کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

المپیک توکیو؛

برنامه کامل ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو

31 تير 1400 ساعت 10:41

سی و دومین دوره بازی های المپیک از فردا در توکیو آغاز می شود و برنامه مسابقات ورزشکاران کشورمان به وقت تهران مشخص شده است.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک از روز جمعه اول مرداد در شهر توکیوی ژاپن آغاز می‌شود.

بازی های المپیک 2020 بعد از وقفه یک ساله و البته با تفاوت نسبت به دوره های قبل برگزار می‌شود.

در زیر می‌توانید برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی همزمان با ساعت به وقت تهران را مشاهده کنید:


 
توکیو 2020
بسکتبال
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
12 نفر بسکتبال مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 Saitama
Super
Arean
ایران - برنده تورنمنت انتخابی کانادا
ایران - آمریکا
ایران - فرانسه
1/4 نهایی
چهارشنبه 6 مرداد 8:20
شنبه 9 مرداد 5:30
سه‌شنبه 12 مرداد -
پنجشنبه 14 مرداد - نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد - طلا، نقره و برنز، توزیع مدال
 
بوکس
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
شاهین موسوی وزن پنجم
69 تا 76
کیلوگرم
یکشنبه 3 مرداد  12:30تا 15:15 Kokugikan
Arena
مرحله 32
پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15:30
مرحله 16
یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15:30
1/4 نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11:40 نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 9:30 تا 11:30 فینال - توزیع مدال
دانیال شه‌بخش وزن دوم
52 تا 57 
کیلوگرم
دوشنبه 4 مرداد 6:30 تا 10:30 مرحله 32
پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 10:30
12:30 تا 15:40
مرحله 16
یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
12:30 تا 15
1/4 نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 تا 9 نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11 فینال - توزیع مدال
 
تکواندو
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
آرمین هادی‌پور 58 کیلوگرم مردان شنبه 2 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19
Makuhari
Messe
Hall A
مرحله 16 - 1/8 مقدماتی -1/4 نیمه نهایی
****
شانس مجدد، برنز، فینال، توزیع مدال
میرهاشم حسینی 68 کیلوگرم مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19
ناهید کیانی 57 کیلوگرم زنان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
14:30 تا 19
 
تنیس روی میز
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
نیما عالمیان انفرادی مردان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 18 Tokyo
Metropolitan
Gymnasium
مرحله مقدماتی انفرادی
مرحله 1 انفرادی مردان
یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 انفرادی مردان
دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 و 3 انفرادی مردان
سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله سوم انفرادی
چهارشنبه 6 مرداد - یک چهارم نهایی
پنجشنبه 7 مرداد - نیمه نهایی
جمعه 8 مرداد - طلا، برنز و توزیع مدال
 
تیراندازی با کمان
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان  جمعه 1 مرداد 8:30 Yumenoshima
Park Archery
Field
مرحله انتخابی (رنکینگ)
سه‌شنبه 5 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
چهارشنبه 6 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
پنجشنبه 7 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
شنبه 9 مرداد - 1/8 حذفی
 1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
 
تیراندازی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
جواد فروغی 10 متر تپانچه بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 Asaka
Shooting
Range-R&P
Qual.&Finals
مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
هانیه رستمیان 10 متر تپانچه بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
25 متر تپانچه بادی پنجشنبه 7 مرداد 4:30 مرحله انتخابی اولیه
جمعه 8 مرداد 4:30 انتخابی - فینال - توزیع مدال
مهیار صداقت 50 متر تفنگ 3 وضعیت دوشنبه 11 مرداد 4 تا 13:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
10 متر تفنگ بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
فاطمه کرم‌زاده 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
نجمه خدمتی 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 8 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
آرمینا صادقیان 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30 تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
 
دو و میدانی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
احسان حدادی پرتاب دیسک جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 Olympic
Stadium
دور انتخابی
شنبه 9 مرداد 14:30 تا 17:25 فینال
یکشنبه 10 مرداد - توزیع مدال
حسن تفتیان 100 متر شنبه 9 مرداد 4:30 تا 7 دور مقدماتی
یکشنبه 10 مرداد 15:10 تا 19 نیمه نهایی - فینال
فرزانه فصیحی 100 متر جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 مقدماتی
شنبه 9 مرداد - نیمه نهایی - فینال
 
دوچرخه سواری
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
سعید صفرزاده جاده مردان شنبه 2 مرداد 6:30 تا 13:45 Fuji International
Speedway
Start from Musashinonomori Park
مسابقه و توزیع مدال
تایم تریل مردان چهارشنبه 6 مرداد 7 تا 13:10 Start from Musashinonomori Park
مسابقه و توزیع مدال
 
