنها را از مصر اخراج کرده و اموالشان را مصادره کرد.

وی افزود: اسناد ثابت می کند که دارایی‌های یهودیان در مصر باعث می‌شود آنها به این کشور بازگردند و ثابت می‌کند که آنها مالک اصلی مصر هستند و موضوع آن چیزی نیست که فرعون‌ها آن را تحریف کردند، چرا که این یهودیان بودند که اهرام‌ها را بنا کردند اما مصری‌ها و عرب‌ها بر سرقت عادت دارند، همانطور که کانال سوئز را سرقت کردند و انقلاب ۱۹۵۲ را برای سرقت اموال یهود بنا نهادند.

سفیر آمریکا در ادامه اظهارات کاملا صهیونیستی خود مدعی شد که خسارت‌هایی که مصری‌ها باید بپردازند، بیش از توان آنهاست و باعث ورشکستگی آنها خواهد شد و آنها در پرداخت قرض‌های بانک جهانی و بانک مرکزی ناتوان خواهند ماند، مصری‌ها الان هم هیچ چیز در مصر ندارند و باید یا بندگی

اربابان یهود خود را که ملت برگزیده خدا هستند، بپذیرند یا اینکه از این کشور خارج شده و به دنبال کشور جایگزینی برای خود باشند.

پترسون گفت که شورای امنیت نیز از حق یهودیان در بازگشت به سرزمین موعود از نیل تا فرات در مقابل بازگشت آوارگان فلسطینی به غزه و سینا و کرانه باختری و اردن حمایت می‌کند و این تصمیمی اجباری خواهد بود و در صورت رد آن از سوی مصری‌ها و عربها، با آنها اعلام جنگ خواهد شد.
کد مطلب: 302811
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۹۲/۰۵/۰۸ ۱۲:۱۸
واقعا این عرب ها تا کی میخوان خودشون به خواب بزنند
۱۳۹۲/۰۵/۰۹ ۰۷:۲۸
اي خاك بر سر اين اعراب به جان هم افتادند برادر كشي مي كنند و سرگرم جنگ بي خودي مي كنند و مال و اموالشان ابرو حيثيتشان بردند انان اصلا نمي فهمند
۱۳۹۲/۰۵/۰۹ ۱۴:۱۷
چه حرفايي زده! اين دقيقاً همان رفتار و حرفايي است كه باعث آواره شدن يهودي‌ها و نفرت اقوام و مذاهب ديگر شده است! نمونه‌ي اين حرفها در قرآن و روايات آمده و نتيجه‌ي اون هم در جاهاي مختلف آمده است كه در تمام اونها اينطور آمده كه به بني‌اسرائيل نعمت داده شد ولي با رفتار به دور از فرهنگ و انسانيت و "دَلگي" اونها خدا اونها رو به فلاكت انداخته و حتي در يكي از آيات قرآن خدا از آينده‌ي اونها هم خبر داده كه دوباره اين موضوع تكرار ميشه!
بر عكس اين چيزي كه اين فرد ساده لوحِ بي فرهنگ و وحشي صهيونيست ميزنه كه ميگه ملت برگزيده و اين حرفها، قرآن از اين ملت حقيقتاً بي فرهنگ و بدوي با عناوين نادان و جاهل و منافق و ... ياد ميكنه به طوريكه بدترين از ميان تمام موجودات و مخلوفات (شر الدواب) رو به يهوديان پيمان شكن در زمان پيامبر اكرم (ص) نسبت داده است و در ادامه آياتي آمده كه خدا به پيامبر (ص) دستور ميده با اونها به دور از ارفاق و با شدت برخورد بشه و جالبترش اين هست كه اين لحن و شدتي كه به كار برده شده در مقايسه با مشركان قريش خيلي بيشتر و به نظر غير عادي مياد!!!!