چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 22 Sep 2021
 
۱
۱

تغییر اولین رئیس دانشگاه در دولت رئیسی

يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۳
کد مطلب: 775731
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حسین قناعتی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب کرد.
تغییر اولین رئیس دانشگاه در دولت رئیسی
به گزارش جهان نيوز، به نقل از وزارت بهداشت، متن حکم وزیر بهداشت به شرح زیر است: «دکتر حسین قناعتی، استاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران؛ خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده است.

لذا نظر به تعهد، سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران» منصوب می شوید تا با اتکال به ذات باریتعالی و رعایت جوانب شرعی و قانونی انجام وظیفه کنید.

امیدوارم جنابعالی که از اساتید گرانقدر آن دانشگاه هستید با بهره گیری از تجارب اساتید پرتلاش و تعامل سازنده و صمیمانه با دانشجویان و کارکنان دلسوز، نهایت تلاش خود را جهت پویایی و ارتقا شاخص های آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه بعمل آورید. توفیق شما و همه همکاران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

به گزارش مهر، پیش از این دکتر عباسعلی کریمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران را برعهده داشت.

انتصاب دکتر حسین قناعتی دانشگاه علوم پزشکی تهران نخستین انتصاب رئیس دانشگاه در وزارت بهداشت دولت سیزدهم است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
منتظر تغییرات سریع و گسترده خصوصا در مشهد هستیم