پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 Feb 2019
 
۱
۲۱

پیش فروش ساندیس های راهپیمایی 22 بهمن

سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۰۵
شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد،
یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده آبمیوه در ایران که محصولات آن با نام "ساندیس" توزیع می گردد .اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده است، طی صدور بیانیه ای نسبت به محصول خود نکاتی را متذکر شده است .

به گزارش جهان همچنین از این طریق اقدام به پیش فروش "ساندیس" برای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نموده است.

به گزارش خبرگزاری چیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ساندیس، این شرکت طی بیانیه ای که به مناسبت فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران صادر نموده است، بر تاثیرگذاری ساندیس در راهپیمایی های مردمی و حضور هرچه بیشتر آنها به واسطه علاقه به ساندیس اشاره کرده و راه حل جدیدی برای بهره مندی مردم از محصولات این شرکت ارائه کرده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ایرانیان عزیز، سالهاست که در کنار شما و با شعار "هر ایرانی، هر راهپیمایی، یک ساندیس" همراه با شما در روزهای سخت انقلاب و نظام بوده ایم و همگان به نقش محصولات ما در راهپیمایی های میلیونی شما امت حزب الله پی برده اند. اکنون با فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران و در جهت کمک به حضور انبوه جمعیت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چند نکته در مورد ساندیس های شرکت ما حائز اهمیت است که مختصرا به عرض میرسانیم.

دانشمندان غربی نه، بلکه دانشمندان شرقی غرب زده، طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که توزیع ساندیس در بین مردم حاضر در راهپیمایی به تعداد شرکت کنندگان آن افزوده و باعث می شود که شعارهایی از جنس همان طعم ساندیس ها توسط مردم سر داده شود.
یکی از دانشمندان دانشگاه آزاد واحد لندن که مدتی است از وطن دور مانده، به همراه همکاران خود در آن مرکز با انجام تحقیقات بر روی جلبک ها به این نتیجه رسیده اند که "جلبک سبز" اثر سوئی در روند رشد سایر جانداران خواهد داشت.

" دکتر مهدی هاشمی که نخواست نامش فاش نشود و نخواست که نامش به اختصار (م.ه) نوشته شود، در گفتگو با روزنامه "صبح آقا زاده ها" عنوان کرد: جلبک سبز در سالهای اخیر یکی از مهمترین آفات اجتماعی بود که تاثیرات منفی بسیاری در وحدت جامعه داشته است. ما در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده ایم که در مقابل جلبک، ساندیس همواره توانسته است که وحدت گروه های مختلف جامعه را افزایش دهد.

همچنین آمارها نشان داده است که وجود ساندیس در راهپیمایی های مردمی می تواند به مراتب تعداد مردم را افزایش داده و به نظر ما این برای استقلال هر کشوری که مدت ها است پیروزی را شکست نداده لازم و ضروریست.

ما آزمایشات خود را بر روی نمونه ساندیس بیش از سی کشور جهان انجام داده ایم که نتایج نشان داده است ساندیس هایی که توسط دولت ایران توزیع می شود مرغوب ترین و بهترین نوع ساندیس است چرا که توانسته است زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و کودک و حتی طفل شیر خواره را برای حمایت از نظام خود به راهپیمایی ها بکشاند اما ساندیس های سایر کشور ها از چنین تاثیر گذاری بر روی مردم برخوردار نبوده است.

توزیع ساندیس بین سربازان ایرانی در جنگ با عراق که یکی از آنها بدون توجه به جراحت در بدنش مشغول خوردن کمپوت است.

حتی نمونه این تاثیر گذاری را در جنگ بین ایران و عراق می توان مشاهده کرد که مقامات ایران جوانها را با وعده "ساندیس" و "کمپوت" روانه جبهه ها می کردند که سر انجام به پیروزی ایران در آن جنگ و تنها به واسطه ساندیس ندیده های جنگ رفته منجر شد. بنا براین به وضوح می توان به قدرت ساندیس در معادلات سیاسی و در رفع بحرانهای اجتماعی پی برد."

ملت شریف ایران

حال که با لطف خدا و حمایت شما دنیا به رابطه ساندیس شرکت ما و راهپیمایی شما اذعان دارد و به حضور میلیونی شما در رهپیمایی ها به واسطه ساندیس پی برده است. برای بهره مندی فرد فرد شما از ساندیس های راهپیمایی پیش رو و به دلیل استقبال بی نظیر شما از ساندیس های راهیمایی ۹ دی و کمبود ساندیس در برخی مراکز استانی و همچنین برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سفید و احیانا رنگی، اقدام به پیش فروش ساندیس های راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می نماییم تا همگان با خیالی آسوده به فکر راهپیمایی بوده و به راحتی به ساندیس هایی با طعم دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه ۲۲خرداد، پلاک ۸۸ فرستاده تا از محصولات این شرکت در راهپیمایی عظیم و میلیونی ۲۲ بهمن بهره مند شوید.

لیست ساندیس ها و طعم و قیمت آنها

قیمت تمامی محصولات به " شهی " است
قابل ذکر است "شهی" در فرهنگ قدیم ایران به کسی اطلاق می شده است که همینجوری به دیگران پول می داده است و در واقع بر گرفته از نام شخصی به نام "شهرام جزایری" است و امروزه واحد پول ایران را "شهی" می گویند.

ساندیس حجم ۱۰۰ بی بی سی طعم: لعن علی عدوک یا حسین، خاتمی و کروبی و میر حسین- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم ۲۰۰ بی بی سی طعم: سران فتنه را محاکمه کنید- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم ۴۰۰ بی بی سی طعم: خواص بی بصیرت نمیخوایم- قیمت: دویست شهی
ساندیس حجم ۵۰۰ بی بی سی طعم: مرگ بر ضد ولایت فقیه- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم ۷۰۰ بی بی سی طعم: مرگ بر منافق- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم ۹۰۰ بی بی سی طعم: مرگ بر آمریکا - قیمت:هزار و هشتصد شهی
ساندیس حجم ۱۰۰۰ بی بی سی طعم: مرگ بر اسرائیل- قیمت: دو هزار شهی
قیمت محصولات بر اساس اولویت طعم ها تعیین شده است

ضمنا محصولات جدید شرکت که به تازگی تولید شده و در راهپیمایی های قبلی موجود نبود به شرح زیر است:
ساندیس حجم ۵۰۰ بی بی سی و با طعم های حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس و طعم های مرگ بر حسنی نا مبارک، مرگ بر بن علی دیکتاتور و با قیمت ۱۰۰ شهی

فرم زیر را تکمیل و همراه فیش واریزی به آدرس ذکر شده ارسال نمایید:

اینجانب ......... تعداد ...... ساندیس با طعم های ......... را جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن درخواست کرده و تعهد می نمایم که ساندیس را هنگام راهپیمایی نوشیده و بر طبق طعم های آن شعار بدهم و "نی ساندیس" را در چشم دشمنان نظام و دشمنان امام خامنه ای فرو کنم.
حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی
آدرس: شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه ۲۲خرداد، پلاک ۸۸
ساندیس خوران عزیز با کمک خدا و به دعای شما انشاء الله به زودی ایران در زمینه تولید ساندیس به خود کفایی رسیده و محصول خود را به دیگر کشورهای انقلاب کرده از جمله مصر، تونس، اردن و ... برای سالگرد انقلاب هایشان و حضور میلیونی مردم آن کشور ها در راهپیمایی صادر خواهد کرد. 
کد مطلب: 156257
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۳:۳۴
آقا هر کسی اینو نوشته دمش گرم خیلی باحال بود
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۳:۵۲
واقعا بي مزه بود يعني چي؟
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۳:۵۹
ایول,عالی بود
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۴:۰۶
احسنت..بی نظیر بود.
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۷
خیلی باحال بود....تا کور شود هر آنکه نتواند دید...
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۴:۴۵
واقعا ايول!!!!!!
اين يه دونه جديده،
حجم 1000 بي بي سي ، با طعم سبزي اموي با دوز بالا جهت در اوج نگه داشتن توهم فرفه موسويه.
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۴:۵۷
خیلی باحال بود:-)
ما که جمعه داریم میریم راهپیمایی اونم به عشق ساندیس 500 بی بی سی...
جانم فدای رهبر
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۰۳
هرچند انتقاد بهتون زياد دارم ولي اين مطلب واقعا عالي بود و جاي تشکر داست
خداوند توفيق مجاهدت را در عرصه فرهنگي به ما هم بدهد انشاالله
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۱۴
اینجانب !!!!! تعداد 1388 ساندیس با طعم های 22 خرداد را جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن درخواست کرده و تعهد می نمایم که ساندیس را هنگام راهپیمایی نوشیده و بر طبق طعم های آن شعار بدهم و "نی ساندیس" را در چشم دشمنان نظام و دشمنان امام خامنه ای فرو کنم.
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۵۴
خیلی بی مزه ای
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۶:۰۴
آقا من از همه نوعش میخام
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۷:۱۴
22بهمن من با خودم ساندیس میارم
۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۷:۴۸
بخاطر اينكه من وضع مالي خوبي نداشته و حتي سالي يكبار هم نمي توانم به بالاشهر تهران سفر نمايم ، براي راهپيمائي روز 22 بهمن از سانديس 100 بي بي سي خريداري خواهم كرد .
۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۱:۰۹
حاجی خیلی قشنگ بود مردم از خنده
۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۴
آقا لطفا تو محصولاتتون این دو طعم رو هم اضافه کنین:
1- اللهم عجل لولیک الفرج!
2- جانم فدای رهبر!
۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۲:۲۳
طنز بدی نبود
جاداشت بیشتر پرورده بشه
۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۳:۱۱
خیلی قشنگ بود. چه طوری اینها رو می نویسنین؟ حال کردیم
۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۴:۳۵
خيلي جالب بود .
لطفا اين مطالب را تكثير كنيد ودر راهپيماي پخش كنيد
۱۳۸۹/۱۱/۲۱ ۰۸:۴۲
معرکه ....
ایول
۱۳۸۹/۱۱/۲۴ ۱۲:۱۶
سلام خدا قوت

زنده باشيد
۱۳۸۹/۱۱/۲۴ ۱۳:۲۱
قم که خبری از ساندیس نبود یعنی خیابانها ظرفیت توزیع نداشت من که ندیدم ولی اگه کباب برگ بدن بهتره یا حداقل جوجه آخه ساندیس به من نمی سازه !!!