کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مشاور نظامی رهبر انقلاب عزادار شد

26 تير 1400 ساعت 20:43

رئیس گروه مشاورین نظامی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی درگذشت همسر امیر دریادار عباس محتاج مشاور نظامی فرماندهی معظم کل قوا را به وی تسلیت گفت.


به گزارش جهان نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرلشکر علی شهبازی رئیس گروه مشاورین نظامی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی درگذشت همسر امیر دریادار عباس محتاج مشاور نظامی فرماندهی معظم کل قوا را به وی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

اِنالله وَ  اِنا اِلیهِ راجِعُون
همرزم عزیز 

عروج  عزیز از دست رفته غم جانکاهی است که ‌تحمل آن  به دشواری بر باور می­‌نشیند امّا به حکم خداوند متعال که فرمود: ‌کل ‌من ‌علیها  ‌فان، صرفا با اتکاء به صبر، ایمان و توکّل والای همه بازماندگان علی الخصوص جنابعالی  که بحمدالله از مصادیق بارز و برجسته آنها می باشید مقدور و میسور خواهد بود. ان­شاءالّله

مطمئناً پاداش بانوئی مؤمنه و صبور که در طول سالیان متمادی  به ویژه در دوران دفاع مقدّس همواره پشتیبان و ‌همسنگر رزمندۀ  بااخلاص ، متدین و صالحی ‌همچون شما امیر سرافراز بوده است، مصاحبت و همنشینی با بانوی دو عالم حضرت فاطمۀ زهرا(سلام اللله‌علیها) خواهد بود. هنیئاً لها

با اظهار  تأسّف  و  تأثّر عمیق ، ضایعۀ  اندوه‌بار و جبران ناپذیر ارتحال همسر مکرّمتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان برای آن مرحومه علوّ درجات و رحمت واسعۀ الهی و برای شما و سایر بازماندگان محترم صبر و سلامتی، دوام توفیقات و حُسن عاقبت امور مسئلت می نمایم.


کد مطلب: 770060

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/770060/مشاور-نظامی-رهبر-انقلاب-عزادار

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com