شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - 23 Oct 2021
 
۰

قدردانی اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبری برای منع واردات

يکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب: 778444
اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی قدردانی کردند.
قدردانی انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبرانقلاب
به گزارش جهان نيوز، اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی تقدیر کردند.

در متن این نامه آمده است:

پیرو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت فراهم سازی زمینه‌های حداکثری رشد و پیشرفت کمی و کیفی فعالان صنعت لوازم خانگی در خصوص ممنوعیت واردات محصولات این صنعت، انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به عنوان قدیمی‌ترین تشکل ملی این بخش با ۲۵۰ عضو فعال و ۴ دهه نقش آفرینی در صنعت و اقتصاد ملی از حسن عنایت و تدبیر رهبر انقلاب قدردانی می‌کند.

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران آمادگی همه جانبه خود را جهت همسویی و همراهی با دستور رهبر انقلاب به عنوان عاملی کلیدی جهت شکوفایی صنعت لوازم خانگی و برداشتن موانع هر گونه انحصارگرایی داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

همچنین انجمن مذکور اعلام کرده است که می‌تواند به عنوان جایگزینی مؤثر در برون رفت بیماری وابستگی به نفت با استفاده از اندیشه پژوهشگران و تجربه صاحب نظران این صنعت با تمرکز به سه دسته محصولات انرژی بر، غیر انرژی بر و قطعات لوازم خانگی عمل کند.

انجمن صنایع لوازم خانگی از اقدام این انجمن برای تدوین «سند راهبردی توسعه صنعت لوازم خانگی ایران» خبر داده است.

متن نامه مذکور به شرح زیر است:
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *