پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - 23 Sep 2021
 
۰

واکنش رئیس سازمان زندان‌ها به ادعای سپیده قلیان

دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۰
کد مطلب: 775864
رئیس سازمان زندان ها، درباره ادعای سپیده قلیان مبنی بر کفن پیچ کردن کودک افغانی توسط زندانبان ها توضیحی ارائه داد.
واکنش رئیس سازمان زندان‌ها به ادعای قلیان
به گزارش جهان نيوز، محمدمهدی حاج محمدی در توئیتر خود درباره ادعای سپیده قلیان مبنی بر کفن پیچ کردن کودک افغانی توسط زندانبان ها توضیح داد.

رئیس سازمان زندان ها نوشت: ادعای قلیان مبنی بر «کفن پیچ کردن کودک افغانی توسط زندانبان ها» بررسی شد، مادر این کودک که در اسفند ۹۹ آزاد شده بود، توسط بازرس ما دعوت شد، توضیحات ایشان را ببینید و سیاه دیدن سپیدی‌ها توسط سپیده قلیان و رسانه‌های هوادارش را قضاوت کنید، خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

قسمتی از صحبت‌های مادر کودک افغانی که قلیان ادعا می کرد با آنها بد رفتاری شده است به این شرح است: فرزند من حدود ۶ ماهش بود با هم از زندان آزاد شدیم، من اصلا بدی از ایشان ندیم ایشان به خاطر غریبی من خیلی به من کمک می کردند و مثل مادر با من بودند اصلا بد رفتاری از سوی مسئولان زندان متوجه فرزند من نشد اگر زمانی من ناراحت بودم و بچه ام را دعوا می کردم آنها از رفتار من ناراحت می شدند، بعد از آزادی من از زندان فرزند من دلتنگ رئیس زندان شده بود و با دلتنگی از من درخواست می کرد که به زندان برای دیدار با آنها برویم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *