جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - 22 Oct 2021
 
۰

شروع گام دوم واکسیناسیون توسط شهرداری تهران

پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب: 778865
در گام دوم واکیسناسیون توسط شهرداری افتتاح ۱۲ پایگاه واکسیناسیون ثابت به همراه ۲۲۰ پایگاه در مساجد و ۲۲ پایگاه در مترو در دستور کار است.
شروع گام دوم واکسیناسیون توسط شهرداری تهران
به گزارش جهان نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم آغاز مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهر تهران، اظهار کرد:امروز گامی دیگری در جهت خدمت انجام می‌شود و انشالله مردم از سطح بالایی از خدمت برخوردار شوند. تلاش شهرداری این است که از نهاد خدماتی به نهاد خدمت گذار اجتماعی تبدیل شود و تلاش بر توسعه نوع خدمتگذاری و افزایش مشارکت مردم است.

وی ادامه داد:گام اول افتتاح ۲۸ پایگاه واکسیناسیون بود و گام دوم افتتاح ۱۲ پایگاه واکسیناسیون ثابت به همراه ۲۲۰ پایگاه در مساجد و ۲۲ پایگاه در مترو، ۱۰ ون سیار همچنین ۲۲ اتوبوس زندگی به صورت سیار و سامانه ۱۳۷ است. علاوه بر خدمت‌هایی که به مردم ارائه می‌شود، در درون شهرداری تلاش شد تا برای جلوگیری از کرونا اقدام شود. خلوت شدن مراکز به دلیل افزایش مراکز است و اگر دریافت دوم شروع شود دوباره افرایش جمعیت در مراکز را داریم.

زاکانی بیان کرد:در کرونا علاوه بر بحث واکسن که بسیار جدی انجام شد، فاصله گذاری اجتماعی مطرح است و با تعطیلی کاری به پیش نمی‌رود و باید فاصله گذاری منطقی انجام شود. امیدواریم در آینده نزدیک پایان کرونا را ببینیم و سربلند از این مراحل عبور کنیم و همچنین بتوانیم برای دوران بعد از کرونا هم خدمت رسانی را به خوبی انجام دهیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *