پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - 5 Aug 2021
 
۰

آغاز بررسی رزومه ۲۷ گزینه انتخاب شهردار

شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب: 770005
منتخب شورای ششم با اشاره به برگزاری جلسه امروز 21 منتخب شورای جدید گفت: بررسی رزومه گزینه‌های پیشنهادی انتخاب شهردار در حال انجام است و پس از بررسی نقاط ضعف و قوت این افراد انتخاب شهردار صورت می‌گیرد.
آغاز بررسی رزومه ۲۷ گزینه انتخاب شهردار
به گزارش جهان نيوز، پرویز سروری منتخب شورای ششم در گفت‌وگو با فارس، درباره سرانجام انتخاب شهردار برای پایتخت گفت: بررسی گزینه‌های مختلف در حال انجام است و صبح امروز نیز جلسه دیگری میان منتخبین شورای ششم برگزار شده است تا این مسأله مجدد مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: رزومه شهرداران پیشنهادی که تعدادشان اکنون به 27 نفر رسیده در حال بررسی است و در مورد هر یک از این افراد در جلسه بحث و گفت‌وگو می‌کنیم.

منتخب شورای ششم ادامه داد: نقاط ضعف و قوت افراد پیشنهادی ارزیابی می‌شود و این افراد نیز ویژگی‌هایشان با شاخص‌های مورد نظر مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

سروری گفت: پس از اینکه این اقدامات انجام گرفت انتخاب شهردار صورت می‌گیرد و این قضیه پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد ولی تلاش می‌کنیم که حتما شهرداری که انتخاب می‌شود بتواند پایتخت را به عنوان ام‌القری اسلام مدیریت کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *