دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - 14 Jun 2021
 
۰
۱۱

واعظی: برای دولت فرصت پاسخگویی داده شود

يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 765686
واعظی در نامه‌ای به وزیر کشور خواست تا در مناظره دوم نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی وقت مناسبی برای پاسخگویی دولت به اظهارات نامزدهای انتخابات در نظر گرفته شود.
واعظی: برای دولت فرصت پاسخگویی داده شود
به گزارش جهان نيوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، رئیس دفتر رئیس جمهور در نامه‌ای به وزیر کشور به عنوان رئیس کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بر ضرورت تعیین وقتی مناسب در برنامه مناظره دوم نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی برای پاسخگویی به اتهامات مطرح شده از سوی برخی نامزدها علیه دولت در نخستین مناظره زنده تلویزیونی، تاکید کرد.

محمود واعظی در این نامه خطاب به عبدالرضا رحمانی فضلی، تاکید کرده است: با توجه به طرح اتهامات، نسبت‌های ناروا، تحریف اطلاعات و ارائه آمار غلط و سیاه نمایی از وضعیت کشور و اظهارات خلاف واقع و غیر منصفانه علیه دولت تدبیر و امید از سوی برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره زنده تلویزیونی امروز، ضمن بررسی این موضع از سوی کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، طبق قانون می‌بایست با در نظر گرفتن فرصتی مناسب در برنامه مناظره دوم داوطلبان و پیش از آغاز مناظره و سخنان آنان، امکان پاسخگویی به این اتهامات در رسانه ملی فراهم شود.

در نامه رئیس دفتر رئیس جمهور به وزیر کشور تاکید شده است، متأسفانه در مناظره اول شاهد سیاه نمایی‌ها در مورد شرایط کشور و بیان اظهارات بعضاً غیرمنصفانه از سوی برخی نامزدها علیه دولت و انتصاب مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی ۳.۵ ساله و شیوع ویروس کرونا به آنچه "ناکارآمدی دولت" خوانده شده، بودیم که ضروری است برای روشن شدن افکار عمومی و پاسخ به اتهامات و ابهامات مطرح شده، پاسخ‌ها و دفاعیات دولت در مناسب‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاع مردم شریف کشور رسانده شود.

نخستین مناظره انتخاباتی ۷ نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر یکشنبه به صورت زنده از رسانه ملی پخش شد که در این مناظره انتخاباتی، برخی از نامزدها به طرح اتهامات و ادعاهایی علیه دولت یازدهم و دوازدهم و رئیس این دولت پرداختند.

این کمیسیون موظف است طبق ماده ۶۴ قانون انتخابات ریاست جمهوری، اگر ضمن برنامه زنده "مناظره" هر یک از نامزدها درخصوص سایر نامزدها یا دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی، مطالب توهین آمیز یا هتک حرمت و یا مطالب مغایر با قوانین رسمی کشور، بیان کند، به میزان مناسب، زمان برای پاسخگویی در نظر گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


South Africa
بله باید پاسخگو باشید بایدپاسخگو این 8سال اسفناک که برای مردم ایجادکردین باشین
Iran, Islamic Republic of
هرچقدر شماهابه دولت قبل دادید بقیه هم باید این فرصت را به شما بدهند!!
Iran, Islamic Republic of
دولت کدام کارش را می خواهد پاسخ دهد؟ دلار ۲۵۰۰۰ سکه ۱۱میلیونی مرغ ۳۵۰۰۰تومانی گوشت ۱۵۰۰۰۰ت و۰۰۰۰۰
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
........
رنجبر
Iran, Islamic Republic of
چقدر دولت باید فرصت داشته باشه 8 سال بود صدا و سیما هرروز در اختیارتون بود باز هم فرصت؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.......
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
برخی از نامزدها به طرح اتهامات و ادعاهایی علیه دولت یازدهم و دوازدهم و رئیس این دولت پرداختند..!!!!
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
پاسخ به اتهامات و ابهامات مطرح شده، پاسخ‌ها و دفاعیات دولت در مناسب‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاع مردم شریف کشور رسانده شود.

شما پدر اين مردم شريف را سوزانديد چه پاسخي ميخواهيد بدهيد ؟؟؟
تقصير ما نبود تقصير امريكا بود
عبدالله آزاد
Iran, Islamic Republic of
هیات وزیران و هیات دولت تعریف دارد !