سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - 26 Oct 2021
 
۰

نادران: دو نماینده به بقیه می‌گویند رای ندهید

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب: 254535
نماینده مردم تهران گفت: گزارش‌هایی در کازیوی نمایندگان گذاشته شده که امضا ندارد و ذیل آن نوشته شده: من‌الله التوفیق؛ لاریجانی در پاسخ گفت به مرور زمان موضوع مشخص خواهد شد.
به گزارش جهان به نقل از فارس،  الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی با استناد به بند 4 و 5 ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس که به حفظ انضباط داخلی مجلس و نظارت بر امور چاپ و توزیع گزارش‌ها اختصاص دارد، گفت: در کازیوی نمایندگان گزارش سه‌برگی گذاشته شده که امضاء ندارد و ذیل آن نوشته شده، من‌الله‌‌ التوفیق، من، من‌الله التوفیق را نمی‌شناسم.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر نادران و این جمله که من‌الله التوفیق را نمی‌شناسم، گفت: به مرور مشخص می‌شود.

وی همچنین آشوری عضو هیئت‌رئیسه مجلس را مأمور به رسیدگی درباره این گزارش‌های بدون امضاء کرد و گفت: لازم است گزارش‌هایی که منتشر می‌شود امضاء داشته باشد تا مشخص شود از سوی چه کسانی است.

نادران در تذکر دیگری با بیان اینکه نفیاً و اثباتاً درباره تحقیق و تفحص از سازمان بورس نظری ندارد، افزود: دو تن از عزیزان نماینده در مجلس راه می‌روند و به نمایندگان می‌گویند رأی ندهید، اگر این عزیزان می‌توانند استدلالشان را به صورت مکتوب به نمایندگان ارائه کنند.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر نادران گفت: این اشکال وجود دارد که به هنگام بررسی تحقیق و تفحص نمایندگان مخالف و موافق نمی‌توانند صحبت کنند باید در آینده این مشکل را حل کنیم تا نمایندگان مخالف و موافق استدلالشان را درباره تحقیق و تفحص ارائه کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *