کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران:

با شهرداری زاکانی، مردم تهران طعم خدمت صادقانه را می چشند

13 مرداد 1400 ساعت 21:15

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران گفت: با شهردار شدن آقای زاکانی مردم تهران طعم خدمت صادقانه و دیدن‌مدرانه را خواهند چشید و ما در این دوران شاهد اداره ارزان شهر و برخورداری اقشار ضعیف از مزایا و امکانات شهری خواهیم بود.


گروه سیاسی جهان نیوز: علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران گفت: در دوران همکاری‌ام با آقای زاکانی و همین‌طور قبل از آن در دورانی که رابطه دوستانه با ایشان داشتم ایشان را فردی فسادستیز دیده‌ام.

وی افزود: با توجه به گردش مالی بالای شهرداری تهران روحیه فسادستیزی آقای زاکانی به سلامت مالی شهرداری کمک می‌کند.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: ویژگی دیگر آقای زاکانی تحول‌خواهی است و قطعاً مردم در دوران شهرداری آقای زاکانی در شهر تهران تغییر و تحول را در خدمت‌رسانی به مردم شاهد خواهند بود و تغییرات محسوس در این حوزه اتفاق خواهد افتاد.

خضریان خاطرنشان کرد: با توجه به ریاست آقای زاکانی در بسیج دانشجویی و ارتباطی که با نیروهای انقلابی از قشر دانشجویان داشته ما می‌توانیم شاهد حضور نیروهای انقلابی در شهرداری تهران در دوره پیش‌رو باشیم.

وی افزود:‌ در دوره‌ای که آقایان تکنوکرات شهردار تهران بودند شهر گران اداره می‌شد و اقشار ضعیف جامعه توان زندگی در تهران را نداشتند و به حاشیه شهر رانده شدند، یکی از ویژگی‌های آقای زاکانی این است که شهر را ارزان اداره می‌کند و اقشار ضعیف نیز می‌توانند از مزایا و امکانات شهر اضافه کنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: ویژگی دیگر ارائه خدمت صادقانه و عادلانه به مردم است و مردم تهران در دوره شهرداری آقای زاکانی طعم خدمت صادقانه و عادلانه را خواهند چشید.


کد مطلب: 771887

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/771887/شهرداری-زاکانی-مردم-تهران-طعم-خدمت-صادقانه-می-چشند

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com