پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - 2 Apr 2020
 
۰

ایران‌هراسی دوست‎دختر وزیر دفاع کانادا+فیلم

يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب: 243728
نازنین افشین جم می گوید: آيا كسي از شما روابط جنسي خارج از زناشويي داشته است؟ اگر در ایران بودید و متاهل هستيد و مرتكب زنا شديد، سنگسار خواهيد شد.
به گزارش  جهان به نقل از مشرق ، نازنین افشین جم ، زن ایرانی که همسر وزیر دفاع کانادا نیز هست با حضور در کنفرانس تد ایکس به ایران هراسی پرداخت. 
 
وی می گوید : مايلم از نگراني‌هاي خود در سرزمين مادري و كشور محل تولدم سخن بگويم ،نقض حقوق بشر كه در آنجا اتفاق مي‌افتد ،اگر در آنجا زندگي مي‌كرديد، بيشتر شما، تا به حال مرده بوديد ،شما را اعدام مي‌كردند يا لااقل اينكه، زنداني شده يا شكنجه مي‌شديد.
 
وی می افزاید: الان، از شما نمي‌خواهم تا دستان خود را بالا ببريد ،اما سوالاتي را مطرح مي‌كنم كه دوست دارم در ذهن خود به آنها فكر كنيد و به اين مسائل بيانديشيد.
 
در اينجا اگر كسي دين خود را تغيير داده باشد ،يعني اگر از اسلام به دين ديگري گرويده باشد، شما مي‌توانيد او را مرتد تلقي نموده و به مرگ با چوبه دار محكوم نماييد.
 
وی در ادامه اظهارات خود می افزاید: در اين گروه آيا همجنس‌باز هم وجود دارد؟ حكم اعدام در انتظار شماست.
 
دیدن فیلم 

زن وزیر دفاع کانادا می پرسد: آيا كسي روابط جنسي خارج از زناشويي داشته است؟دست خود را بلند نكنيد ... هه هه ،شما متهم به "اعمال خلاف منافي عفت" خواهيد شد و 100 ضربه شلاق را بايد تحمل كنيد يا اگر شما فردي متاهل هستيد و مرتكب زنا شديد پس، شما سنگسار خواهيد شد. 
 
این اظهارات در حالی صورت می گیرد که این احکام شرایط خاص خود را دارد و به سادگی قابل تحقق نیست .همچنین فلسفه این احکام توسط علما و حقوقدانان اسلامی تشریح شده است و حفظ نهاد خانواده در جامعه اسلامی از اهداف احکام اسلامی است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *