کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

الهیان نماینده تهران در مجلس:

رویکرد ضد فساد آقای زاکانی منجر به خدمت‌رسانی به قشر محروم تهران خواهد شد

13 مرداد 1400 ساعت 23:17

نماینده تهران در مجلس گفت: رویکرد ضد فساد و تحول گرایی آقای زاکانی و برنامه تحولی که در مدیریت شهری‌شان دارند منجر به محرومیت زدایی، تحقق عدالت، رفع آسیب های اجتماعی و خدمت‌رسانی به قشر محروم و متوسط تهران خواهد شد.


به گزارش جهان نیوز، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در مورد انتخاب علیرضا زاکانی از سوی شورای شهر تهران به سمت شهردار تهران گفت: انتخاب آقای زاکانی به عنوان شهردار تهران نویدبخش رفع مشکلات پایتخت و وضعیت فعلی و عقب گردی است که در طول این سال‌ها در پایتخت اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: رویکرد ضد فساد و تحول گرایی آقای زاکانی و برنامه تحولی که در مدیریت شهری‌شان دارند منجر به محرومیت زدایی، تحقق عدالت، رفع آسیب های اجتماعی و خدمت‌رسانی به قشر محروم و متوسط تهران خواهد شد و از این جهت باید برای این انتخاب از اعضای شورای شهر تهران تشکر کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایطی که حاشیه شهر تهران در حال حاضر دارد که منجر به محرومیت و آسیب های اجتماعی شده است نیاز به رویکرد تحولی و خدمت رسانی به مردم محروم و طبقه ضعیف و متوسط شهر تهران دارد که ان‌شاالله با برنامه ای که آقای زاکانی ارائه دادند و مدیریت جهادی و انقلابی ایشان پایتخت به سامان خود خواهد رسید.


کد مطلب: 771894

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/771894/رویکرد-ضد-فساد-آقای-زاکانی-منجر-خدمت-رسانی-قشر-محروم-تهران-خواهد

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com