دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - 25 May 2020
 
۰

سایر متهمان باید حساب کار خود را بکنند

سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۲۶
کد مطلب: 246469
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه وقتی با فرزندان هاشمی که از سردمداران انقلاب بوده و هست اینطور برخورد می‌شود، سایر افراد و متهمان باید حساب کار خود را بکنند، گفت: قاطعیت آیت‌الله آملی لاریجانی در این موضوع قابل تحسین بود.
به گزارش جهان، آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با فارس درباره قاطعیت دستگاه‌ قضایی در بازداشت منتسبان به هاشمی‌رفسنجانی اظهار داشت: در اتفاقات اخیر باید از   آیت‌الله آملی لاریجانی و آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تشکر کرد.

ممدوحی افزود: آقای هاشمی گفت که بچه‌های من با دیگران تفاوتی ندارند و دستگاه قضایی نیز در این زمینه وظیفه خود را به‌خوبی انجام داد که این امر جای تقدیر دارد.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه اگر هرکس به وظایف خود عمل کند کارها طبق قواعد منظمی پیش می‌رود، تصریح کرد: قاطعیت آیت‌الله آملی لاریجانی بسیار خوب بود و این روندِ عدم تبعیض بین مجرمان باید ادامه‌دار باشد.

وی در پایان تاکید کرد: وقتی با فرزندان آقای هاشمی که از سردمداران  انقلاب بوده و هست اینطور برخورد می‌شود، سایر افراد و متهمان باید حساب کار خود را بکنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *