جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 27 Nov 2020
 
۰
۲

پاسخ همسر عابدزاده به شایعات‬

شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۵۰
کد مطلب: 174944
یک گزارش بی نام کافی بود تا همسر احمدرضا عابدزاده پس از سال ها مصاحبه کند.
به گزارش خبرآنلاین همسر عابدزاده در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ما در واکنش به گزارشی درباره دیپورت پسرش از امریکا گفت:« اگرچه در آن گزارش ، اسمی از بازیکنی که پسرش را فرستاده امریکا ، اسمی از ما نیاوردند اما تمام کدهای شان مشخص می کند که دارند ما را می گویند و آن مدیر چه کسی است.

پاسپورتم چون در آن مطلب راجع به حریم خصوصی زندگی ما حرف زدند جواب شان را می دهم. من اهل مصاحبه نبودم اما چون راجع به خودم دروغ گفتند توضیح می دهم.

هست و نشان می دهد که درز ۶ ماه گذشته نه من و نه دخترم به امریکا نرفتیم. احمدرضا امیر را به امریکا برد و این نشان می دهد که مدیر مصاحبه کننده اطلاعات اشتباه به مردم داده است. واقعا متاسفم. احمدرضا سلامتی اش را در این فوتبال از دست داد. زانوهایش را برای این فوتبال گذاشت.

اما یک عده ای که فوتبالی هم فکر نمی کنم باشند ، حرمتش را می شکنند و بحث خانوادگی اش را می کشند وسط. من هیچ وقت حرفی نمی زدم اما نمی توانم تحمل کنم به پسرم توهین کنند. راستش فکر نمی کنم نیازی به بیشتر از این توضیح دادن من باشد. امیر در امریکاست و درسش را می خواند.

پاسخ این آقایان که ما اسم شان را هم به زبان نمی آوریم را قبل از این علی دایی دادهدایی روبروی فردوسی پور نشست و همه چیز را گفت. حالا دیگر همه مردم همه چیز را فهمیدند و شناختند. نیازی نیست که ما چیزی بگوییم»
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


یادتان رفت چطور عابدزاده در ملبورن از کیان ایران حراست کرد؟
اخراج از آمریکا "افتخار" است. ننگ ، گرفتن تابعیت آمریکا است.
Iran, Islamic Republic of
اخراج عابدزاده از آمریکا به اعتبار او می افزاید مرگ بر آمریکا