دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - 14 Jun 2021
 
۱
۱

حمایت جمعی از خانواده شهدا از مواضع زاکانی

يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 765700
جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم از مواضع علیرضا زاکانی نماینده مردم انقلابی قم در مجلس و کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای حمایت کردند.
حمایت جمعی از خانواده شهدا از مواضع زاکانی
به گزارش جهان نيوز ب هنق لاز فارس، جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم ضمن تشکر و حمایت  از مواضع علیرضا زاکانی نماینده مردم انقلابی قم در مجلس و کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از وی خواستند تا پایان رقابت‌ها در میدان حاضر باشند و‌ مانع بازی‌های زبانی و فرار مسببین وضع موجود از پاسخ‌گویی شوند.

در بیانیه  جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم آمده است: در ۸ سال گذشته، جز رانت‌خواران و اصحاب ارز ۴۲۰۰تومانی هیچ کس نبوده که سفره‌اش از گزند بی‌تدبیرهای دولت آقای روحانی و دولت‌مردانش در امان باشد و حالا انتظار عمومی و به ویژه خانوده های شهدا آن است که صحنه انتخابات صحنه پرسش از کاندیداهای همسو با جریان دولت و پاسخ‌گویی در پیشگاه مردم بزرگ ایران باشد . چرا که امروز برخی با بی تدبیری و بی عرضگی شان در عرصه مدیریت کلان در کشور، خون و راه و هدف شهدا در کشور را پایمال کردند. 

 امروز شاهد هستیم با همه همجه‌ها و‌ تخریب‌هایی که علیه دکتر علیرضا زاکانی در روزهای گذشته صورت پذیرفت تا پیش از مناظرات او را در اذهان عمومی تخریب و بی‌اثر کنند، او قاطعانه و شجاعانه و ایثارگرانه و بسیجی وار و با عمق بصیرت  در صحنه مناظرات ظاهر و زبان انقلاب وخانواده های شهدا و  ملت ایران شد تا حرف‌ها و زخم‌های دل ملت را به زبان آورد و‌ مسبیین وضع موجود را که با پررویی برای تداوم دولت سوم روحانی به میدان آمده‌اند، رسوا کند. 

 آنچه آقای زاکانی به صورت علمی، دقیق و کارشناسی شده از کاندیداهای پوششی دولت، آقایان همتی و مهرعلیزاده، پرسیدند و اشکالاتی که بر عملکرد هشت ساله دولت روحانی و بانکداری «جناب» آقای همتی وارد کردند، دقیقاً نکات مورد نظر ما  خانواده های شهدا و مردم  بود که سال‌ها برای بیان‌شان در چنین صحنه‌ای لحظه‌شماری می‌کردیم. 

براساس این گزارش ، این بیانیه در پایان آورده است: از این رو لازم می‌دانیم از ایشان که به عنوان یک رزمنده از زمان 8 سال دفاع مقدس تا کنون سنگر ولایت و انقلاب  را خالی نکرده و از جان و آبروی خود گذشته اند ، صمیمانه و مخلصانه  تشکر نموده و درخواست کنیم تا پایان رقابت‌ها در میدان حاضر باشند و‌ مانع بازی‌های زبانی و فرار مسببین وضع موجود از پاسخ‌گویی شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
درود بر جانبازان جنگ
زاکانی و جلیلی