شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - 23 Oct 2021
 
۱
۴

موسوی: کروبی دانشمند سیاسی است!

دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱
کد مطلب: 778479
موسوی در این‌ باره تاکید کرد: آقای کروبی هرگز خود را از نظام جدا ندانسته و مثل همه ما در پیشرفت‌ها و نواقص نظام خود را شریک می‌داند.
موسوی: کروبی دانشمند سیاسی است!
به گزارش جهان نيوز، «اصل نظام محفوظ بماند و ان‌شاءلله عیوب و نواقصش برطرف شود» از زبان کروبی در سخنرانی مراسم خانه کرباسچی با واکنش‌ برخی اصلاح طلبان مواجه شده است.

سید افضل موسوی، عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی ایران، در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین درباره این موضوع گفت: قبول داشتن اصل نظام غیر از انتقاد داشتن است و زمانی که به حرفی توجه می‌کنیم نباید به گوینده آن نگاه کنیم کمااینکه حضرت امیر (ع) می‌فرمایند: باید به اصل یک حرف توجه و دقت کنیم نه به گوینده.

او ادامه داد: اصل حرف آقای کروبی درست است؛ آقای کروبی دانشمند سیاسی است که از ابتدای نوجوانی و جوانی در کار سیاسی بوده، زندان کشیده و در رژیم سابق با برخورد مواجه شده و در جمهوری اسلامی تا ریاست مجلس بالا رفته، بنابراین ایشان نمی‌خواهد و نمی‌تواند از نظام جدا باشد.

موسوی در این‌ باره تاکید کرد: آقای کروبی هرگز خود را از نظام جدا ندانسته و مثل همه ما در پیشرفت‌ها و نواقص نظام خود را شریک می‌داند.

او با رد ادعاهایی درباره تاثیرگذاری کرباسچی بر کروبی توضیح داد: عده‌ای به دنبال براندازی نظام هستند و داستان دیگری را دنبال می‌کنند چراکه آقایان کروبی و کرباسچی هرگز برانداز نبوده و نیستند و به همین دلیل از مواضع ایشان انتقاد می‌کنند.

موسوی با تاکید بر این نکته که «کسانی که امروز منتقد گفته‌های کروبی هستند به دنبال براندازی هستند» افزود: مگر آقای کروبی تازه گفته است که اصل نظام با اعمال مواردی باید اصلاح شود، سال‌هاست که این حرف‌ها را می‌زند و حرف تازه‌ای در منزل کرباسچی نبوده و نیست که بگوییم با القا و تلقین کرباسچی بوده است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در پایان گفت: آقای کروبی با ۸۰ سال سن و بالغ بر ۴۰ سال فعالیت سیاسی تحت تاثیر کسی صحبت نمی‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مجيد سرابي
يادم هست دوران تحصيل وقتي دانش آموزي از درك و فهم درس عاجز بود و به معلم هم گوش نمي داد ، معلم محترم داد مي زد و مي گفت : هاي دانشمند با تو هستم ها ، يعني كلمه دانشمند ايهامي بود براي مخاطب!!!
Iran, Islamic Republic of
دانشمند سیاسی؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
این هم جک خوبیه خیلی خندیدیم
با اين حرفها داريد ابوالفتنه! را تطهير و تبرئه مي كنيد؟