چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - 28 Jul 2021
 
۰
۲

تکلیف بازگشایی مدارس چه می‌شود؟

شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۸
کد مطلب: 769941
وزیر بهداشت با بیان اینکه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا گفت: بازگشایی مدارس اکنون قابل پیش بینی نیست.
تکلیف بازگشایی مدارس چه می‌شود؟
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، سعید نمکی در حاشیه بازدید سرزده از مرکز واکسیناسیون ایرانمال در غرب تهران، اظهار کرد: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم، همکاران در بخش سلامت بسیار تحت فشار هستند.

وی تاکید کرد: عدم رعایت پروتکل‌ها ما را گرفتار کرده است و اگر رعایت رعایت نکنند گرفتارتر خواهد کرد.

وزیر بهداشت افزود: وقتی جایی را قرمز اعلام می‌کنیم، گویی شرایط آبی است و کسی گوش به حرف نمی‌دهد. نه مردم عزیز، مردم همیشه همراه بودند و ما از باقی بخش‌ها که باید کمک مان کنند انتظار داریم که بیشتر از این کمک کنند و ما را در این معرکه تنها نگذارند.

نمکی در خاتمه درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا و سفر‌های تابستانی احتمالی هموطنان، گفت: بازگشایی مدارس اکنون قابل پیش بینی نیست، امیدواریم بتوانیم با واکسیناسیون معلمان به عنوان یک گروه آسیب پذیر و رعایت پروتکل‌ها بتوانیم مدارس را بازنگه داریم، امیدواریم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


نکنید
نکنید
لطفا با جان وآینده ی (آینده سازان) ایران اسلامی بازی نکنید. هیچگونه اولویتی بالاتر از حفظ جان مردم وجود ندارد.
بازگشایی مدارس وحفظ جان دانش آموزان را لطفا بازیچه مطامع سیاسی نکنید.