پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - 21 Oct 2021
 
۱
۳

نیم تن گوشت اسب و الاغ در تهران معدوم‌ شد

چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 776874
رئیس اداره دامپزشکی شهر تهران از شناسایی کشتار تک سمی در تهران و معدوم‌سازی نیم تن گوشت اسب و الاغ کشتار شده در دامداری غیرمجاز پیش از توزیع در بازار توسط کارشناسان دامپزشکی خبر داد.
نیم تن گوشت اسب و الاغ در تهران معدوم‌ شد
به گزارش جهان نيوز، صادق گلزاری رئیس اداره دامپزشکی شهر تهران در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به شناسایی کشتار تک سمی در یک واحد نگه‌داری دام اظهار داشت: کارشناسان اداره دامپزشکی شهر تهران در بازدید از یک واحد دامداری غیرمجاز متوجه کشتار تک سمی و آماده‌سازی جهت ارسال به بازار شدند.

وی افزود: این دامداری غیرمجاز که اقدام به کشتار تک سمی می‌کرد قبل از عرضه در سطح شهر تهران شناسایی و در حدود نیم تن گوشت کشف شده اسب و الاغ از این واحد معدوم شد.

رئیس اداره دامپزشکی تهران در ادامه گفت: در این دامداری غیرمجاز بیش از 10 رأس اسب و الاغ نگه‌داری می‌شود که با توجه به فعالیت غیرقانونی و کشف میزان قابل‌ توجهی گوشت اسب و الاغ از این واحد، پرونده تخلف برای این واحد متخلف تشکیل و به مراجع مربوطه ارجاع شد.

گلزاری با بیان اینکه دامپزشکی نقش جدی در پیشگیری و رفع بیماری‌های مشترک بین انسان و دام دارد ابراز داشت: با پیشگیری و نظارت جدی در مبارزه با بیماری‌های دامی و مشترک بین دام و انسان که توسط سازمان دامپزشکی انجام شده بیماری‌ها به شدت کاهش یافته است.

رئیس اداره دامپزشکی تهران در پایان خاطرنشان کرد: تیم‌های بازرسی اداره دامپزشکی به‌صورت شبانه‌روزی اقدام به بازدید سرزده از دامداری‌ها، سردخانه‌ها و رستوران نموده و نسبت به حفظ سلامت شهروندان اقدام می‌کنند.


نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Czech Republic
⭕️ نیم تُن گوشت خر و اسب تو تهران پیدا و معدوم شده، یاد کبابی ای افتادم که سیخی ۵هزار تومان میداد و من ۶ سیخ سفارش دادم🥲
بايد همشو سيخ كنن بدن به خود بي وجدانشون بخورند!
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
نه بابا بدن به باغ وحش تهران شير و ببر و پلنگ و گرگ و ... عقال و شاهين و قرقي بخورند حالش را ببرند چرا معدوم كردن ؟؟؟