پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - 23 Sep 2021
 
۰

تولیدماسک غیربهداشتی در پارکینگ!

دوشنبه ۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: 768226
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی یک کارگاه تولیدی ماسک غیربهداشتی و پلمب واحد مربوطه خبر داد.
تولیدماسک غیربهداشتی در پارکینگ!
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از شناسایی یک کارگاه تولیدی ماسک غیربهداشتی و دستگیری مالک آن خبر داد.

 سردار ذوالقدری در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه  مالک ساختمانی، پارکینگ ساختمانش را تبدیل به کارگاه تولیدی ماسک کرده و ماسک های غیربهداشتی را به بازار مصرف عرضه می کند،  بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران قرار گرفت و تیمی از ماموران این معاونت به نشانی اعلامی اعزام شدند.

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر دریافتی تایید و به مرجع قضائی نتیجه تحقیقات انجام شده منعکس شد،  افزود: روزگذشته تیمی از  ماموران این پلیس به همراه کارشناس دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلامی به نشانی اعلامی اعزام شده و در بازدید از این مکان 63 هزار ماسک غیر بهداشتی کشف کردند.

وی با بیان اینکه مالک کارگاه به نداشتن مدارک و مجوزهای قانونی معترف شد خاطرنشان کرد: با دستور قضائی کارگاه موصوف پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *