شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - 23 Oct 2021
 
۰

محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر ارشاد شد

سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵
کد مطلب: 778655
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.
محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر ارشاد شد
به گزارش جهان نيوز، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.

در متن حکم اسماعیلی خطاب به محمدحسین ایمانی خوشخو آمده است:

«جناب آقای دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو
از آنجایی که نقش قانونی و اساسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیاستگذاری و هدایت‌گری فرهنگ کشور به سوی اهداف متعالی هم راستا با آرمان‌‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با انسجام داخلی بخش‌های مختلف و همسو بودن این مجموعه‌‌ها با سیاست‌های کلان دولت مردمی تحقق می‌­یابند، جناب‌عالی را که از سابقه‌ای طولانی و تجارب ارزشمند در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری  برخوردار می‌­باشید به عنوان «مشاور وزیر در امور سیاست‌گذاری‌‌های کلان و توسعه فعالیت ‌های فنآورانه فرهنگی و هنری» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و همکاری و تعامل کلیه حوزه‌های مربوطه، وظایف محوله به ویژه همفکری در ارتقا و ایفای نقش سازنده‌تر شوراهای اجتماعی تصمیم‌ ساز شورای عالی انقلاب فرهنگی به ویژه شورای فرهنگ عمومی و شورای هنر را به نحو مناسبی ایفا نمایید. انتظار می‌رود پیشرفت کارها و اقدامات مربوطه  به صورت مستمر به اینجانب گزارش شود.

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند منّان خواستارم.»

 محمدحسین ایمانی خوشخو از نیروهای اولیه جهاد دانشگاهی و دارای دکترای گردشگری با گرایش اقتصاد گردشگری است.

در کارنامه اجرایی ایمانی خوشخو می‌توان به معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، مدیرکل مرکز آمار و برنامه ‌ریزی پژوهش ‌های فرهنگی و هنری، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کل کشور، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و ... اشاره کرد.

همچنین از جمله فعالیت‌های علمی و پژوهشی وی، مجری طرح پژوهشی بازبینی و اولویت‌بندی کشور‌های هدف گردشگری جمهوری اسلامی ایران، مسئول و ناظر علمی پروژه‏‌های تحقیقاتی، عضو هیأت تحریریه نشریه علمی ـ پژوهشی «مطالعات گردشگری» پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی واحد مشهد و ... است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *