کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

عروسی که از خوشحالی راهی بیمارستان شد

10 مرداد 1400 ساعت 11:46

یک عروس آمریکایی که به شدت از برگزاری مراسم عروسی خود خوشحال بود، در حین میدانداری جشن با داماد دچار سانحه شد و کارش به بیمارستان کشید.


به گزارش جهان نیوز، یک عروس آمریکایی که به شدت از برگزاری مراسم عروسی خود خوشحال بود، در حین میدانداری جشن با داماد دچار سانحه شد و کارش به بیمارستان کشید.
 
بر اساس گزارش اعتمادآنلاین، مجله «پیپل» در مورد این زن بدشانس نوشت: جولی بیل که از یک سال پیش قرار بود با پاول ریختر ازدواج کند اما به دلیل پروتکل‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا این کار انجام نشده بود دست آخر توانست ماه جاری میلادی مراسم ازدواج خود را در ایالت پنسیلوانیا با حضور مدعوین برگزار کند، اما ظاهراً تقدیر چنین رقم خورده که او جشن ازدواج معمولی نداشته باشد.

 
عروس ۳۴ساله که همه چیز را برای جشن خود آماده دیده بود برای ابراز شادمانی همراه شوهر خود به میان مهمانان آمد که ناگهان پایش به شدت پیچ خورد و بر زمین افتاد. در نهایت کار به جایی رسید که اطرافیان او را با صندلی چرخدار به بیمارستان منتقل کردند.
 
به نوشته این مجله آمریکایی، با وجود این وقفه عروس که عزم خود را برای تکمیل مراسم جزم کرده بود، بعد از بستن آتل و تجویز مقادیر قابل توجهی مسکن به جشن عروسی‌اش بازگشت و مراسم را تکمیل کرد.


کد مطلب: 771484

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/771484/عروسی-خوشحالی-راهی-بیمارستان

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com