شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - 18 Jan 2020
 
۰

حمله‌مشترک‌آمریکا‌و‍اسرائیل‌به‌'ایوب' فرضی

چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۴
کد مطلب: 254701
در اقدامی که ترس صهیونیست ها را از هواپیمای بدون سرنشین حزب الله را نشان می دهد، فرماندهان آمریکایی و صهیونیستی حمله به ایوب فرضی را نیز در رزمایش مشترک خود گنجانده اند. شایان ذکر است که هواپیمای بدون سرنشین حزب الله موسوم به ایوب اخیرا با پرواز بر فراز فلسطین اشغالی توانست تا نزدیکی نیروگاه هسته ای دیمونا پیش برود و هیچ یک از رادارهای اسرائیل قادر به کشف آن نشد.
به گزارش جهان، مهر به نقل از شبکه المنار گزارش داد: پس از مدتی از پرواز هواپیمای بدون سرنشین حزب الله بر فراز سرزمینهای اشغالی و شکست اسرائیلی ها در رصد آن، این موضوع مورد توجه قرار گرفته است.

این شبکه بیان کرد: فرماندهان آمریکایی و اسرائیلی در اقدامی که نشانه ترس آنها از هواپیمای بدون سرنشین حزب الله است، حمله به هواپیمای بدون سرنشین را بخشی از رزمایشی( که در حال برگزاری میان ارتش رژیم صهیونیستی و آمریکاست) قرار داده اند.

شایان ذکر است که هواپیمای بدون سرنشین حزب الله موسوم به ایوب اخیرا با پرواز بر فراز فلسطین اشغالی توانست تا نزدیکی نیروگاه هسته ای دیمونا پیش برود و هیچ یک از رادارهای اسرائیل قادر به کشف آن نشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *