کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اکران فیلم «دینامیت» قطعی شد

11 تير 1400 ساعت 10:32

پخش‌کننده فیلم سینمایی «دینامیت» اعلام کرد با جلب رضایت تهیه‌کننده این فیلم، اکران آن از امشب قطعی شده است.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، روز گذشته بود که تهیه‌کنندگان فیلم‌های سینمایی «دینامیت» و «درخت گردو» از اکران تابستانه انصراف دادند. چرا که توقع دریافت حمایت ۲.۵ میلیارد تومانی «بی قید و شرط» سازمان سینمایی وزارت ارشاد را داشتند، اما سازمان اعلام کرده بود این حمایت به صورت پلکانی است.

به این صورت که با عبور گیشه فیلم از مرز ۲ میلیارد تومان، مبلغ یک میلیارد تومان به عنوان کمک دریافت می‌کنند و پس از فروش ۵ میلیارد تومان، کمک یک و نیم میلیارد تومانی هم شامل حال آن‌ها می‌شود. این حمایت شامل فیلم‌های متقاضی اکران است و تفاوتی میان آثار وجود ندارد.

اکنون و پس از گذشت یک روز از اعلام انصراف فیلم‌های سینمایی «دینامیت» و «درخت گردو»، پخش‌کننده فیلم دینامیت اعلام کرده است که این فیلم روانه پرده می‌شود.

در اطلاعیه «خانه فیلم» آمده است: به احترام تماشاچیان و عوامل زحمتکش سینماها، ضمن دریافت رضایت تهیه‌کننده «دینامیت»، این فیلم جهت احیای سینما روانه اکران خواهد شد. امیدواریم در روز‌های آتی ملیه سینماگران بتوانند همه مردم را جهت نشاط عمومی و فارغ از فیلم‌ها، به سالن‌های سینما دعوت کنند.

در حال حاضر امکان خرید بلیت فیلم سینمایی «دینامیت» برای سانس‌های امشب (پنجشنبه ۱۰ تیرماه) از طریق سایت‌های سینماتیکت، گیشه۷ و ایران‌تیک مهیاست.


کد مطلب: 768600

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/768600/اکران-فیلم-دینامیت-قطعی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com