شمشیربازی (سابر مردان)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
مجتبی عابدینی
علی پاکدامن
محمد رهبری
انفرادی شنبه 2 مرداد 4:30 تا 11:50 Makuhari Messe
Hall B
جدول 64 نفره - جدول 32 نفره - جدول 16 نفره
1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
مجتبی عابدینی
علی پاکدامن
محمد رهبری
محمد فتوحی
تیمی چهارشنبه 6 مرداد 5:30 تا 10:50 جدول 16 نفره، 1/4 نهایی، طبقه‌بندی، نیمه نهایی،
رده‌بندی مقام 5-6 و 7-8
برنز، فینال، توزیع مدال
 
قایقرانی (روئینگ)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
نازنین ملایی تکنفر زنان 
(2000 متر)
جمعه 1 مرداد 4 Sea Forest
Waterway
رده‌بندی
شنبه 2 مرداد 4 شانس مجدد
یکشنبه  3 مرداد 4:30 نیمه نهایی گروه E/F
دوشنبه 4 مرداد 4:30 یک‌چهارم نهایی
سه‌شنبه 5 مرداد 4 نیمه نهایی گروه C/D
چهارشنبه 6 مرداد 7 نیمه نهایی گروه A/B
پنجشنبه 7 مرداد 7 فینال گروه‌های E, F و D
جمعه 8 مرداد 7 فینال گروه‌های B, C و A توزیع مدال
 
قایقرانی (کایاک)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
علی آقامیرزایی کایاک
تکنفره مردان
(1000 متر)
دوشنبه 11 مرداد 5 Sea Forest
Waterway
رده‌بندی و یک چهارم نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 5 نیمه نهایی، فینال و توزیع مدال
 
کاراته (کومیته)
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
سارا بهمن‌یار 55- کیلوگرم پنجشنبه 14 مرداد 12:30 تا 17:30 Nippon
Budokan
حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
سجاد گنج‌زاده 75+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
حمیده عباسعلی 61+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
 
کشتی فرنگی
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت  برگزاری مکان توضیحات
علیرضا نجاتی 60 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 Makhari
Messe Hall A
1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
امین میرزازاده 130 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدعلی گرایی 77 کیلوگرم دوشنبه  11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدهادی ساروی 97 کیلوگرم دوشنبه 11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
چهارشنبه 13 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
 
کشتی آزاد
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
رضا اطری 57 کیلوگرم مردان چهارشنبه 13 مرداد 6:30 Makuhari
Messe Hall A
1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
حسن یزدانی 85 کیلوگرم مردان چهارشنبه  13 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
امیرحسین زارع 125 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
مصطفی حسین‌خانی 74 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
محمدحسین محمدیان 97 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
مرتضی قیاسی 65 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
برنز، فینال، توزیع مدال
 
والیبال
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
12 نفر والیبال مردان
گروه A
شنبه 2 مرداد 15:10 Ariake
Arena
ایران - لهستان
ایران - ونزوئلا
ایران - کانادا
ایران - ایتالیا
ایران - ژاپن
دوشنبه 4 مرداد 4:30
چهارشنبه 6 مرداد 4:30
جمعه 8 مرداد 15:10
یکشنبه 10 مرداد 15:10
سه‌شنبه 12 مرداد 4:30 1/4 نهایی
پنجشنبه 14 مرداد 8:30 نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد 19:15 برنز، نقره، طلا و توزیع مدال
 
وزنه برداری
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
علی هاشمی 109 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 15:20 تا 18:20 Tokyo
International
Forun
گروه A-B
توزیع مدال
علی نوروزی 109+ کیلوگرم چهارشنبه 13 مرداد 15:20 تا 18:20 گروه A-B
توزیع مدال
 
شنا
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
متین بالسینی 50 متر آزاد جمعه 8 مرداد 14:30 Tokyo
Aquatics
Center
مرحله مقدماتی
100 متر پروانه پنجشنبه 7 مرداد 14:30
جمعه 8 مرداد 6 نیمه نهایی
 
بدمینتون
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
ثریا آقایی حاجی آقا انفرادی زنان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 10 Musashino
Forest
Sport Plaza
مرحله گروهی - انفرادی
یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
چهارشنبه 6 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
پنجشنبه 7 مرداد - 1/16 مرحله حذفی
جمعه 8 مرداد - یک چهارم نهایی


کد مطلب: 770519

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/770519/برنامه-کامل-ورزشکاران-ایرانی-المپیک-توکیو

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com