يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 16 May 2021
 
۱
۲

توقع حناچی از مردم پس از واکسن‌ خواری!

شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵
کد مطلب: 761957
امیدوارم چنین اتفاقی رخ ندهد، چراکه اگر مردم پای صندوق های رای نباشند ممکن است اتفاق سالهای قبل تکرار شود و برخی از افراد با رای کم وارد شورا شوند که اگر رقابت پرشور بود اساسا خواب شورای شهر را نیز نمی‌دیدند.
توقع حناچی از مردم پس از واکسن‌ خواری!
به گزارش جهان نيوز به نقل از مشرق، پیروز حناچی، شهردار اصلاح‌طلب تهران اخیراً در اظهاراتی پیرامون انتخابات آتی شورای شهر ششم گفته است: وقتی تعداد زیادی از افرادی که می توانند کاندید شوند و حضور آنها می تواند، ایجاد رقابت و شور کند؛ رد صلاحیت می شوند، طبیعتا تعدادی از افرادی می مانند که ممکن است با رای حداقلی وارد شورا شوند که بهترین ها و مطمئن ترین‌ها برای اداره شهر نباشد!

به گزارش اعتمادآنلاین، او می‌افزاید: امیدوارم چنین اتفاقی رخ ندهد، چراکه اگر مردم پای صندوق های رای نباشند ممکن است اتفاق سالهای قبل تکرار شود و برخی از افراد با رای کم وارد شورا شوند که اگر رقابت پرشور بود اساسا خواب شورای شهر را نیز نمی‌دیدند.

حناچی با بیان اینکه از مردم خواهش می کنم که اگر این شیوه و نگاه اداره شهر را قبول دارند، کمک کنند دوباره اتفاقات گذشته رخ ندهد، گفت: در مواقعی که مردم پای صندوق رای نباشند ممکن است هر اتفاقی رخ دهد.

شهردار اصلاح‌طلب تهران تصریح کرده است: من از مردم دعوت می کنم از آنجایی که می دانند چه اتفاقاتی اخیرا در شهر رخ داده و  چه می کنیم؛ اگر اقدامات ما مورد قبول و پسندشان بود فارغ از اینکه چه کسی شهردار تهران می شود به پای صندوق رای بیایند.

*همه ما باید به این سؤال بیاندیشیم که افرادی از مردم نمی‌خواهند در انتخابات شرکت کنند یا این خواست و تمنّای اصلاح‌طلبان است که مردم پای صندوق‌های رأی نیایند و مشارکت حداکثری محقق نشود؟!

مسئله جالب‌تر اما اعتماد به نفس شورانگیز آقای حناچی است که اصرار دارد عملکرد خود در شهرداری تهران را عملکردی خوب و حتی تراز معرفی کند و جالب آنکه از مردم نیز می‌خواهد که به امید تکرار همین عملکرد پای صندوق‌های آرا بیایند...

البته عملکرد شهرداری تهران در دوره پنجم شورای شهر با اکثریت اصلاح‌طلبش از لحاظی دیگر حتما می‌تواند ملاک و معیار انتخاب باشد!

از این لحاظ که مردم حتما پای صندوق بیایند و شورای شهری را که تیتر کارنامه‌اش دروغ‌پراکنی، اصرار بر گران کردن بلیط مترو، پروژه شکست خورده "دوچرخه سواری بیدود"، واکسن‌خواری چند کارمندان شهرداری در ماجرای کرونا و محکوم شدن به دلیل گرانفروشی به مردم در اماکن شهرداری است را انتخاب کنند یا به کسانی رأی بدهند که تجربه قبلی انتخاب آنها نشان می‌دهد جز خدمتگزاری و مدیریت جهادی سودای دیگری ندارند، اهل ساخت پروژه‌های بزرگ در جهت رفاه مردم تهران هستند و حتی می‌توانند تهران را به رتبه‌های برتر جهانی هم ارتقا دهند.
انتخاب با مردم است...
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
تایید صلاحیت شورای شهر که با وزرات کشوره چرا خودتون رو به تجاهل می زنید ومردم رو گمراه میکنید ؟