جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 3 Apr 2020
 
۰

خاتمی تا آخرفروردین حضورش را قطعی کند

سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب: 280470
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره علت عدم اجماع اصلاح‌طلبان بر روی کاندیداتوری کواکبیان گفت: با توجه به اینکه همه منتظر روشن شدن تکلیف خاتمی هستند، بحث اجماع بر روی گزینه دیگر، پس از قطعی شدن نیامدن خاتمی مطرح می‌شود.
به گزارش جهان، محمد جواد حق‌شناس در گفت‌و‌گو با فارس درباره علت عدم اجماع اصلاح‌طلبان بر روی کاندیداتوری کواکبیان اظهار داشت: با توجه به اینکه همه منتظر روشن شدن تکلیف خاتمی هستند، بحث اجماع بر روی گزینه دیگر، پس از قطعی شدن نیامدن خاتمی مطرح می‌شود.

حق‌شناس افزود: هنوز برای آمدن خاتمی دیر نشده اما امیدواریم و انتظار داریم وی حضور خود را تا آخر فروردین قطعی کند.

رئیس ستاد انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد که جبهه متبوعش تلاش دارد با هماهنگی بزرگان اصلاح‌طلب به سمتی حرکت کند که بر روی یکی از نامزدها در صورت نیامدن خاتمی به اجماع برسند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این ظرفیت برای اجماع بر روی کواکبیان وجود دارد یا خیر،‌گفت: در صورت اجماع، جبهه‌ها، احزاب و نخبگان اصلاح‌طلب می‌توانند نظر خود را پیشنهاد و روی یک نفر به توافق برسند.

حق‌شناس در خصوص فعالیت حزب اعتماد ملی در انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری تاکید کرد: اعتماد ملی در انتخابات 92 فعالیت سیاسی نخواهد داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *